18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywny osobnik atakuje łopatą.

borntoglory • 2014-12-03, 21:15
Agresywny typ atakuje młodzież akcja dzieje sie na prowincji.

Polak1988

2014-12-04, 12:58
Ten co skacze do dziadka jaka p*zda:D tylko czeka aż go koledzy trzymają to rzuca się jak ryba w siatce a jak nikt go nie trzyma to już więcej ogłady:) p*zdyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Coffey

2014-12-04, 13:27
Przykozaczyć chcieli a nawet staremu dziadowni nie potrafią nayeebać.

Jakie czasy taka młodzież.
Kiedyś stary już by dawno na ambulans czekał.

Misiek_KRK

2014-12-04, 14:25
Coffey napisał/a:

Przykozaczyć chcieli a nawet staremu dziadowni nie potrafią nayeebać.

Jakie czasy taka młodzież.
Kiedyś stary już by dawno na ambulans czekał.


Jak byłem w ich wieku to nawet nie myślałem, ze można wyskoczyć na solówkę do kogoś w wieku mojego dziadka. A teraz gimbusiarnia stadnie atakuje dziadka i jeszcze oczekuje poklasków w necie. Co za czasy.

markop4321

2014-12-04, 14:28
borntoglory napisał/a:

To chyba musisz odnaleźć tych co to nagrywali Miśku. Widać to co widać czyli jak jakiś facet wyżywa się na łebkach :D . Peace



Widać jak przemiły gość postepuje ze spedalonymi gimbazjalistami mocnymi w ryju.

Kl...........on

2014-12-04, 14:59
Jak ja lubię znajdować się w takich sytuacjach. Kocham takich pseudokozaków. ch*j, że prosił ich żeby się przenieśli. To są dzieci.. więc jeśli wasze dzieci będą nieposłuszne, będziecie mieli prawo je bić, a potem straszyć z łopatą w ręku? Nie chcę wyjść na internetowego napinacza i wielkiego cwaniaka, ale mam prawo do komentowania. Najzwyczajniej w świecie, widząc zaistniałą sytuację, wpie**oliłbym dla gościa tak, że więcej na małolatów by ręki nie podniósł.

T-Will

2014-12-04, 15:58
Haha, jaki baran. "Atakował" jak wiedział, że kumple go odciągną, pie**olona miękka faja.

eustachu18

2014-12-04, 17:29
ale p*zdy z tych chłopaczków

tranzystor

2014-12-04, 20:47
Coffey napisał/a:

Przykozaczyć chcieli a nawet staremu dziadowni nie potrafią nayeebać.



Że co, k***a?

Coffey napisał/a:

Jakie czasy taka młodzież.

Kiedyś stary już by dawno na ambulans czekał.



Bo ty k***a stary wyjadacz jesteś. Tak zwana "starsza generacja gimby".

b00mba

2014-12-04, 22:17
@ UPY

Powiem tak. Jak byłem w podstawówce, to starsi często nie szanowali młodszych (o rok o dwa). Dlaczego tak się działo? Nie z jakiś szczególnych powodów, ani z natury, bo starsi mieli młodszych kolegów. Wiec czemu w większości nie szanowali młodszych ? Mechanizm moim zdaniem jest mniej więcej taki. Ksenofobia wzmacnia więzi wspólnoty. np. jak jest w klasie osoba która powiedzmy ze niczym szczególnym sobie nie zasłużyła ale dostała nalepkę frajera jest później wyśmiewana z byle powodów przez innych. Odrzucając jakąś osobę ze społeczności miedzy sobą czujemy lepsze więzi. Co nie zmienia faktu, ze takie zachowanie świadczy o biedzie umysłowej. Jak widzę, teraz modne jest wyśmiewanie gimnazjalistów.

Tak jak napisał ktoś powyżej

Cytat:

Bo ty k***a stary wyjadacz jesteś. Tak zwana "starsza generacja gimby".



Pamiętam jak na studiach śmiano się z licealistów, jakby zapomniano ze 1 2 3 lata temu się do nich należało.

Ja na filmie nie widziałem żadnej prośby ze strony "dziadka". Ktoś jeszcze napisał że nie biłby się z osobą w tym wieku. A ja bym się bił z każdym, kto chciałby zrobić mi krzywdę(nie mówię tutaj ze jestem jakimś fajterem- po prostu bym się bronił, szacunek to mam przede wszystkim do siebie )

Bombeluna

2014-12-04, 23:25
Kiedyś jak ktoś starszy krzyknął coś o wpie**olu to było siwo od dymu tak się sp***alało... a jeszcze lepiej jak udawał, że zaczyna gonić... to mokro w gaciach i p*zda ogień przez płoty. :D

Spider

2014-12-05, 11:57
Misiek_KRK napisał/a:


Jak byłem w ich wieku to nawet nie myślałem, ze można wyskoczyć na solówkę do kogoś w wieku mojego dziadka. A teraz gimbusiarnia stadnie atakuje dziadka i jeszcze oczekuje poklasków w necie. Co za czasy.



Nie dość że atakują stadnie starszego od siebie faceta to jeszcze dostają oklep. Miał być filmik "Gimbazjon street fighter vs. dziadek" a jest "Badass grandpa".

homer700

2014-12-05, 18:03
Mnie najbardziej rozpie**alają osoby broniące tych gimbopedałów, jeden dziadek który najwyraźniej ma dość darcia mordy przed swoim domem rozprasza towarzystwo paroma lepami, to nie są bomby na ryj, łopatą też nikomu nic nie zrobił, a te gimbusy w 5 na niego idą, k***a co za zj***ne czasy nastały, a jeszcze jakieś j***ne flety piszą tutaj że same by dziadkowi zaj***ły, widać wasz wiek nie różni się z wiekiem tych dzieciaków z filmiku, oby was też jakiś dziadek z łopatą gonił (i przyj***ł na dokładkę)

tranzystor

2014-12-05, 20:32
b00mba napisał/a:

Pamiętam jak na studiach śmiano się z licealistów, jakby zapomniano ze 1 2 3 lata temu się do nich należało.




Musiałeś niezłe te "studia" kończyć, jak takie tematy żartów mieliście. Widzę, że nie zrozumiałeś mojej poprzedniej wypowiedzi, to ci napiszę wprost - z epitetem "gimbus" nie chodzi o obecny wiek, tylko o generację szczyli rozpieszczonych brakiem dyscypliny w szkole. A najzabawniejsi są przedstawiciele gimbów wyzywający od gimbusiarni innych :mrgreen:

b00mba

2014-12-05, 22:47
@up

Cytat:

Musiałeś niezłe te "studia" kończyć, jak takie tematy żartów mieliście.



Ale mi doj***łeś. Co to w ogóle miało znaczyć. Równie dobrze mogę powiedzieć że ładne studia kończyłeś że masz takie debilne riposty. Widzę że nie zrozumiałeś mojej wcześniejszej wypowiedzi. Napisałem "upy" czyli do adresata zbiorowego a nie konkretnie do ciebie. Ps. C wyżej srasz niż dupę masz. Mógłbyś się zabić jakbyś skoczył ze swojego ego na swoje iq. W mojej wypowiedzi chodziło o to ze się z tobą mniej więcej zgadzam. - nawet cie zacytowawszy żeby to potwierdzić. Boze.... No poprostu jesteś kretynem jak jasny ch*j.