18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AIDS a Religie w Afryce

ni...........ne • 2013-05-06, 19:58

Wniosek?
Szmatogłowi wolą kozy
Drugi wniosek?
Tam gdzie murzyni tam AIDS

ta, zaj***ne z kwejka

BuryRabarbar

2013-05-06, 20:02
Wniosek jest taki ze ja zgwalcilem wszystkie arabky a nastepnie wsadziłem korek w odbyt tak aby każdy wiedzial ze te suczki to moja wlasnosc

piołun

2013-05-06, 20:06
Wniosek?

Na pustyniach jest znacznie mniej bambusów niż na pozostałej części kontynentu.

stalowyszczur

2013-05-06, 20:16
W niektorych krajach czarnej afryki baby nie chca zeby im sie spuszczac do ryja, bo panuje przesad, ze od tego dziecko rosnie w glowie. Swweeeeet.

Jesusek_Chytrusek

2013-05-06, 20:22
BuryRabarbar napisał/a:

Wniosek jest taki ze ja zgwalcilem wszystkie arabky a nastepnie wsadziłem korek w odbyt tak aby każdy wiedzial ze te suczki to moja wlasnosc



Dziwne masz upodobania erotyczne :idzwch*j:

raskolnikov74

2013-05-06, 20:28
Hm, wniosek jest taki, że za za swojego pontyfikatu JP II jeździł po chrześcijańskiej Afryce i zakazywał pod groźbą "śmierci duszy" używania prezerwatyw. Pamietam sytuację: czarni padają jak muchy w milionach, ONZ robi akcję prezerwatywy, a ten beduin jeździ i straszy czarnuszków, że jak założą gumę to nie tylko ich ciało umrze, ale i dusza.

genghiskhan

2013-05-06, 21:06
wniosek taki, że części wspólnej tej mapki to tereny gdzie wierzą w boga ale i tak mają aids - czyli boga nie ma lub jest niezłym trollem

Bazyliszek

2013-05-06, 21:20
Obszar na czerwono się niemal pokrywa, pewnie dlatego, ze "Światli" księża twierdzą, ze prezerwatywa to grzech.
Więc zarażeni dymają się bez gumy

domix2t

2013-05-06, 21:45
Nawet tak zaawansowany program graficzny jak MS Paint pozwala na obcięcie tego durnego paska pod obrazkiem ...

ProVVe

2013-05-06, 22:01
Wniosek... Daj czarnemu wolną rękę aby decydował o swoim życiu i postępowaniu, a otrzymasz takie wyniki... Tam gdzie trzyma się to gówno krótko za mordę w zagrodzie (pod groźbą kary śmierci za gwałt etc...) jest umiarkowany porządek... Za to odbija się to na mniejszościach takich jak chrześcijanie. Jak wklejasz tak popie**olone jednostronne zdjęcia to sam chociaż rusz głową...


@up raskolnikov74 Tobie radzę natomiast zapoznać się jakie założenia były podczas tego OGŁOSZENIA, a mianowicie mowa była o seksie z żoną... Bo o innej nie ma mowy według tej religii matole... Ja tam zawsze potępiam kościół za wiele zj***nych spraw jak chociażby celibat... Natomiast jak widzę tak niedoj***nych ludzi jak Ty to nóż się w kieszenie otwiera... Pewnie lepiej Ci będzie jak jakiś kozojebca twoją ukochaną kozę=żonę=dziewczynę w imię allaha wyjebie i ku*asem po pysku strzeli za to, że Ci dała...

Ma...........31

2013-05-06, 22:35
Wniosek jest taki ,że Ty mając 20 lat nie potrafisz wyciąć malutkiego paska w paincie ....

Kamas95

2013-05-06, 23:35
Przypadek?
Nie sądze.

Loaloa

2013-05-07, 01:05
Czyli wygląda na to, że Kremówa ratował cywilizację białego człowieka. Zarażał ich umysły kondomofobią, żeby oni zarażali się wirusem HIV. A im więcej z nich zachoruje i umrze, tym mniej przyjedzie do Europy żerować na naszym dobrobycie. Stalin i Hitler to byli zwykli zbrodniarze, Wojtyła to prawdziwy troll - sadysta.

eligurf

2013-05-07, 09:22
Po ch*j usuwać pasek z kwejkiem. Bez przesady. Jakby usunął to zaraz jakiś znawca kwejka doj***łby autorowi, że nie dość że zerżnął z niego to jeszcze próbuje sobie przypisać autorstwo.

@ProVVe
Typowy przykład ograniczoności katolskiej filozofii. Uznajemy, że czegoś nie ma (tu seksu pozamałżeńskiego), to nie ma problemu. Jeśli kondom w rodzinie jest be, to tym bardziej poza. Nie oszukujmy się taka jest tego wymowa. Loaloa ma rację, że Hitler mógłby się uczyć. Gdyby zatrudnił wtedy KW zamiast Goebelsa, to Żydzi sami by się pozabijali ze wstydu, i nie miał by teraz takiej złej prasy.