18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agitka

Boewolf • 2010-11-22, 12:23
Takie oto cudo dziś na przystanku tramwajowym się objawiło. Jakiś wierszokleta musiał to w niedzielę powiesić. :loldev:


pankany

2010-11-22, 13:31
zdjęcie zostało wyslane do CSI, powinni to rozszyfrować bo ja nie potrafię.

fixxxus

2010-11-22, 21:35
nikt nie zerwal znaczcy sie podoba ;) chyba, ze sam powiesiles ;)

Matuus

2010-11-22, 21:42
Ale nie rozumiem, co "przez" nich się stało na tym przystanku tramwajowym?

Pastuch z Pakistanu

2010-11-22, 21:59
Ohoh. Jaki ktos odwazny jest cisnac na opozycje. A jeszcze wywiesic to w miejscu publicznym, no po prostu czysty sadyzm i kwintesencja tego portalu :plzdie:

Cryan

2010-11-22, 22:02
No, faktycznie, bo PIS teraz ma taki wpływ na to co się dzieje w Polsce, że ho, ho.

Mamy b. głupie społeczeństwo, i niema się co cieszyć tym zdjęciem, lepiej dupę ratować przed tym, co robi PO.

marian19

2010-11-22, 22:43
Do tuska dupe lizyać i czekać aż znowu Vat podwyszą. To że jezdzą tramwajem i im sie w życiu nie powiodło to nie muszą zwalać wine na Jarka.

lordfly

2010-11-22, 22:48
Już za późno, A ten odważny, co karteczkę wywiesił, niech to powie na głos. I wtedy trzeba zrobić zdjęcie. Gwarantuję, że będzie się bardziej podobał obity ryj, od takiej karteczki, I Gratuluję ludziom, co dali za to 19 piw. Jeszcze głupsi od Autora. Poziom intelektualny, leci na łeb na szyję, w tym państwie.

Boewolf

2010-11-23, 00:13
Och, och forumowy aktyw PIS się oburzył... nie zapomnijcie beretów z domu jak będziecie szli wyrazić poparcie dla Jarkacza.
Marian weź się ogarnij i spróbuj po Wawie poruszać się samochodem, większość ludzi dla ułatwienia wybiera komunę miejską zamiast własnej fury, bo taniej i szybciej niż samochodem. Rozumiem twoje oburzenie bo pewnie u Ciebie na wsi nie zdarzyło się żeby dwa samochody się minęły.

Cryan

2010-11-23, 11:54
Boewolf - wysłałem Ci PM.
Tyle co Ci mogę napisać tutaj, to jedyne, że nie za bardzo się popisałeś, nie wiem, czy zauważasz, ale PIS teraz bardzo stracił poparcie, a to, że Ty słuchasz dalej o nim w telewizji, to jedynie zasługa tego, że potrzeba tematów zastępczych.

Nazywając kogoś aktywem PIS-u i proponując założenie beretów zasługujesz tylko na porządny strzał w ryj - bo pokazałeś, że jesteś na tyle nierozumny.

Rozumiem, że portal sadistic.pl nie jest miejscem na dyskusje polityczne, ale pajaców Twojego pokroju trzeba gnębić zanim stracimy całą Polskę.

Akcje w stylu tej ze zdjęcia, albo Twojego przyrównywania do beretów, sprawiają, że nie interesujemy się realnym obrazem, tylko szukaniem informacji jak tu komu dosrać. A tymczasem PiS prowadzi psychicznie chory, a PO robi co chce, bo ma dzięki ludziom Twojego pokroju świetna osłonę.

Pozdrawiam.

cisek666

2010-11-23, 15:04
Szczerze? PiS nawet jakby miało sensowny program (a nie ma) i tak nigdy nie będzie miało mojego głosu, bo reaguję alergicznie na wszelkie przejawy katoloszołomstwa. A na PO mam wyj***ne bo to co oni ostatnio robią zasługuje na porządny opie**ol (i też liżą buty biskupom, swoją drogą). SLD dalej jest dla mnie synonimem korupcji i dziury budżetowej, PSL daje radę tylko w samorządach lokalnych, a innych sensownych partii na razie nie ma (Korwina też nie trawię, za bardzo popaprany). Cała nadzieja w partiach Rostowskiej i Palikota.