18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ahmend 8letni żołnierz FSA

Manian • 2013-08-10, 13:57
Chyba już dawno nie słychać było takiej porcji AllahuAkbarów i to jeszcze w wykonaniu tak małego chłopczyka :lol: W sumie temu Ahmedowi z tym karabinem jest do twarzy ;-)

A tu nasz mały przyjaciel popala sobie może i nawet blanta z jakiegoś dobrego Afgana ... :mrgreen:

stalowyszczur

2013-08-11, 16:18
Spoxik, duza szansa ze zostanie zdronowany.

eMCeONe

2013-08-11, 16:28
szczerze to nawet mu zazdroszczę, przynajmniej robi coś z ojcem a mój to ch*j...

Manian

2013-08-11, 16:40
eMCeONe napisał/a:

szczerze to nawet mu zazdroszczę, przynajmniej robi coś z ojcem a mój to ch*j...


byś znał angielski to byś wiedział o czym oni z nim gadają
jego rodzice zgineli w bombardowaniu

Pasikoniol

2013-08-11, 16:46
GrzesMk4 napisał/a:

pie**olną mu kulkę w łeb i tyle będzie z niego, nie żołnierz


o tym samym pomyślałem :)

nemiroff

2013-08-11, 16:47
wątpie, że młody strzelał z tego ak..gdyby mógł to zobaczylibyśmy to na tym filmiku. nie utrzymałby tego karabinu podczas strzału ze względu na jego dupny odrzut. po prostu filmik propagandowy..starzy zginęli podczas bombardowania i koledzy z armii wyzwolenia promują młodego jako wielce pokrzywdzonego na bojownika.
nie wiem dlaczego ale tak mi się skojarzyło z czasami drugiej wojny światowej, gdzie to niemcy bodajże, czy tam ruscy tresowali psy z przypiętymi ładunkami wybuchowymi. ich celem było podbiec pod czołg wroga, po czym ładunek był detonowany. ten młody to taki sam piesek, takie mięsko armatnie.

Tamers

2013-08-11, 17:26
OkrutnySzyderca napisał/a:

To tylko pokazuje, jak bardzo poje***e jest środowisko ciapatych. Zamiast w jakiś sposób starać się stworzyć względnie normalne środowisko 8-latkowi, który stracił swoich rodziców w tragicznych okolicznościach, ci robią z niego małego żołnierza, który od najmłodszych lat będzie pałał nienawiścią do każdej żywej istoty, która co 5 sekund nie krzyczy "allah akbar". Mały będzie miał przeje***e życie... chociaż z drugiej strony, alkoholu pewnie już próbował, blanty palił, postrzelał z kałacha, porzucał grantami, zamiast budować forty z foteli zwiedzał prawdziwe... kur*a, może to wcale nie jest takie złe dzieciństwo :-D



Tyle w temacie.

da...........55

2013-08-11, 17:26
Zesra się ten grzdyl jak zacznie strzelać. Nie utrzyma karabinu w rękach.

Luke-54

2013-08-11, 17:45
Wojna to nie tylko strzelanie z karabinu i machanie flagą, tak przecież pokazują wszelakie media - uśmiechnięci amerykanie (celowo z małej) postrzelają z karabinów, przejadą się czołgiem, czy postraszą serią ze śmigłowca. Wojna to przede wszystkim ofiary, a ten dzieciak jest jedną z nich. Dzieci wojny to szczególny dramat, najgorsze jest to, że ten chłopaczyna nie odnajdzie się już w świecie, nawet jeżeli konflikt skończyłby się dzisiaj - on po prostu musi zginąć, jest już zbyt zniszczony przez los, jak na swój młody wiek.
Wojna zawsze będzie burzyć dualizm świata kreowany przez media - nie ma złych i dobrych, są tylko ofiary.

szajbat

2013-08-11, 17:46
pie**olicie farmazony. To jest okupowany kraj i oni walcza o swoje przyszle zycie, a Wy juz nie pamietacie jak w Polsce, POLSKIE dzieci walczyly o swoj kraj? Nie pamietacie? To pokazuje jak zacofana jest polska ludność, oczywiście nie wszyscy, ale wiekszosc tutaj gimnazjalistow na sadolu, ktorzy mocni sa tylko przez kabel, albo inne smieszne polskie szczury, ktore ważą 40kg, siedza przed kompem od rana do nocy i komentuja jacy to ciapaci źli. Przynosicie hańbe temu krajowi przypie**alając sie tak do nich, bo zachowujecie sie dokladnie tak samo jak oni. My jesteśmy WYŻEJ, my musimy być silni żeby takie pajace nam nie wchodziły na głowe, a wy 40 kilogramowe gimbusy WYpie**alAĆ.

tranzystor

2013-08-11, 17:57
Przede wszystkim, to nie jest żołnierz, tylko młody terrorysta ze spranym rozumem.


Tamers napisał/a:

Tyle w temacie.



Za to porównanie powinni ci wyj***ć konto z tego portalu.


szajbat napisał/a:

pie**olicie farmazony. To jest okupowany kraj i oni walcza o swoje przyszle zycie, a Wy juz nie pamietacie jak w Polsce, POLSKIE dzieci walczyly o swoj kraj? Nie pamietacie?....




Albo ty jesteś taki pusty, albo to ch*jowa prowokacja. W Polsce dorośli i dzieci walczyły z NAJEDŹCĄ w postaci niemieckiego okupanta, a w Syrii ten nieświadomy niczego dzieciak walczy w burdelu wywołanym przez ludzi, którym zależy na destabilizacji i wewnętrznym rozbiciu Syrii. Świat już nie uwierzy amerykańskiej propagandzie w broń biologiczną, czy jądrową, więc amerykanie sprytnie zaplanowali wojenkę domową i wysyłają tam m.in. broń. Ale po co ja to piszę, jak tacy jak ty tego i tak nie zrozumieją....

trabus

2013-08-11, 18:07
8 lat? dobrze k***a wystarczy!

Mom and Death

2013-08-11, 18:09
czekam na filmik jak lezy rozj***ny.

Bajdus1962

2013-08-11, 19:21
Wygląda jak jakaś kampania społeczna, zachęcająca aby przyłączyć się do rebeliantów.

Sztakler

2013-08-11, 19:56
Manian napisał/a:

A tu nasz mały przyjaciel



Chyba twój.