18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresywna bljać

phrontch • 2020-12-01, 21:51
Kontra biedny chłopczyk




Rebeliant

2020-12-01, 21:57
Szkoda, że trafiło na p*zdę, a nie na bohaterów "Pussy Pass Denied". Film byłby w ch*j lepszy, gdyby jej oddał i rozj***ł jej kacapski ryj o poręcz.

Kwas

2020-12-01, 21:59
Ale dostać po ryju od baby :lol:

Pralpunkt

2020-12-01, 22:01
Skończy z nadwagą 60 kg
Z 4 dzieci każde z innym
Pijaczka, dającą dupy każdemu
I to będzie najlepsza zemsta... Młody nic nie musi robić

Rebeliant

2020-12-01, 22:06
Pralpunkt napisał/a:

Skończy z nadwagą 60 kg
Z 4 dzieci każde z innym
Pijaczka, dającą dupy każdemu
I to będzie najlepsza zemsta... Młody nic nie musi robić



Szansa, że masz 100% racji to co najmniej 75%. Takie patologiczne k***iszcza, znane wszystkim mieszkańcom dużych polskich miast doskonale, kończą prawie zawsze w ten sposób > 3-4 dzieci, kilku ojców, ryj koło 35 lat robi się w ch*j paskudny, a przecież wiek 35-37 jest dla zdrowych kobiet szczytem w ich życiu, postępujący alkoholizm i ch*jowa dieta często dodaje fałdek, czasem robi ponton o jakim piszesz. Szkoda tylko reszty społeczeństwa, bo bękarty takich kurew najczęściej zostają takimi samymi patolami jak ich nieznani ojcowie. Już k***a kolejne pokolenie mi wyrasta na dzielnicy, a kurewki-rówieśniczki stały się brzydkie w ch*j, bo jarają szlugi, ćpają fetę i piją tanich wódek od ch*ja. Takie patologiczne k***y wyglądają jako tako do 25 lat życia, potem ch*j bombki strzelił, r*chają je tylko małpy, które nie potrafią trzymać swych zwierzęcych żądzy w ryzach.

Znawca_Cipek

2020-12-01, 22:16
Mnie tez jedna kolezanka w podstawowce biła. Znecała sie. I mowila do mnie ,,Spierpapier!,, Ale do czasu...Mowilem sobie Czekaj...jeszcze zobaczysz!
I faktycznie. 8 lat minelo jak z bicza trzasnal. :D

r061071

2020-12-01, 22:17
Rebeliant napisał/a:

Szansa, że masz 100% racji to co najmniej 75%. Takie patologiczne k***iszcza, znane wszystkim mieszkańcom dużych polskich miast doskonale, kończą prawie zawsze w ten sposób > 3-4 dzieci, kilku ojców, ryj koło 35 lat robi się w ch*j paskudny, a przecież wiek 35-37 jest dla zdrowych kobiet szczytem w ich życiu, postępujący alkoholizm i ch*jowa dieta często dodaje fałdek, czasem robi ponton o jakim piszesz. Szkoda tylko reszty społeczeństwa, bo bękarty takich kurew najczęściej zostają takimi samymi patolami jak ich nieznani ojcowie. Już k***a kolejne pokolenie mi wyrasta na dzielnicy, a kurewki-rówieśniczki stały się brzydkie w ch*j, bo jarają szlugi, ćpają fetę i piją tanich wódek od ch*ja. Takie patologiczne k***y wyglądają jako tako do 25 lat życia, potem ch*j bombki strzelił, r*chają je tylko małpy, które nie potrafią trzymać swych zwierzęcych żądzy w ryzach.



dokładnie beneficjentki 500 plus i wyborczynie dobrej zmiany i ich chłopaki mają za co pić

Raider

2020-12-01, 22:18
Ale coita jeden strzał i po suce

Rebeliant

2020-12-01, 22:26
r061071 napisał/a:

dokładnie beneficjentki 500 plus i wyborczynie dobrej zmiany i ich chłopaki mają za co pić



Po co tak publicznie przyznajesz się, że jesteś upośledzony intelektualnie?

Patologia w większości nie głosuje, bo nie używają dowodód osobistych z powodu długów, a jak już taka patologia głosuje to na całą bandę czworga, zaczynając w pierwszej kolejności od PZPR/SDRP/SLD/Lewica, przez PO, PiS kończąc na PSL, a spoza tych kurew to jeszcze na Konfederację głosują, Kukiza, Liroya i wszystkich innych dostępnych w danym sezonie, bo są łatwo manipulowalni. To jest cały przekrój. Pisząc to co napisałeś zamiast szydzić z tych kurew (politycznych i tych z macicami, ale bez mózgu), pokazujesz się jako taki sam debil jak oni, czyli nierozróżniający wiele w kwestiach polityki.

dżonyłojlker

2020-12-01, 22:50
Fajna ta blondyneczka, podoba mi się. Z chęcią zabrałbym ją na spacer do parku, trzymał za rączkę, szeptał do uszka czułe słówka i skradł buziaka.

bakus1233

2020-12-01, 22:59
Czemu kobiety z takimi krótkimi włosami w 99% przypadków są zj***ne? :-/

Gmork napisał/a:

Fajna ta blondyneczka, podoba mi się. Z chęcią zabrałbym ją na spacer do parku, trzymał za rączkę, szeptał do uszka czułe słówka i skradł buziaka.


Marzy Ci się zdrada Katarzyny W? :krejzi:

Heliar

2020-12-01, 23:25
Aż mam ochotę sam gościowi jebnąć.

r061071

2020-12-01, 23:41
Rebeliant napisał/a:

Po co tak publicznie przyznajesz się, że jesteś upośledzony intelektualnie?
Patologia w większości nie głosuje, bo nie używają dowodód osobistych z powodu długów, a jak już taka patologia głosuje to na całą bandę czworga, zaczynając w pierwszej kolejności od PZPR/SDRP/SLD/Lewica, przez PO, PiS kończąc na PSL, a spoza tych kurew to jeszcze na Konfederację głosują, Kukiza, Liroya i wszystkich innych dostępnych w danym sezonie, bo są łatwo manipulowalni. To jest cały przekrój. Pisząc to co napisałeś zamiast szydzić z tych kurew (politycznych i tych z macicami, ale bez mózgu), pokazujesz się jako taki sam debil jak oni, czyli nierozróżniający wiele w kwestiach polityki.



jesteś j***nym dzbanem który wysila się na myśliciela a nie widzi mojej beki z waszych żałosnych wypocin, napisz na priv to może pogadamy gdzieś na mieście jeśli się nie zesrałeś to czekam na kontakt

Cezar87

2020-12-01, 23:41
Ja nie rozumiem jak mozna byc taka ciota jak ten chlopak. Bal sie ze mu przywali w ryja? No i jebnela ten zamiast sie bronic to przeprasza. Postawa goscia w oogle hehe ta go za wlosy trzyma a ten rece w kieszeni gansta normalnie :D