18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agresja na drodze

~Velture • 2018-02-18, 08:12
W kanadzie się nie pie**olą w tańcu :amused:

Moszna? Moszna! 8-)


mygyry

2018-02-18, 09:27
Musiałeś mieć spory problem czy nie wrzucić tego jednak na harda...

Takafura

2018-02-18, 10:16
Taki opis że byłem na 100 % pewien: któryś z nich ma Glocka :)

SirMajkel

2018-02-18, 10:27
plebso cebuli pewnie bigos w głowie się zagotował bo jak to tak nie nawyzywać, niesłychane.

Wiewór

2018-02-18, 10:29
I to są ludzie cywilizowany. Polactwo by się już napie**alało na środku ulicy.

suirad

2018-02-18, 10:48
Abraxus napisał/a:

I to są ludzie cywilizowany. Polactwo by się już napie**alało na środku ulicy.



no i się zdziwisz - mnie spotkała bardzo podobna akcja w Polsce (w Zgierzu dokładnie)
Tuż koło rynku w Zgierzu samochód zajechał mi w podobnych okolicznościach drogę. Ja zjechałem na bok żeby odetchnąć głębiej a samochód zawrócił i podjechał do mnie.
Co większe zdziwienie z samochodu wyszła babeczka i mnie przeprosiła! Życzyliśmy sobie szerokiej drogi i wszystkiego dobrego i każdy pojechał w swoją stronę!
Filmiku nie mam bo brak kamerki na moto. :)

Dzisiaj

2018-02-18, 10:50
W Polsce jest mały problem - dlatego, ze tyle lat była bieda to teraz dużej liczbie osob odpie**ala. Kupują coś szybszego i czują się lepsi od reszty. Zapie**alają na scigałkach, zapie**alają tymi audicami i bejkami sprowadzonymi z niemiec, zapie**alają tymi crossami i quadami po cudzym polu/lesie... chca sie poczuc jak rasa panów i odpie**ala. Wtedy wychodzi chamstwo, agresja itd. Jakbysmy nie mieli sp***olonej historii a ludzie zyliby normalnie podejrzewam, ze sytuacja wygladalaby inaczej. Jakby przy dzisiejszych cenach minimalna pensja bylaby okolo 4.000zl to poedjsci do wszystkiego byloby inne. Ludzie nie byliby tacy zgorzkniali... mentalnosci bylaby inna...

mygyry

2018-02-18, 12:15
Kiedyś takim wyznacznikiem rozwoju kultury była dla mnie Skandynawia, obecnie toczy ją rak multi kulti, więc na prowadzenie wysunęła się Kanada, która niestety też już powoli kroczy drogą nieprzemyślanej poprawności politycznej, ale póki co jest bardzo cywilizowana.

Ja...........ro

2018-02-18, 13:06
Motorzysta przyznał, że to jego wina bo jechał za szybko i przeprosił. Chyba trzeba się ubiegać o wizę kanadyjska...

aaaaaaaaaaaaaa

2018-02-18, 13:41
Ale że jak... nikt nikomu nie pie**olnął?
I co może jeszcze browara sobie życzysz?

BundyR

2018-02-18, 15:08
@up
jak zwykle, napie**oli autor spamu na ilość licząc na browce

suirad

2018-02-18, 15:52
Kanadyjczycy to przemili ludzie, chyba najmilsi na świecie

tak wygląda najostrzejszy marsz protestacyjny:



tak zamieszki z udziałem policji



tak wypadki komunikacyjne



a tak standardowe grafitti


mazga50

2018-02-18, 18:40
No ale też motorniczy nie zaczął bluźnić i ubliżać, więc pewnie biały był.

-_..........._-

2018-02-18, 20:08
Ja tam zachowuję się w ten sposób za kółkiem i spotkałem się parę razy z takim postępowaniem u innych kierowców... no ale racja, że często trafia się na pospolitego chama - jakieś postkomunistyczne barachło albo ubecką swołocz.