18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warchlak1920

2020-05-10, 00:15
aaaaaaaaaaaaaa, A widzisz, ja zaś byłem światkiem jak buty z noskiem pozbawiły gościa czterech palców u stopy. Przejechał mu po bucie załadowany konkretnie wózek bocznego załadunku i blaszka ucięła mu paluchy. Pewnie w innych butach i tak by je stracił przez zmiażdżenie, ale ch*j wie. Jednak z doświadczenia i tak uważam, że buty z metalowym noskiem to podstawa w pracy w magazynie.

A gość z filmiku, faktycznie jakiś dziwny :-/

up Idź sobie zamów sojowe latte na uspokojenie, jak ci klasa robotnicza przeszkadza panie szlachcicu.

wertuqq

2020-05-10, 00:21
Touch_Of_Madness napisał/a:

Gość może i ma racje w tych swoich filmikach , ale jakoś działa mi na nerwy.



Ewidentnie znudziła nu się robota na budowach i kombinuje jak tu zrobić karierę medialną, albo polityczną.

matikesi

2020-05-10, 00:26
Jeszcze go nie wyj***li z roboty?? Jak mu nie pasuje to niech sp***ala na własne.

Tr...........ty

2020-05-10, 00:33
gucio926 napisał/a:

k***a czy my serio mamy tylko klasę robotniczą od kilku lat na tym Sadisticu? Kogo obchodzą jakieś pęknięcia w starych dźwigach...?



Na szczęście jeszcze jest część inteligencka, którą reprezentujesz. Te dźwigi, często w takim stanie jak na filmie, pracują w miastach wśród gęstej zabudowy mieszkalnej, nad ulicami, chodnikami itp

rafalzmarek

2020-05-10, 00:34
Niech wypie**ala spać z poligonem

makafelki

2020-05-10, 00:48
odpalasz video i typ mlaska no k***a nie mógł tego zrobić przed nagraniem rzygam

martils

2020-05-10, 01:06
Ten facio z rok temu kręcił filmy i narzekał że gorąco ma w kabinie. Próbował nawet na fali popularności stworzyć jakiś ogólnopolski ruch narzekaczy na pracę. Jak widać nie zmienił swojej znienawidzonej roboty i dalej narzeka...

ritu4l

2020-05-10, 01:16
Rok temu cośtam nagrał na dźwigu, po przytłaczającej fali 20 nowych subskrybentów zaczął napie**alać narzekaniem gdzie tylko się da żeby zyskać rozgłos. Jak to nie przyniosło skutków, to ten zapuszczony dluższymi herami niżeli moja była oblech, co myśli że przypomina biorna, wpie**ala to gówno na sadola. No k***a mać już wole fantastico.

silwerbalk

2020-05-10, 04:47
To jedno pęknięcie to ch*j tam.... Ale znając nasze standardy to takie szlagi są co kawałek i kątowniki przyspawane by to całkiem nie jebło

homorek

2020-05-10, 07:24
TranzystorWyklęty napisał/a:

Na szczęście jeszcze jest część inteligencka, którą reprezentujesz. Te dźwigi, często w takim stanie jak na filmie, pracują w miastach wśród gęstej zabudowy mieszkalnej, nad ulicami, chodnikami itp



No i oto chodzi, materiał na harda z niczego nie powstanie.

Pedofilek

2020-05-10, 08:43
kurde on faktycznie pokrzywdzony przez los jest. Wszędzie narzeka. Czysty długowłosy ciul

niefartt

2020-05-10, 12:42
Ty pie**olony w dupe wyr*chany pedale jak coś nagrywasz to nie żryj k***o zaj***na

trochę kultury sk***ysynu bo cie zajebiemy

Justynka99

2020-05-10, 14:10
TranzystorWyklęty napisał/a:

Na szczęście jeszcze jest część inteligencka, którą reprezentujesz. Te dźwigi, często w takim stanie jak na filmie, pracują w miastach wśród gęstej zabudowy mieszkalnej, nad ulicami, chodnikami itp



To się do nich nie podchodzi, bo są zawsze za płotem i nie ma żadnego problemu.