18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ajlawju Łódź...

Radoslaf • 2017-01-06, 23:16
Można?
Łódź k***a! :)



Film stąd

_s...........k_

2017-01-07, 12:31
kosmodrom
kosmradom

spinaczel

2017-01-07, 12:56
beednarr napisał/a:

Łódź ma najnowocześniejszą stacją kolejową.Radom ma swój port lotniczy.Ciekawe jak na to odpowie Sosnowiec :krejzi:


Już odpowiedział. Miał w tym roku najnowocześniejszy pokaz fajerwerków

domage

2017-01-07, 13:49
W Sosnowcu mamy wysokie progi.

Mahmed93

2017-01-07, 14:17
beednarr
Łódź ma najnowocześniejszą stacją kolejową.Radom ma swój port lotniczy.Ciekawe jak na to odpowie Sosnowiec :krejzi:

SOSnowiec odpowie ultradrożnymi kanałami kanalizacyjnymi, bo gówno musie się jakoś po mieście poruszać.. :)

robert357

2017-01-07, 16:34
pie**olicie. Znając Sosnowiec to zrobią port jak w Miami :samobojstwo:

bugmenot7

2017-01-07, 16:42
A najlepsze jest to że o Sosnowcu, Radomiu i Łodzi z pogardą wypowiadają się ludzie którzy mieszkają na jakimś wyp*zdówku gdzie po 18 sołtys zwija asfalt, gdzie nie ma lotnisk, stacji kolejowych a nawet przystanków autobusowych, domem kultury jest sklep spożywczy a salą bankietową remiza strażacka hehe.

klucha121

2017-01-07, 17:32
beednarr napisał/a:

Łódź ma najnowocześniejszą stacją kolejową.Radom ma swój port lotniczy.Ciekawe jak na to odpowie Sosnowiec :krejzi:



Sosnowiec zbuduje po jednej linii meta do każdej dzielnicy!

fdM

2017-01-07, 17:52
W środku i od frontu całkiem ładnie, ale ten dworzec jest niemal otoczony autostradami, które zajmują ze cztery razy większy teren niż sam dworzec.. Fatalne rozwiązanie pod tym względem.

stormtossed

2017-01-07, 18:19
Dobra, dobra, przecież to o zupełnie inny dworzec chodzi. Łódź Fabryczną może i wyremontowali, ale Łódź Kaliska (ta z Ajlawiu) jak beznadziejna była, taka jest. A mnie jako wrocławianina, akurat Fabryczna, jako stacja kolejowa, zupełnie nie obchodzi.

Dżizas_kurde

2017-01-07, 19:02
Cytat:


Ciekawe jak na to odpowie Sosnowiec


Mają sypialnię - nazywa się "Katowice"

PRAVDA

2017-01-07, 19:34
Najlepsze dla SOSnowca byłoby jego zaoranie! :D

maciupek123

2017-01-07, 19:53
Maja jedynie ten dworzec kolejowy ładny, ale do wrocławskiego to jak budka dla ptaków (tak w ch*j obstraluchów na tym pięknym łódzkim dworcu), a obok dworzec autobusowy rodem z plu. Najlepsze jest przejście miedzy dworcami pod starym wiaduktem w którym tak jebie szczochem ze przeszlem na bezdechu. A opowiem tak dla ciekawych co przytafilo mi sie na tym pięknym dworcu kolejowym. Jako ze pojechałem na szkolenie do zgierza cisnąłem polskim busem. Przebrnąłem na bezdechu już pod tym wiaduktem i szukam kibla. Patrze jest ! oho za 2.50zl. W portfelu cale 1.50. Pytam kulturalnie Pania klozetowa czy mnie nie wpusci za to co mam. NIE. No to kulturalnie pytam czy może jakiś bankomat jest w pobliżu a Ona wtedy do mnie. ,,Gdzieś jest ale i tak pewnie nie działa". Moja pierwsza myśl? Łódź k***a ! no i odlałem się w krzakach.

Nizaryta1

2017-01-07, 21:37
j***na Łódź, pie**olone miasto meneli i szumowin, najgorsze gówno w Polsce razem z Radomiem i Sosnowcem, powinni tam pie**olnąć bombę atomową i niech wykurzy patologicznych szczurów i przestępców j***nych co najpierw srają sobie do ryja a potem zgłaszają to na policje, taki j***ny ch*j z Łodzi z nożem do ciebie podchodzi i chce cię dźgnąć a jak wyciągniesz swój to sp***ala na komendę i się skarży albo taki j***ny ch*j z Sosnowca co ziemniaki kradnie już nie mówiąc o złodziejach z Radomia którzy kradną picie ze stołu albo mało kto słyszał co się dzieje w Suwałkach, tam jest normalnie zimno nawet w jesień a co dopiero w zimę. Uważajcie na te miejsca bo Łódź to gorsze od New Jersy.

Albo Napalmem wykurzyć Łódzkie ścierwo.

Ar...........an

2017-01-07, 21:59
Fajnie. Nowoczesne wypasione drzwi obrotowe do rozlatującej się drewnianej zagrzybionej chaty. :homer: Sama Łódź to niestety nadal społeczno - gospodarczo - urbanistyczna porażka. Dzikokapitalistyczny twór którego żadna tam niewidzialna rączka wolnego rynku sama bez niczyjej pomocy nie naprawi. Nigdy też prawdopodobnie nie powstanie wielki kapitałochłonny masterplan który by te ściśle ze sobą powiązane sfery wspomóc tak by rynek zrobił resztę, bo i po co państwo miało by ładować masę kasy tylko dlatego że jakieś lokalno-patriotyczne lobby chce zrównać poziomem z innymi to tak mało znaczące w historii Polski miasto? To nie pełna turytów zabytkowa Wenecja by odbiór tego miasta obchodził kogoś więcej niż władze i stowarzyszenia lokalne. A te są w stanie tylko takie mało znacace w skali ogromu problemu ruchy jak ten tutaj poczynić :-/

Xx...........oJ

2017-01-07, 23:06
@up Od czegoś trzeba zacząć.