18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja podobno z węgier...

Halman • 2022-01-28, 09:41

túl elfoglalt vagyok a sörözéssel...

Juzwa

2022-01-28, 09:53
O, ilu chętnych do spuszczenia łomotu!

baronturbina

2022-01-28, 10:42
janlew napisał/a:

Młodzi wilcy


To akurat seicento ale jeden ch*j. Większość części taka sama. Poza tym SC ma taki j***ny czujnik, jak w coś zapie**oli to unier*chamia pojazd. Gdyby jechali Matizem to by jeszcze pokręcili po osiedlu.

janlew

2022-01-28, 11:48
baronturbina napisał/a:

To akurat seicento ale jeden ch*j. Większość części taka sama. Poza tym SC ma taki j***ny czujnik, jak w coś zapie**oli to unier*chamia pojazd. Gdyby jechali Matizem to by jeszcze pokręcili po osiedlu.


Czujnik położenia wału. Oba mają, zresztą generalnie auta to mają. Jeździłem w rajdach CC i SC, w żadnym nie urwałem mimo okazjonalnych lotów w pole. Ale możesz mieć racje że to to, on z tego co pamiętam jest właśnie po prawej stronie na dole.

~DMT

2022-01-28, 13:42
janlew napisał/a:

Czujnik położenia wału.



Ja pie**olę, dawno takiej głupoty nie słyszałem... :facepalm:

Jak już coś, to czujnik bezwładnościowy (wstrząsowy, uderzeniowy)

Dokładnie taki:


W tulei znajduje się ciężarek w kształcie walca lub kuli. Po uderzeniu pojazdu w przeszkodę przesuwa się on bezwładnościowo, wybijając jeden ze styków i tym samym przerywa dopływ prądu do przekaźnika sterującego pompą paliwową.

motorcycleman

2022-01-28, 16:13
~DMT napisał/a:

Ja pie**olę, dawno takiej głupoty nie słyszałem...



NIe wiem po co próbujesz uświadomić idiotów. Ale cóż, powodzenia w hobby!

Hajzenberg

2022-01-28, 20:14
To nie z Węgier tylko z Polski. Dzisiejsze zatrzymanie maty szmaty :mrgreen:

janlew

2022-01-28, 22:54
DMT napisał/a:

Ja pie**olę, dawno takiej głupoty nie słyszałem...
Jak już coś, to czujnik bezwładnościowy (wstrząsowy, uderzeniowy)

No to gówno się znasz, jak nie słyszałeś, więc się nie ośmieszaj. To co masz na focie jest w SC w tunelu środkowym, do tego mała szansa żeby przy tak lekkim "otarciu" pompę zblokowało. No ale też możliwe, choć mocniejsze dzwony widziałem, i seje dalej śmigały.
A za to czujnik położenia wału jest w SC w ch*jowym miejscu, właśnie tam po prawej z przodu gdzie przyj***li, i urwać przy lekkim dzwonie prawą stroną bardzo łatwo. Ba, wystarczy go poluzować, odgiąć i SC nie wystartuje, nie ma możliwości. Tak najłatwiej po złości, komuś w 30sek seja zblokować. A sam czujnik wygląda tak:



motorcycleman napisał/a:

NIe wiem po co próbujesz uświadomić idiotów. Ale cóż, powodzenia w hobby!

Następny gejniusz. Tyle że jak ja jestem idiotą, to ciebie w ogóle k***a nie ma. Zresztą po motorcycle w niku, poznać dzbana od razu. Dzban na nerki i tyle.

Kozłastopa

2022-01-29, 19:45
Pały biegną, radiowóz stoi... IQ nie przybyło widzę :D .

Critical_Mass

2022-01-29, 21:09
Ktoś tu nie wiedział że ta zebra to zdradliwa jest na mokrym :D

AdamMickiewiczSuko

2022-01-30, 06:57
Ale ch*jowo w ten zakręt wszedł. Dobrze, że go przekopali.