18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Agent z Fabii

Pikerossa • 2014-06-17, 11:03
Nie maszyna lecz technika robi z ciebie zawodnika 8-)





UWAGA: Nie j*bnie :idzwch*j:

Maek

2014-06-18, 10:13
grudzin7 napisał/a:

po prostu niezły farciarz



Jasne, kierowca ch*jowy, miał po prostu farta... :homer:

grudzin7 napisał/a:

ps. uprzedzając ból dupy



Jak ma nie być "bólu dupy" jak pie**olisz takie bzdury, internetowy znawco za 2 zł

grudzin7

2014-06-18, 23:57
@up powiedzenie, że koleś miał zajebistego farta to od razu pie**olenie głupot? to wracając do tego kubicy co ktoś wyżej srał to jak powiem że miał zajebistego pecha (wtedy jak się rozbił) to też się przypie**olisz? no taaaak, zgodnie z twoją logiką to ch*jowy kierowca bo się rozpie**olił i nie ważne są drobne szczegóły na które nie miał wpływu...

a tok myślenia Szczypek to już poezja XD skoro 'rajd' i 'wyścig' różnią się tylko tym, czy trasa jest przygotowana, czy nie to w takim razie to analogia to tenisa i koszykówki, bo w obydwu jest piłka, no k***a nie wytrzymam hahhahahaha ty to pewnie jakimś profesorem matematyki jesteś skoro z logiki tak wymiatasz :D

Szczypek

2014-06-30, 21:03
@grudzin7 - ty chyba nie umiesz czytać. nigdzie nie napisałem że to jedyne czym się to różni, to o przygotowaniu tras odniosłem do tego twojego
Cytat:

ps. uprzedzając ból dupy - nie pierwszy raz oglądam tego typu wyścigi i dobrze wiem jak przygotowują tory - na środku owszem w miarę równo, ale kawałeczek poza już są kamienie etc



do tego tego co napisał Maek, też nie zrozumiałeś więc wypie**alaj do szkoły a nie sprawdzasz na wikipedii czym się różni rajd od wyścigu znawco z tico xD