18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AGH egzamin

ahadi • 2014-02-04, 23:49
Egzamin z Gospodarki Odpadami.
prof. H. K. jak zwykle przeszkadza studentom. Nagle jeden ze studentów mówi:

S: Mógłby pan profesor przestać? Nie mogę się skoncentrować.
prof. H. K. : koncentrowali to się żydzi w Oświęcimiu....

Meril

2014-02-05, 00:05
Za AGH zawsze piwo :D

zakart

2014-02-05, 09:51
Chyba za dużo tu koncentracji. Profesor antysemita, pochwalający publicznie Oświęcim ( zwłaszcza w dzisiejszych czasach), głupi i bezczelny student przeszkadzający w zajęciach i jeszcze do tego AGH....Nie pasuje mi. Za dobra uczelnia. A jeśli czasy już tak zeszły na psy, to ten student powinien "koncentrować" się pomidorowo przy układaniu produktów z Pudliszek w Biedronce, a profesor w prokuraturze na składaniu wyjaśnień.

ahadi

2014-02-05, 10:14
@up, nie każdy dowcip o Żydach to antysemityzm. A profesorowie maja "na starość" różne przypadłości, potrafią śpiewać, bawić się długopisem, czy chociażby spacerować po sali i komentować kto co pisze itp, niektórych to rozprasza. Każdy na swój sposób jest dziwakiem.

al...........10

2014-02-05, 14:09
Jakby mi tak powiedział profesorek, to bym go wyprowadził za fraki z sali i na dywanik do rektora. Zrobiłem to kiedyś z pewnym doktorzyną od etyki imieniem Jędrzej, który ośmielił się przy mnie rzucić komentarz, że "powstanie warszawskie to była zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu".

starless74

2014-02-05, 15:45
Hehe, klasyczny "profesor" - pewnie stary, utwierdzony w swoich przekonaniach i powtarzający co rok studentom te same obleśne żarciki. Śmieszne to takie rzeczy są przy piwie albo w sieci, a nie publicznie. Może coś o jego żonie albo prawej ręce chciałby usłyszeć na sali.

bartasq

2014-02-05, 15:45
up2@ gówno byś zrobił

Thean

2014-02-05, 15:45
A panie z dziekanatu biły brawo.

gazo

2014-02-05, 15:48
alpha10 napisał/a:

Jakby mi tak powiedział profesorek, to bym go wyprowadził za fraki z sali i na dywanik do rektora. Zrobiłem to kiedyś z pewnym doktorzyną od etyki imieniem Jędrzej, który ośmielił się przy mnie rzucić komentarz, że "powstanie warszawskie to była zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu".



co ty pie**olisz za kocopoly, zrobilbys tak to na drugi dzien bys sie pozegnal z uczelnia, a powstanie warszawskie nie bylo zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu, ale kazdy analityk historyczny powie ci ze bylo bledem, bez obrazy dla powstancow ofc. A profesorek z tematu spoko pewnie gosciu, przybilbym mu pione

Matii9

2014-02-05, 16:56
Za Oświęcim zawsze piwko.

al...........10

2014-02-05, 17:30
@ups: po pierwsze, uczelnia prywatna.... a to już było po wprowadzeniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, dzięki której wprowadzono umowy o świadczenie usług edukacyjnych. Rozmowa z dziekanem była, oczywiście że zapowiedział mi usunięcie z uczelni, dodając że "chyba pan sobie nie wyobraża teraz uzyskanie pozytywnych ocen", na co ja zapowiedziałem im nagłośnienie sprawy i proces, bo tak się składa, że mój ojciec był AKowcem, a jego oddział partyzantów szedł na pomoc walczącej Warszawie, kiedy został rozbity przez kolumnę niemieckich wozów pancernych pod Kampinosem. Ów doktorek powiedział coś, co w bezpośredni sposób naruszyło moje dobra osobiste (pamięć o zmarłym ojcu), więc dałem im wybór -- albo doktorek przeprosi przy całej grupie i wycofa swoje stwierdzenie, albo spotkamy się w sądzie, w tym także o wywołanie szantażem sytuacji, która uniemożliwia mi kontynuację studiów na uczelni. Rok skończyłem, a potem przeniosłem się na UW na kierunek bliższy kierunkowi mojej kariery (studia pedagogiczne > translatorskie). Nie mierzcie innych swoją miarą. Jeśli ktoś nie ma odwagi bronić swoich poglądów, to jego sprawa. Nie oceniam, macie prawo siedzieć cicho, jak większość ludzi w Polsce. Ale bez pyszczenia to można kogoś nawet i za fraki wyprowadzić.

(p.s. jak będziecie mieli więcej lat niż te 16-23, które widnieją w profilach, to nauczycie się, jak szanować swój światopogląd -- ja miałem wtedy lat 27)

emabriant

2014-02-05, 17:53
Z tego co ja słyszałem to żydów eksterminowano w Brzezince(Birkenau albo Auschwitz II), a w Oświęcimiu był obóz pracy(Auschwitz I) dla Polaków i innych więźniów nie-żydowskich. Warto wiedzieć bo mało kto zwraca na to należytą uwagę.

bedzio

2014-02-05, 20:02
A przepraszam panie alpha10 a za to twoje branie za fraki to byś najwyżej ty mógł dostać areszcik a poza tym to co taki bohater a nie pozwala innym swoich opini wygłaszać? taka widocznie była jego własna opinia oparta pewnie na lepszych argumentach niż twoja bo widać kierowałeś się tylko tym że tatuś był akowcem, a dodatkowo to się tak składa że dość powszechna jest opinia że powstanie warszawskie było błędem więc...

Shidu

2014-02-05, 20:37
Profesor od gospodarki odpadami i takie poglądy ?

Przypadek ? Nie sądzę !