18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja Policji w Żabce...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-03-19, 13:41
Nie znam szczegółów, z filmu wynika, że ktoś opluł sprzedawczynie...
Podejrzewam fejk, ale może ktoś coś wie?




Presty

2020-03-19, 17:08
T0B1 napisał/a:

Powinni doj***ć im teraz kary za 14 dni strat z racji tego, że sklep nie funkcjonuje oraz ewentualne koszty hospitalizacji tej pani, jeśli okaże się, że dostała koronę lub coś innego w gratisie. Nie ma miejsca na litość dla kretynów.



Niestety, polskie prawo przewiduje takie kary WYŁĄCZNIE z tytułu powództwa cywilnego.

Reyser

2020-03-19, 17:31
Mogli się na nią spuścić zamiast opluwać

cavern69

2020-03-19, 18:20
MatlusAS napisał/a:

Kto jeszcze w tych czasach nie jest w stanie nagrać filmiku chociaż w HD



Policjant służbowym sprzętem :D

Policeman

2020-03-19, 18:30
T0B1 napisał/a:

Powinni doj***ć im teraz kary za 14 dni strat z racji tego, że sklep nie funkcjonuje oraz ewentualne koszty hospitalizacji tej pani, jeśli okaże się, że dostała koronę lub coś innego w gratisie. Nie ma miejsca na litość dla kretynów.



Kretyn? O przepraszam. Kretyn to się wpie**ala na 5 czy 6 do sklepu pomimo prośby by się nie ładować na chama. Tutaj mamy do czynienia z prostą plebejską k***ą, dnem społecznym i zerem. Powinni go zaj***ć finansowo i jeszcze jakiś wyrok by mu naj***ć w papierach. Opluć k***a kobietę? Choćby k***a miesiąc niech popierdzi w pasiaki. Chłopaki spod celi zrobią mu k***a lekcję o szanowaniu kobiet. Tak wiem, wielcy, nauczyciele. Zapewniam, że po wyjściu nigdy nie odezwie się brzydko do kobiety.

Ale mnie wk*** złapał, jak można opluć kobietę, a tam zżymałem się na tego czarnego co w samolocie napluł na stewardessę, widać podobne zera mamy w Polsce. Choć szczerze mam nadzieję, że to sztoszton, bo nie chce mi się wierzyć, że... a zresztą w sumie czemu tu się dziwić. Takie j***ne wysrywy z p*zd patologicznych lambadziar rodzą się codziennie i wychowywane są przez umysłowe sp***oliny z IQ mniejszym niż liczba punkt zbieranym przez drużyny polskie w ekstraklasie.

forest1600

2020-03-19, 19:56
Idioci, a kobieta przerażona, bo nie wie, czy sprzedali jej już syfa

sadfun

2020-03-19, 20:05
T0B1 napisał/a:

Powinni doj***ć im teraz kary za 14 dni strat z racji tego, że sklep nie funkcjonuje oraz ewentualne koszty hospitalizacji tej pani, jeśli okaże się, że dostała koronę lub coś innego w gratisie. Nie ma miejsca na litość dla kretynów.



Dożywotni zakaz zakupów w sklepach Żabka.

silwerbalk

2020-03-19, 20:43
Odj***ć sk***ysyna i tyle... Ja mu dam k***a korone ale cierniową z drutu kolczastego na jajach...... I ludzie nie srajcie już tak tą koroną bo to nie jest aż tak zabójcze a media robią jak zwykle jakby apokalipsa i hekatomba miała się odbywać już nawet księża odpie**alają bo święcą z dostawczaka ulice by mor ludzi nie zabił.... Ciekawe ile taka usługa kosztuje... :-/

Sawix

2020-03-19, 21:17
Takich zamiast skuwać powinni napie**alać szczapami z płotu aż by drzazgi leciały

DSStrielok

2020-03-19, 21:19
Sklep zaorać, posypać solą i saletrą i przykryć betonowym sarkofagiem.

brattonegohalika

2020-03-19, 23:02
A taki był dobry z niego chłopak, wszystkim sąsiadom dzień dobry mówił......

Tr...........ty

2020-03-19, 23:09
Mrrm napisał/a:

Podobno nie fejk, o 19 00 w jedynych prawdziwych faktach na TVN się dowiecie.



Ja poczekam do 19:30 na jedyne wiarygodne źródło, wiadomości w TVP1
Jeśli będą mieli czas na wzmiankę o tym smutnym incydencie, bo muszą przekazać informację o serii sukcesów.

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-19, 23:30
Teraz będą typom w kondonach wjeżdżać na chatę nocy.Teraz przestępcy będą strzelać flegmą z mordy np napad na kontor Dawaj kase!!!bo zajebie ci mele!!!I typ ciągnie z płuc.Niech pan bierze wszystko tylko nie ch pan tego nie robi mam rodzinę...

disturbed666

2020-03-20, 07:23
Pierwszy raz widzę, żeby kogoś skuwali przed wrzuceniem do śmieciarki

MrLiquor

2020-03-20, 10:29
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Teraz będą typom w kondonach wjeżdżać na chatę nocy.Teraz przestępcy będą strzelać flegmą z mordy np napad na kontor Dawaj kase!!!bo zajebie ci mele!!!I typ ciągnie z płuc.Niech pan bierze wszystko tylko nie ch pan tego nie robi mam rodzinę...


Akurat w kantorach i grubszych bankach masz szczelne szyby pancerne także mogą sobie pluć