18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agnieszka Radwańska o telewizji TVN

Dz...........ak • 2013-04-23, 21:52
Stacji TVN oberwało się za stworzenie materiału tuż po porażce tenisistki na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

Cytat:

Moje wypowiedzi po meczach zostały wyrwane z kontekstu, szczególnie przez jedną z telewizji. Ja po prostu po porażce nie rozpaczałam jak inni, nie mówiłam, że to koniec świata, że nie wiem jak mam dalej żyć. Skupiałam się na kolejnych wyzwaniach - komentuje sytuację w wywiadzie z Gazetą Wyborczą. Trzeba umieć wygrywać i przegrywać. Nie pójdę się powiesić dlatego, że odpadłam w I rundzie.

Przykro mi, że mamy takie media, że moje nazwisko wykorzystuje się do tego, aby zrobić efektowny, negatywny i nieprawdziwy materiał w telewizji, na dodatek szczuje się przeciwko mnie innych sportowców. Ale jakoś nikt nie wpadł na pomysł, aby mnie spytać o zdanie przed kamerą.

Ten materiał był skandaliczny. Ta telewizja ma ode mnie dożywotnią czerwoną kartkę, nie na rok, miesiąc, ale na zawsze. Jej dziennikarze nie są wpuszczani na konferencje prasowe z moim udziałem.



Radwańska postanowiła ukarać dziennikarzy z TVN-u i zabroniła im wchodzenia na swoje konferencje prasowe. Na zawsze.


WP...........PR

2013-04-23, 22:03
Aga to fajna dziewczyna. Nie odj***ło jej, mimo że zarobiła. Zawsze skromnie i z sensem się wypowiada. Prawdziwy sportowiec. Szacunek.

raper900

2013-04-23, 22:21
Brawo brawo, nawet fotkę wstawiłeś coby można było sobie pofapać.

PS: Zapomniałeś podać źródło.

kondziovsky

2013-04-23, 22:22
sora panowie, ale o jaki materiał tvn'u chodzi bo nie jestem w temacie a wolę się jak baran zapytać tutaj bo nie chce mi się w tej chwili googlować tego materiału. wspomóżcie swoją nieodpartą wiedzą, a rano przy kawce sobie poczytam. dziękuję i ch*j w dupę tvn.
i w ogóle całej telewizji.

truskawkowabuba

2013-04-23, 22:23
a co to za materiał, bo nawet nie wiem? :-| . ciekawam co ten tefałen znowu odpie**olił, znajdzie się jakiś ekspert? :amused: .

za...........yz

2013-04-23, 22:24
..... ciekawe kiedy wystąpi na korcie z podobizną jarka na piersi .... proste, pisowskie dziewcze

pancyr

2013-04-23, 22:26
Ponoć jak zaprosili ja do Wojewódzkiego to jej matka powiedziała że za 100k może przyjść :D nie wiem na ile to prawda,ale dziś u fryzjera słyszałem w radio jak Wojewódzki to mówił.

mesiash

2013-04-23, 22:27
Chodzi o materiał po olimpiadzie, gdzie rzekomo powiedziała że (parafrazując) "jej nie zależy na igrzyskach, tylko na szlemach". Niemniej - pomimo iż szanuję ją bardzo jako sportowca, to takimi wypowiedziami bardzo psuje sobie swój wizerunek w moich oczach. Ot, foszka strzela.

kr...........et

2013-04-23, 22:28
Oj widzę, że prawda zabolała pisowca i dobrze. Będzie ich mniej w telewizji.

teken

2013-04-23, 22:28
TVN powie, że to zamach na wolne media ;p

Tytussek

2013-04-23, 22:31
Od olimpiady tyle czasu minęło, a ona teraz sobie przypomniała i focha strzela :P

Peter-Norivotset

2013-04-23, 22:32
za zj***nie tvn- piwko
za powiedzenie o tym w wyborczej minus
za fote piwo :-D

bartec

2013-04-23, 22:35
@zacnyz
To pochwal się jak już zbudujesz ołtarzyk dla plemiela. O ile już go masz. :krejzi: