18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afrykańska Policja

Macx83wwww • 2020-10-12, 02:10
Sprawna akcja, polskie kulsony mogłyby się od niego uczyć :-D


CzerstWybut

2020-10-12, 02:35
Jak chcesz poprawiać to chyba konstytucje na tą z afryki, bo służby działają według podstawionego prawa a nie że se każdy robi co chce. Jak pozwolisz napie**alać kijami jak w indiach to będą to robić, jak będziesz kazał klękać przed murzynami jak w anglii to też to zrobią. Z sebixani się szarpią bo nie mają narzędzi prawnych żeby takiego za morde uj***ć. W europie sie ze stróżów prawa dz**ki robi.

Macx83wwww

2020-10-12, 02:39
Daster napisał/a:

Jak chcesz poprawiać to chyba konstytucje na tą z afryki, bo służby działają według podstawionego prawa a nie że se każdy robi co chce. Jak pozwolisz napie**alać kijami jak w indiach to będą to robić, jak będziesz kazał klękać przed murzynami jak w anglii to też to zrobią. Z sebixani się szarpią bo nie mają narzędzi prawnych żeby takiego za morde uj***ć. W europie sie ze stróżów prawa dz**ki robi.



Im się też dupy ruszyć nie chce, zarówno w Polsce jak i UK, dopiero jak koronawirus ,,jest", to się pokazali, wiem coś o tym...

dlwar

2020-10-12, 07:30
Polska niczym nie różni się od Afryki jeśli chodzi o społeczeństwo, natomiast polska ma bliżej Niemców przez co korzysta z dobrodziejstw zachodu. Gdyby tak postawić Somalię obok Niemiec to żyli by na takim samym poziomie co polski element, a nawet lepiej bo nie piją tyle alkoholu i są podatni na sugestie.

CzerstWybut

2020-10-12, 07:58
dlwar napisał/a:

Polska niczym nie różni się od Afryki jeśli chodzi o społeczeństwo, natomiast polska ma bliżej Niemców przez co korzysta z dobrodziejstw zachodu. Gdyby tak postawić Somalię obok Niemiec to żyli by na takim samym poziomie co polski element, a nawet lepiej bo nie piją tyle alkoholu i są podatni na sugestie.



Wyjdź z piwnicy i poznaj troche ludzi a nie pie**olisz jakieś głupoty. Namibia jest krajem pokolonialnym gdzie ostatni siedzieli niemcy. Niemcy mają ogromny wplyw na ten kraj o czym świadczą niemieckie firmy tam, nazwy ulic po niemiecku i wiele innych. Jedź tam i zobacz jak zyją na lepszym poziomie. Musisz długo pracować u jakiegoś niemca że ci tak wpoił do glowy bzdury na temat własnego kraju. Poczytaj troche historii to może zauważysz rozwój polskiego społeczeństwa na przestrzeni lat. Kończymy 30 lat po sp***olonej komunie ktora nas zatrzymała na jakies 40 lat rozwoju. Chcesz zobaczyć nędze to jedź na ukraine, oni też mieli start podobny jak my. Są glupki co tylko patrzą na niemcy które w zasadzie wygraly wojne a nie przegrały patrząc na to co dookoła zrobili nasi "przyjaciele". Kiedy inne kraje jak niemcy sie rozwijały my musieliśmy zapie**alać na ruskich oddając większosć. Już dawno powinieneś wyrosnąć ze stereotypu polacy dużo piją. To już dawno i nie aktualne. U nas sie nie wprowadza sklepów typu system bolaget jak w szwecji. To że ci w domu chleja nie znaczy że w polsce sie dużo pije mam wielu znajomych i sporą rodzine i nikt nie wali w tygodniu wódy i w każdy weekend. Zejdź na ziemie lub wyjdź z piwnicy.

McQurwa

2020-10-12, 08:51
dlwar napisał/a:

są podatni na sugestie



jedna sugestia mi się nasuwa

Tranquillum

2020-10-12, 09:33
W anglii nie noszą broni, bo ludzie raczej spokojni, a w Afryce nie noszą kajdanek bo, zazwyczaj odjebują oponenta

janlew

2020-10-12, 09:33
Fajny czerwony golf I. Tłukli je w RPA do 2009. Takiego Golfa I GTI z 2009 mieć to ciekawa opcja

Gandalf

2020-10-12, 12:37
Piękny czerwony golf

xXx5226

2020-10-12, 13:11
Macx83wwww napisał/a:

Im się też dupy ruszyć nie chce, zarówno w Polsce jak i UK, dopiero jak koronawirus ,,jest", to się pokazali, wiem coś o tym...



Pokazali że większość to chyba wywodzi się od sebixa właśnie. Kazali by im gówna żreć to by żarli.

donkapusta

2020-10-12, 20:55
A kogo obchodzą ich obyczaje ?

EdmundKemper

2020-10-12, 21:12
Jakby w Polsce policjant tak zadziałał to byłby lament p*zd, że policja jest brutalna.

camelight74

2020-10-12, 23:51
Czego uczyć skoro smotruch nawet nie próbował się bronić? Idealizujesz;)

Macx83wwww

2020-10-14, 22:06
camelight74 napisał/a:

Czego uczyć skoro smotruch nawet nie próbował się bronić? Idealizujesz;)



Stawiał opór, a tamten sprawnie go obezwładnił i taki powinien umieć każdy Policjant, a nie wyzywać kobiety od kurew, robić w polu za lasem przyczajki na kierowców i odmawiać interwencji, wiem z własnego doświadczenia.