18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AH-64 Apache, Irak

FsiumZium • 2012-09-26, 21:35
Amerykanie w iraku :)

pr...........as

2012-09-27, 17:17
Też bym chętnie był ciapato killerem :) Szkoda że nasza armia ssie paukę ... co najwyżej dostanę stare ak-47 i zbyt małe glany... :///

kosowski91

2012-09-27, 17:49
mnie zastanawia jedno: czy oni nigdy nie słyszą helikoptera? Czy może napie**ala on z +3 km ?:/

Ranger

2012-09-27, 17:59
@kosowski91, dokładnie tak. Te śmigłowce atakują ze zbyt dużej odległości żeby zwyczajny człowiek mógł się zorientować, że jest namierzany.

Co do filmiku to kolejna akcja, która nie powinna mieć miejsca. Zbyt duże ryzyko, że to byli zwykli wieśniacy, którzy wywalili na pole sierp żeby z nim nie zapie**alać tam i z powrotem. Oczywiście mógł to być też talib z RPG, ale jeśli się nie ma 100% pewności to nie otwiera się ognia.
Ktoś wyżej trafnie wspomniał o filmiku, który pojawił się na wikileaks i przedstawiał podobną akcję. Tam też otwarto ogień, bo byli pewni że ludzie mieli RPG, a potem okazało się że to dziennikarz Reutersa, a RPG to były statywy do kamery... Tyle, że tamten filmik przedstawiał hamburgerów w jeszcze gorszym świetle gdyż w niedługim czasie po otwarciu ognia, pojawiły się na miejscu siły szybkiego reagowania i z premedytacją przejechały po zwłokach w akompaniamencie cieszących się załóg pojazdów.
Ot prawdziwe oblicze wojny.

zatizdig

2012-09-27, 18:36
Wojna to największe gówno jakie może się ludziom przydarzyć. Wiadomo, że jankesi pewnie zaj***li wieśniaków z pola, ale sami tez mają pełne gacie i są wk***ieni i zestresowani, bo oglądali na przykład jak snajper zdejmuje im kumpli, albo jak ich ziomki wchodzą na minę itd. Za wojnę i całe z nią związane kurewstwo należy winić rządzących i wyborców, którzy wybierają rządzących. Tyle.

Schabik

2012-09-27, 18:37
napie**ala z paru kilometrów.

nie takie rzeczy się w ARMA II odpie**ala :amused:

orzechccc

2012-09-27, 20:00
amerykanskie wojsko najlepsza praca - trenujesz,bawisz sie bronia i ladunkami, jezdzisz latasz najlepszymi pojazdami, na wojnie pozabijasz z zajebistych pukawek i jeszcze Ci za to płaca

slawekfmx

2012-09-27, 20:25
Ja pie**ole co za k***y! Cieszy mnie widok lasów krzyży na amerykańskich cmentarzach wojskowych!!!

Fisz_

2012-09-27, 20:35
Heh, mimo wszystko dalej jestem zwolennikiem lotniczej technologii rosyjskiej. Niee, żaden rusofil.. po prostu moim zdaniem ruscy produkują w tym przypadku maszyny o najlepszym stosunku ceny do niezawodności i skuteczności. Nie ma tam ton elektroniki, taki Mi-24 po uszkodzeniu elektroniki funkcjonuje dalej w znacznym stopniu. Taki AH64 pie**olnie po tym jak kamień o ziemię.

Amerykanie idą w rozwój i tony elektroniki, Rosjanie w niezawodność i pie**olnięcie przy ataku. USA po oberwaniu EMP stanie w miejscu, ruskich unieruchomi prawdopodobnie tylko brak paliwa.. dla maszyn i załóg :P

Dla objaśnienia o czym mówię - zerknijcie sobie na plany modernizacji różnych egzemplarzy Mi-24, albo nowsze rosyjskie konstrukcje, np. Hokum (Kamov Ka-50, bądź Ka-52) Na punkcie tego śmigła miałem dłuugo prawdziwego jebca :D

iw...........85

2012-09-27, 22:10
coś mi świta

flash160

2012-09-27, 23:15
Należy tylko pamiętać kto jest agresorem a kto się broni:) My też kiedyś się broniliśmy, nie słyszałem żeby ktoś naszych partyzantów i AK nazywał terrorystami, a działali podobnie:)

Radoslaf

2012-09-28, 23:01
xAftermath napisał/a:

Apache, piękna maszyna :amused: