18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fyrku

2015-09-22, 00:10
A kierowca opla majteczki troszkę obsrane miał, że spuścił kamerkę w dól jak czapeczkowy wracał? ;)

mariva

2015-09-22, 00:11
Jezu Chryste, co to się na ulicach nie wydarzy..

sm...........ka

2015-09-22, 00:34
Ja pie**olę, przecież czarny zawsze będzie miał zagraniczne numery...
White Powa :amused:

Ostrovsky

2015-09-22, 00:42
już myślałem że w pierwszym linku diss na papieża poleci dzięki Bogu nie.
Pójdziesz do nieba

dwakilo

2015-09-22, 00:58
Ale, że Hondziarze przeciwko sobie?

szczękoczułki

2015-09-22, 01:10
Nie będzie się tu żaden wiking, na Polskiej ziemi panoszył i po chodnikach jeździł :) Fakt, że obaj zachowali się jak buraki, ale zwycięstwo rodaka zawsze cieszy :) Fajna dupeczka w tej białej hondzie :)

amator_kwasnych_jablek

2015-09-22, 03:00
fyrku napisał/a:

A kierowca opla majteczki troszkę obsrane miał, że spuścił kamerkę w dól jak czapeczkowy wracał?



Pewnie tak. Jeśli ty będziesz kiedyś w takiej sytuacji to jebnij sobie selfie jeszcze z zabijaką i zapytaj gdzie obczaił taką zajebista stylówę.

PS "majteczki", "czapeczka"- co tak zdrabniasz? Pedał jesteś?

Bankracy

2015-09-22, 06:58
@up przecież to jakiś suchoklates ładujące same cepy...

kostol81

2015-09-22, 07:31
Nosz ku*wa co za burak... Za takie coś taki łomot spuszczać? Szkoda że nie trafił na jakiegoś prawnika, to by mu takiego cywila wytoczył, że by musiał tę swoją Hondzinę sprzedać i dupeczka z kokardkami na nogach jeszcze trochę dupeczką dorobić...

fyrku

2015-09-22, 07:39
amator_kwasnych_jablek napisał/a:



Pewnie tak. Jeśli ty będziesz kiedyś w takiej sytuacji to jebnij sobie selfie jeszcze z zabijaką i zapytaj gdzie obczaił taką zajebista stylówę.

PS "majteczki", "czapeczka"- co tak zdrabniasz? Pedał jesteś?



No jak dla Ciebie to zabijaka jest, to się nie dziwię że kamerkę opuściłes.
Jak tam opel? Dobrze się sprawuje?

Jotatsu

2015-09-22, 08:06
jebnął to jebnął, po ch*j drążyć?

serdel1

2015-09-22, 08:25
kostol81 napisał/a:

Nosz ku*wa co za burak... Za takie coś taki łomot spuszczać? Szkoda że nie trafił na jakiegoś prawnika, to by mu takiego cywila wytoczył, że by musiał tę swoją Hondzinę sprzedać i dupeczka z kokardkami na nogach jeszcze trochę dupeczką dorobić...



Jakbyś nie zauważył to polecam obejrzeć 0:31, kiedy czarny lekko uderza w tył białego po czym sp***ala chodnikiem. Za takie cos jak najbardziej wpie**ol.

Loaloa

2015-09-22, 08:53
Postawiłem tu kiedyś tezę, że polactwo dziczeje w zastraszającym tempie. No i wygląda na to, że mam rację. Do powszechnego "zwykłego" buractwa na drogach dochodzą napie**alanki na środku ulucy niczym w Rosji. Teraz jeszcze spełnić postulaty "wolnościowców" i rozdać temu zdziczałemu polactwu broń, a będzie prawdziwy dziki wschód.

I jeszcze wielkie zdziwienie, że rząd wymyśla kolejne szykany na kierowców, a policja czai się z fotoradarami za każdym zakrętem. Bydło trzeba poganiać batem, bo inaczej się rozlezie i narobi szkód.

Se...........ki

2015-09-22, 09:01
Widzę, że dla części z was "zabijaka", to ktoś minimum postury Jasona Stathama i wykonujący widowiskowe ciosy, niczym z Hollywood. Nie mówię, że Pan w czapce, to zabijaka ale ktoś, kto choć trochę trenował jakikolwiek system lub sztuki walki, wie, że w tym przypadku wielkość nie jest najważniejsza.