18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja pedofil

Ja...........ro • 2017-03-18, 10:58
Rzem ze znajomymi prowadzimy tak zwana akcje pedofil. Mowie wam ubaw po pachy, rozrywka fest. Umawiamy sie z małolatami na spotkania przez internet, idziemy cala grupa i zawsze powtarza sie jeden z trzech scenariuszy.
Spotykamy druga grupe mlodych gniewnych chcacych spuscic wpie**ol pedofilowi, jest nas po 10 sztuk z kamerami wiec szybko wyjasniamy sytuacje i idziemy na piwo.
Na miejscu zastajemy pedofila z nie naszego rejonu wiec gwałcimy go analnie.
A czasem zdarza sie faktycznie perełka w postaci malolatki i dopiero mamy gangbang.
Co by nie bylo, rozwiazalismy problem zastawiania na nas pułapek.

mixiek

2017-03-18, 11:35
Wiem gdzie mieszkasz.....

bloodwar

2017-03-18, 11:55
To jest tak głupie że aż żal tracić czas na pisanie literek...

Sabajone

2017-03-18, 12:30
Cytat:

gwałcimy go analnie.



Mhm, takie nowoczesne określenie bycia pedałami pod kryptonimem? Gratulacje. :brawo:

Ja...........ro

2017-03-18, 14:13
Sabajone napisał/a:



Mhm, takie nowoczesne określenie bycia pedałami pod kryptonimem? Gratulacje. :brawo:



Nie. Jest to okrelenie na przyjemna nowoczesna resocjalizacje i walke z konkurencja wlacznie :ciasteczkowy:

konradssc

2017-03-18, 19:21
Te akcje są wgle w h*j ciekawe. Podszywają się pod 13- latki i pie**olą na tych czatach takie rzeczy, że człowiekowi w kilkuletnim związku by takie akcje do głowy nie przyszły. Tylko k***a jaki mamy klimat każdy wie. 13- letnie dziewczyny potrafią wyglądać bardziej kobieco niż niejedna 20- stka. Ja tego k***a nie usprawiedliwiam bo 13- stka ma niewiele we łbie i nawet przyzwoitosc nie pozwala sie z taką zabawiać, ale k***a dlaczego takich akcji nie odpie**alają podszywając sie pod 8,9- latki, bo co? Bo k***a trzebaby było długo szukać pedofila, który jest faktycznie jebnięty i kręcą go dzieci, a nie głupie nastolatki? No tak, a k***a fejm musi być... Beka z tych akcji, pseudo- akcji...

eruaknem

2017-03-18, 20:12
Jaranie się pedałami to kolarstwo...

Machol

2017-03-18, 20:56
@konradssc - zimny browar dla Ciebie. Każdy miał kiedyś 13 lat (uznaję że są tu dorośli), wiadomo: wydaje się wtedy iż jest się już o krok od dorosłości, że już mogę palić fajki, że już nie jestem dzieckiem żeby nie móc pić piwa itd. A małym podlotkom wydaje się, że używa szminki jak dorosła, tusz, cień, puder, cycki do przodu no bo przecież już są, prawie jak dorosła kobieta. Jeżeli facet ma poukładane to z takimi się nie zadaje, ale gorzej jak jeszcze jej w dowód nie spojrzy, przedstawi się jako osiemnastka na jakimś czacie - i taki gościu nawet nie wie, że jest niby pedofilem.
No właśnie - niby. Pedofili z definicji kręcą osoby z niewykształconymi cechami płciowymi, więc ja nie wiem co mają w głowie ludzie którzy mieszają oblechów miętoszących fujary patrząc na piaskownicę z nieogarami którzy czasem - nie zawsze - zostają wrobieni przez dorosłą gównem obrosłą lolitkę. Może największe boje toczą tatusiowie tych nastoletnich k***iszcz, co boli ich głowa że nie upilnowali dorastającej córki?
Żeby nie było - pedofile do gazu. Ale z drugiej strony, głupie nastolatki do kąta :]

Meni

2017-03-19, 00:03
ch*ja wiecie, ważne że sposób działa!!!

killua

2017-03-19, 09:03
trochę się to kupy nie trzyma bo po co na spotkanie z małolatą miała by przyjść inna małolata ? wiec wygląda że jesteście lubiącymi sadomaso pedałami :D

Sist

2017-03-19, 11:56
@up. Bo są pedofile najgorszego typu, czyli faceci lubiący małe peniski. Podszywa się wtedy taki pod Ania_13. Więc OP podszywa się pod Wojtek_14. Więc może zdażyć się sytuacja trzecia, jak przyjdzie prawdziwa Ania_13.
Wątpię żeby OP udawał małolatę. Bo by przyszedł ojciec jego albo któregoś z kumpli... i jak go wyr*chać w dupę?

razak

2017-03-23, 22:14
@up nawet nie pytam skąd znasz te pedofilskie zagrywki

lizardhino

2017-03-27, 22:29
od teraz bede bardziej uważał