18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

akcja charytatywna

lysout • 2014-10-16, 23:46
Mam 500 batoników, a ty masz jednego. Namawiam cię żebyś oddał go bezdomnemu.
Tak, mniej więcej, wygląda charytatywność w wykonaniu celebrytów.

czarnykun

2014-10-17, 00:15
Bardzo, k***a, mądre spostrzeżenie. Piwko

sp...........ey

2014-10-17, 00:22
W filantropa to się może bawić Bill Gates. Najbardziej mnie wk***iają ludzie po ch*jniokierunkach studiów, którzy zakładają fundacje charytatywne po to być mieć źródło utrzymania. A tego jąkałę, co zbiera co roku równowartość kilku aparatów RTG, odwraca uwagę motłochu od tego, że NFZ roztrwania 65 mld złotych na limuzyny i puszcza kantem kilka baniek na spęd dla brudasów, to powinni na pal nabić.

PhantomMask

2014-10-17, 00:24
spear.britney,
taa lepiej na tacę w niedziele rzucić, bardziej się przyda spasionemu pedofilowi w czarnej sukience

panchamityle

2014-10-17, 00:33
@up
Zazdrościsz księdzu, że Twoja babcia daje mu więcej forsy niż Tobie, biedactwo :D

Forczman

2014-10-17, 00:46
@up
Tak gadacie o tych księżach, a to naprawdę w ch*j korzystny zawód. I zarobi i por*cha.

Gitarzysta

2014-10-17, 00:58
Niech ktoś bardziej oczytany i wykształcony mnie nakieruje, było to w filmie lub w książce polska oczywiście

Szlachta bankiet charytatywny zrobiła, cała śmietanka towarzyska jadła piła na bogato, a potem podczas chlania zrobili przerwę i wrzucali hajs do pudełka dla biednych dzieci czy czegoś , ogólnie bankiet był 15x droższy od zebranych pieniedzy, ale chłopi i gawiedź byli zadowoleni bo szlachta pomaga biednym

edit: dla wk***ionego marka

ginx2666

2014-10-17, 01:18
Psioczycie i psioczycie, a i Owsik i proboszcz swoje zarobili i przepie**olili. A Wy dalej biedni. Pójdźmy na ugodę - nabijamy Owsika i kler, a potem idziemy na piwo.

is...........ay

2014-10-17, 01:19
@2up: W Lalce chyba coś takiego było? :nie_znaju:

~Beny

2014-10-17, 01:22
@Forczman i jeszcze w pracy popijać może. I buty 'za-mszowe' se kupi. ;)
Do tego jest to jedyna osoba, która dostaje koperty i nic jej za to nie robią.
O niepłaceniu podatków nie wspomnę.

mansonszatan

2014-10-17, 01:23
@Gitarzysta
więcej k***a tych przerw.
mimo dobrych chęci nie da rady tego czytyć...

Zielonyyy_

2014-10-17, 01:46
Gitarzysta
Przedwiośnie, zorganizowała go Kościeniecka, kochanka Baryki, zbierali na protezy dla żołnierzy. Pijany Cezary wytyka w końcu wszystkim ich obłudę. Również księdzu mówiąc, że pod skromną sutanną ma najdroższe tkaniny. Książka wydana prawie 100 lat temu, ale scena balu świetna i aktualna do dziś. Mi również zapadła w pamięć zarówno w postaci prozy Żeromskiego jak i ekranizacji Bajona.

sn...........r9

2014-10-17, 07:42
Cytat:

W filantropa to się może bawić Bill Gates. Najbardziej mnie wk***iają ludzie po ch*jniokierunkach studiów, którzy zakładają fundacje charytatywne po to być mieć źródło utrzymania. A tego jąkałę, co zbiera co roku równowartość kilku aparatów RTG, odwraca uwagę motłochu od tego, że NFZ roztrwania 65 mld złotych na limuzyny i puszcza kantem kilka baniek na spęd dla brudasów, to powinni na pal nabić.



1000 piw dla tego pana. W Stanach mają Gatesa, Buffetta i prywatne firmy, które dają miliony na cele charytatywne dla PR.

My w Polandii mamy świętego owsika, który z polecenia plugawej czerwonej arystokracji przy korycie robi matołom jeszcze większą wodę z mózgu. Bo jak inaczej wytłumaczyć, że ten jąkający się pajac może zupełnie za darmola dostać 12 godzin czasu antenowego w TVP (co podobno jest w tragicznej sytuacji, bo ciemnota nie bezahlen abonamentu), a w jego chałturze biorą ochoczo udział służby publiczne oferując na ściepę przejażdżkę F-16, czy zwiedzanie okrętu podwodnego. Co to k***a jest!? Może Amerykanie powinni oprowadzać wycieczki po silosach z atomówkami, przecież na bank żadnego szpiega to nie zainteresuje.

Ile ten cyrk naprawdę kosztuje społeczeństwo, w porównaniu do tych kilkunastu melonów, które owsik w swej wspaniałomyślności zbiera? Gdzie jest do k***y nędzy sprawozdanie choć z jednego przetargu, który WOŚP przeprowadziła przez te 20 lat? W dupie, bo kilkaset milionów zł z cudzych pieniędzy zostało wydane na gębę, w tajemnicy i po znajomości, bez żadnego przetargu (żeby prezes miał na wille i limuzyny). Nic dla mnie nie znaczą katabasy, ale prawda jest taka, że "złodziejska organizacja" Caritas o głupie naklejki i ulotki potrafi ogłosić przetarg. Może błogosławiony pan prezes skończy pajacować i wreszcie dostarczy do sądu w Złotoryi księgi rachunkowe spółek "Złoty Melon" i "Mrówka Cała", których się sąd od roku dopomina?

Spęd brudasów "Brudstock" to tak naprawdę szczegół i grosze w porównaniu z całą resztą.

PhantomMask

2014-10-17, 07:47
panchamityle napisał/a:

@up
Zazdrościsz księdzu, że Twoja babcia daje mu więcej forsy niż Tobie, biedactwo :D


taa żebym ja jeszcze babcie miał... :kawa:

myha

2014-10-17, 09:39
sniper9:tylko odnośnie jednego bo reszta to szkoda komentować:

Cytat:

Bo jak inaczej wytłumaczyć, że ten jąkający się pajac może zupełnie za darmola dostać 12 godzin czasu antenowego w TVP (co podobno jest w tragicznej sytuacji, bo ciemnota nie bezahlen abonamentu)



Jak wytłumaczyć to że w TV puszczają filmy i jeszcze za to płacą grube pieniądze? albo to że puszczają mecze i płacą jeszcze grubsza kasę? albo organizują debilne programy o śpiewaniu na lodzie za grube pieniądze? Owsiak daje na ten dzień bardzo dużą oglądalność przy małych nakładach tvp i oto rozwiązałem twoją zagadkę dlaczego Owsiak dostaje 12 h za darmo.