18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afrykoamerykanskie kobiety stają do walki...

Halman • 2021-09-01, 10:04

najlepszy dobermanek instynktownie podgryzający to i owo... :amused:

KebabRemover

2021-09-01, 16:10
afro amerykanskie? skąd ta pewność? a może któraś z nich urodziła sie we francji i emigrowała do stanów więc powinna byc nazwana afro francusko amerykanką ?

EDIT: zreszta nazwa afro amerykanka sugeruje ze jest zmieszany afrykanczyk z natywnym amerykancem potocznie indianinem. bo amerykanie to glownie brytyjczycy ktorzy zasiedlili ameryke, zatem Biali w stanach powinni byc zwani brytyjkoamerykanie, a czarni afropostbrytyjkoamerykanie
albo mówiąc w ich hip hopowym slangu afro feat british americans zeby lepiej zrozumieli swoje pochodzenie

XD a komentując sam filmik bawi mnie jak negroidka trzymająca psa wygraża się "nie dotykaj mojej córki"
co za troskliwa madka nie pozwala skrzywdzić córki, ch*j w to że przyprowadza ją do patologii gdzie dwie szmaty sie biją, a sama córeczka wpie**ala sie w walke i bije drugą negroidkę, ale nikt nie moze nawet dotknąć małej czarnej jak guwno szmatuski niedorośniętej xD.. cfany chwyt z dzieckiej , coś w podobie do polaczka na jakimś proteście co jak psy szły go pałować wziął swojego guwniaka na ręce i potem była afera ze opieka społeczna chciała mu zabrać prawa rodzicielskie za "narażanie dziecka na niebezpieczeństwo" a mówiąc potocznie, prosto i zrozumiale za "zakrywanie się guwniakiem przed psami które mają cie pałować xD"

kolejny przykład jak polaczek nie różni sie zbyt wiele od murzynka

a co mnie najmocniej zdziwiło w filmiku to zyskałem lekki szacunek do psów
bo często sie widzi jak poj***ny pies atakuje guwniaka czy kogoś innego i go gryzie żeby zabić,a tutaj pies nie wiem czy przez to że jego właścicielką jest negroidka nie słucha sie, czy mysli ze to zabawa , ale nie wygląda jakby agresywnie gryzł tą murzynke, zatem pies wydaje sie być najmądrejszy z całego towarzystwa i stara się bardziej jakby je rozdzielać by załagodzić konflikt, niźli stawać po stronie konfliktu który zamiast wyjaśniony być dialogiem jest rozwiązywany poprzez przemoc.

Ahmed1993

2021-09-01, 17:30
Każdy z nimi filmik przypomina mi, że nie wolno nigdy w życiu się nudzić, to z nudów im odpie**ala

KM...........ak

2021-09-01, 19:19
Kobiety? KOBIETY? k***a, Ty widziałeś kobietę?

j***na człekokształtna i bezwartościowa mutacja małpy (dead end ewolucyjny).

Kobiety... k***a. Aleś mnie zdenerwował.

Geigi

2021-09-01, 19:57
nie dotykać mojego psa! i k***a podchodzi z psem, żeby je podgryzał....

Nattttsjel

2021-09-01, 20:12
Już nie wiem gdzie gorsza patola... u nas czy tam.

dcd

2021-09-01, 21:03
Wlasnie dlatego naciskam mocniej czarne klawisze kiedy gram na pianinie. pozdro600

rara

2021-09-02, 02:10
Ale czego to wszystko w jednym kolorze jest, blachy auta,pies ma nawet dupe brązowo czarną to jakas dzielnica krematorium bo solarka to za slaby efekt na calokształt

jebać_pis_w_dupsko

2021-09-03, 08:06
a to małe pie**olone ścierwo już też od najmłodszych lat te same j***ne bydlęce zachowania

HellBoy666AVE

2021-09-03, 13:57
Tym dobermankiem i tak rządzą mniejsze i słabsze instynkty niż widocznymi na filmie małpami ;)

razak

2021-09-03, 18:28
o k***a ale brooklyn sie zmienił