18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Airsoftgun-ok 200 strzałów w brzuch

Ty...........ta • 2012-02-23, 12:14
Koleś przyjmuje na klatę ok. dwieście kuleczek z prędkością 400 fps
dla niecierpliwych 0:30


bania88

2012-02-24, 18:52
Fps to jest predziej frame per second co w tym przypadku zupelnie nie pasuje. Czyli sie zgadzam, ze angole wymyslili jakies swoje h*j wie jakie fps.


Poza tym zgadzam sie z ~Conscribo , Paintbal rzadzi.

korzonek

2012-02-24, 19:52
@przejebka
Nie chodzi o to żeby być specem, tylko żeby się orientować, nie być ignorantem, debilem (co tak często powtarzacie np. w sprawie ludzi zamieszkujących USA) i że jedno drugiemu nie jest równe. Bo jak wpie**olisz do butli na której masz oznaczenie "max.3000Psi" ciśnienie z pompy/kompresora na której masz manometr (trudne słówko - zapamiętaj! :O ) wyskalowany w atm. (Bo to POLSKA k***A! -.- ) i bedzie cię obchodziło tylko to, że oba pokazują wartość 3000 to..... to wrzuć zdjęcie na harda jak ci się uda :)


P.S gram w PB i trochę się łapię w ciśnieniach, bo butle nigdy nie mają podanych w atmosferach tylko Psi/barach. Specem nie jestem, ale jakąś wystarczającą mi wiedzę posiadam.

Lensen

2012-02-24, 20:07
Zaraz się będą sprzeczać o cale i mile k***a...

korzonek

2012-02-24, 20:12
@up Można, ale po ch*j :P z autopsji wiem, że tłumaczenie czegoś na jakimkolwiek forum gówno daje (pozdrawiam pana co pisał o 0 amperów xD). Nie wiem jak ty, ale ja tam lubię się czegoś ciekawego dowiedzieć :) a tak się składa, że jak coś jest ciekawe to i krzywdę potrafi zrobić :D

fajnylarry

2012-02-24, 20:22
dobrze ze mial ochraniacz na zeby!

brylan

2012-02-24, 20:31
Pobawiłbym się w ASG ale mnie nie stać.
A tak w ogóle to ile taka w miarę replika?

PanHT

2012-02-24, 21:14
@brylan
ok 400-500 + okularki
@spiepszaj_dzbanie
No widzisz, ale jednak nie wszyscy o tym wiedzą i wykazują skrajny przejaw ignorancji.

jebiemnieto

2012-02-24, 21:24
Lok91 napisał/a:

Gość prawie tak samo zryty jak ja...

Po pijaku się założyłem, że dam sobie zgasić na przedramieniu 2 papierosy bez wydania z siebie głosu. Czteropak mój, ale ślad głupoty zostanie na długie lata... :homer:




Ja po pijaku przypaliłem się zapalniczka samochodowa a najgłupsze było to ze się o nic nie założyłem :homer: a sladzik ładny został :D

Pesos5

2012-02-25, 04:59
Liczyłem !!! nie było 30 !!!!

blackluck

2012-02-25, 11:01
Lok91 napisał/a:

Gość prawie tak samo zryty jak ja...

Po pijaku się założyłem, że dam sobie zgasić na przedramieniu 2 papierosy bez wydania z siebie głosu. Czteropak mój, ale ślad głupoty zostanie na długie lata... :homer:



Stary, ja tak zrobiłem z 1 papierosem wśród znajomych. Zrobiłem to spontanicznie i się nie zakładałem. Co prawda miałem dziurę w skórze i ciężko się goiło, ale po 2 latach prawie nic nie widać =D

KlaudiaTyrek

2012-02-25, 12:55
Nie spinajcie się.. To fps wyglądało jak frames per second, chyba każdy jest przyzwyczajony do takiego rozwinięcia tego skrótu.. Zresztą to poniekąd też jest wina osoby która wrzucała ten link, powinien się dostosować do polskich norm. Co byś powiedział, jakby w salonie samochodowym powiedzieli ci że auto które chcesz kupić ma moment obrotowy 3500 funtostóp i pali 10 litrów na sto mil? bez sensu

sosik

2012-02-25, 14:03
@up

Ale k***a w ASG stosuje się miarę FPS... ja pie**ole :homer: