18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ahtung

Venox2137_ • 2023-05-09, 02:04
Znalazłem i wsumie może się przyjmie niezle jeblo


RATMlover

2023-05-09, 13:11
k***a, znowu opony podpalili

Hiperion

2023-05-09, 14:33
motylekwbrzuchu napisał/a:

Bo jedno pierdnięcie wulkanu uwalnia więcej syfu niż wszystkie auta od początku motoryzacji, geniuszu.



Wulkany uwalniają ogromne ilości siarki nie dwutlenku węgla panie uczony, de facto wybuch wulkanu w minimalnym stopniu ochładza klimat

Ramiell

2023-05-09, 15:08
Niech się nie zesra z tym Allachem.

Cruccu87

2023-05-09, 18:06
gdy jebnie yellowstone to dopiero bedzie widowisko

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-09, 18:13
Hiperion napisał/a:

Wulkany uwalniają ogromne ilości siarki nie dwutlenku węgla panie uczony, de facto wybuch wulkanu w minimalnym stopniu ochładza klimat



Kto ci tak powiedział?

BambiPMT

2023-05-09, 18:50
motylekwbrzuchu napisał/a:

Bo jedno pierdnięcie wulkanu uwalnia więcej syfu niż wszystkie auta od początku motoryzacji, geniuszu.



Kto tu jest geniuszem to nie wiem.

Zpider

2023-05-09, 18:51
Ahtung? Dzizas k***a ja pie**ole. Hitler w grobie się przewraca.

luxpiotr

2023-05-09, 20:17
Takie epickie ujęcie przerwali. Jak się filmuje to do końca...

mi...........pl

2023-05-09, 22:41
lewanmich1 napisał/a:

Jeżeli to jest chmura piroklastyczna to o ludziach widocznych na filmie można mówić w czasie przeszłym.



No jest tu też wulkanolog jak przystało na Polaka. Ja niestety ze swoim zawodem torreadora u Nas w kraju kariery zrobić nie mogę.

lewanmich1 napisał/a:

Jeżeli to jest chmura piroklastyczna to o ludziach widocznych na filmie można mówić w czasie przeszłym.



No jest tu też wulkanolog jak przystało na Polaka. Ja niestety ze swoim zawodem torreadora u Nas w kraju kariery zrobić nie mogę.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Bo jedno pierdnięcie wulkanu uwalnia więcej syfu niż wszystkie auta od początku motoryzacji, geniuszu.



Ale z tego kasy nie zrobisz. Widać nic nie rozumiesz. Chodzi o to aby ratować klimat a nie go uratować.

JamPawel

2023-05-10, 20:47
Ktoś filmuje wybuch wulkanu, obraca się w drugą stronę - noż k***a, drugi wybuch wulkanu. Przej***ne tam mają.

opółnocyuciebie

2023-05-12, 02:13
lewanmich1 napisał/a:

Jeżeli to jest chmura piroklastyczna to o ludziach widocznych na filmie można mówić w czasie przeszłym.



gówno prawda - mój wujek żyje, pracuje w telewizji

to...........10

2023-05-13, 01:05
Autor napisał/a:

Gdzie jest ten nieuk Greta Thunberg!!!?
Dlaczego nie walczy z wulkanami?



Może, w odróżnieniu od ciebie, nieuku, wie, że wszystkie wulkany na Ziemi produkują rocznie 300-400 milionów ton CO2 a ludzie 30 MILIARDÓW ton (czyli jakieś 100 razy więcej). Won do szkoły.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Bo jedno pierdnięcie wulkanu uwalnia więcej syfu niż wszystkie auta od początku motoryzacji, geniuszu.



Najsilniejsza erupcja w ostatnim półwieczu – wulkanu Pinatubo – wyrzuciła 42 miliony ton CO2 [Gerlach i in. 1996]. To niewiele ponad 0,1% naszych rocznych emisji ze spalania paliw kopalnych. Ludzie emitują rocznie 100 razy więcej CO2 niż wszystkie wulkany na całej Ziemi.

A teraz skończ pisać na forum prawackie brednie i won do szkoły.

alucard321

2023-05-13, 02:00
Czacie, że ten europejski ekoterroryzm to skok na kasę i odbieranie ludziom praw? Zamordyzm pod płaszczykiem walki o lepsze jutro dla naszych dzieci? Greta jest tylko marionetką. Niczym więcej. Pojawiła się dosłownie znikąd i z miejsca stała się orędowniczką wszystkich dzieci na świecie. Przed Gretą było tyle różnych organizacji które mówiły o tym samym. Nikt na to przez LATA nie zwracał uwagi. Nagle wchodzi jakaś nastolatka i wytyka politykom zaniedbania środowiska. Politycy ODRAZU posypują glowę popiołem i zaczyna się ekocyrk. Trzeba być debilem, aby wierzyć w te przedstawienie, ale ludzie mają już tak wyprane mózgi, że przyjmują bezmyślnie i bezkrytycznie wszystko to, co media im rzucą. Kiedyś wszystko się planowało i powoli wdrażało. Teraz trzeba zawsze wymyślić coś na szybko i reagować. Nie ważne, że bezsensownie. Ważne, że coś się wymyśliło i można być z siebie dumnym a i zawartość kieszeni się zwiększy, jeśli wymyślimy to co podrzuci nam mimochodem jakiś lobbysta. To jak z tymi pieprzonymi elektrycznymi samochodami. To nic, że spalają się średnio po 5 latach użytkowania i nie ma skutecznego sposobu na gaszenie tego. To nic, że wyprodukowanie takiego gówna emituje setki razy więcej syfu do atmosfery niż najgorszy diesel. To nic, że aby naładować akumulatory tego gówna, elektrownia i tak musi spalać węgiel. To nic, że lit do akumulatorów jest wydobywany w krajach trzeciego świata, w ch*j owych warunkach najczęściej przez dzieci. Ważne natomiast jest, że już za kilka lat nie kupisz samochodu spalinowego. Piąteczka! Chipokryzja mocno. Bardzo mocno. Wszystko przez kasę i pazerną naturę człowieka.