18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Akcja graffiti

paleciarz • 2010-11-22, 00:22
Dewastacja ale przynajmniej z finezją


suiCid3R

2010-11-22, 19:20
Jak ja tych sk***ysynów nienawidzę....
wszyscy później musimy płacić z własnych podatków za czyszczenie pociągów i budynków po ich bazgrołach...a już najbardziej mnie wk***ia jak te ch*je tagują po muzeach albo zabytkach w mieście...
ściany se w piwnicy pomaluj pseudo "artysto"

Szamil Basajew

2010-11-22, 19:24
1986kuba napisał/a:



w głowę się uderz :homer:



Nie toleruję Twoich praktyk ur*chamiania mózgu.

g3n3ral

2010-11-22, 19:25
Tak dla informacji to polsko-niemiecki pociąg Drezno-Wrocław także te ciule napewno są z Drezna.

Szamil Basajew

2010-11-22, 19:27
A tak btw, jestem małym graficiarzem, ale nie wrzucajcie wszystkiego do jednego wora.

Co innego legalart, co innego bombing, co innego jardy, co innego dewastacja... itd.

Jak w każdej dziedzinie życia jest w ch*j odłamów praktykujących swoje czynności we własny sposób.

Escalade

2010-11-22, 19:39
Co nie zmienia faktu, że na takich pojebów jedynym lekarstwem byłoby solidne pałowanie przez SOK lub policje + roboty publiczne (choćby czyszczenie tego pociągu) + grzywna minimum z 10 tys. wtedy MOŻE by dotarło do tych debilów.

Doug

2010-11-22, 19:45
To jest tzw. wholetrain konkretna akcja

Novik

2010-11-22, 20:26
bardzo ładne ;]

husarz_

2010-11-22, 21:29
clio napisał/a:

A tak btw, jestem małym graficiarzem, ale nie wrzucajcie wszystkiego do jednego wora.

Co innego legalart, co innego bombing, co innego jardy, co innego dewastacja... itd.

Jak w każdej dziedzinie życia jest w ch*j odłamów praktykujących swoje czynności we własny sposób.



no i ch*j bo na tym filimku to ja tylko sk***ysynstwo widze a nie cos co mialoby miec jakas kozacko-graficiarska nazwe

na ch*j ich tylu bylo zeby tylko takie bazgroly strzelic

entrick

2010-11-22, 22:25
Dalione napisał/a:

Skoro interesujesz się już graffiti poszukaj sobie na video google film-produkcję o nazwie MiB (Man In Black) trwa godzinę jedna część , ale warto :]



yyy...poprostu :homer: .koleś właśnie napisałem o tym,dość że jeszcze o wszytkich trzech częściach,a ty mnie ku*wa powtarzasz,jaki jest w tym sens? naucz się czytać,zamiast pisać posty...po za tym siedzę już w graffiti trochę czasu więc widziałem już tyle produkcji że idzie się poprostu zrzygać....

sorry za prywatne wywody...ale normalnie to już przechodzi sadystyczne pojęcie...

he...........01

2010-11-22, 23:27
A ch*j, niech sobie robią co chcą za granicą. My i tak mamy ch*jowych polityków.

JozinZBazin

2010-11-23, 00:32
Fantom napisał/a:


Ludzi z pogladami takimi jak twoje trzeba k***a tępić, obyś k***a został zerżnięty przez bandę pedałów na Syberii, bo tam k***a twoje miejsce !


Serdecznie współczuję za twoje przeżycia. A tezę podtrzymuję. To są troglodyci i powinni być przeciągnięci przez wyżymaczkę to może się k***a oduczą. Niech się grafitują po własnych jajach. Nienawidzę sk***ieli, typek podobny do nich obsmarował niedawno wyremontowany dom, w którym mieszkam. Niech już zejdą z tego świata.

A ty też sp***alaj. Kup se spray i wymaluj se na dupie swój ryj - niech pozna swoje miejsce w szeregu.

Psychiczny

2010-11-23, 20:39
l_witek napisał/a:

Taka sama finezja jak palec w dupie


mhmm Smakowe ;D

n1cK

2010-11-23, 21:51
paleciarz napisał/a:

Tak tak, wszyscy byście im dopie**olili i w ogóle pełni nienawiści. Pomysł ciekawy, a finezja lepsza na pewno niż hwdp albo inne k***a szlaczki na polskich pociągach. Wandalizmu nie popieram ale pomysł ciekawy mieli.



Popieram dobra akcja nie jest zła tak jak i dobre piwo nie jest złe :D

gaidjin

2010-11-24, 15:51
finezja? buehehehe ale się uśmiałem huehue przecież to jakiś bazgroł nic nie przedstawiający

Rafal1757

2011-05-06, 22:37
a pan majster pie**oli się ze zwykłym autkiem pare tygodni ;p a tak na serio to mogli by robic coś takiego ale na starszych, brzydkich pociągach. Mówię o Polsce bo za granicą mają raczej nowszy skład. I żeby to ładniejsze było.