18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afroamerykański obywatel z Waukesha...*

Halman • 2021-11-22, 09:03

ubogacił lokalną paradę swoim pojazdem...

więcej konkretnego info

* ten temat dedykuję Baronowiturbinie.

pnaj

2021-11-22, 14:17
Chyba w następnej paradzie weźmie udział Kyle Rittenhouse, w sumie ma rzut beretem.

silwerbalk

2021-11-22, 17:16
mygyry napisał/a:

Rozumiem że biali wyjdą na ulicę niszcząc i kradnąc wszystko wokół?



A co wejdziesz do czarnej dzielnicy i co pierodlisz z murzyńskego domu....chyba tylko smród bo tam nic nie ma ..

Juzwa

2021-11-22, 19:36
Jesse.Pinkman napisał/a:

Biali nie stoją w hierarchii niżej od zwierząt i nie odpie**alają takich akcji. Czarne gówno rozjeżdżające ludzi już tak. To nas odróżnia od tych dzikusów.



W styczniu 1998 roku, po meczu koszykówki Czarnych Słupsk z AZS Zagaz Koszalin wybuchły kilkudniowe zamieszki w Słupsku. Bezpośrednią przyczyną była śmierć jednego z kibiców, 13-letniego Przemysława Czai oraz próba zatuszowania przez policję i prokuraturę jej okoliczności.

Jak myślisz, tam się Murzynki napie**alały z policją czy raczej wyłącznie biali?

Smartghetto

2021-11-22, 19:55
Juzwa napisał/a:

W styczniu 1998 roku, po meczu koszykówki Czarnych Słupsk z AZS Zagaz Koszalin wybuchły kilkudniowe zamieszki w Słupsku. Bezpośrednią przyczyną była śmierć jednego z kibiców, 13-letniego Przemysława Czai oraz próba zatuszowania przez policję i prokuraturę jej okoliczności.
Jak myślisz, tam się Murzynki napie**alały z policją czy raczej wyłącznie biali?



ty ostatni cymbale wróc do '89 i solidarność albo lepiej do '45 i partyzantki - czy były jakies realne powody, aby wznieść te 'zamieszki' ? BLM i realne powody zamieszek(śmierć wielu białych, strata majątków - podpalenia) = brak
Znajdujesz cos sprzed prawie ćwierćwiecza i porównujesz to do amerykańskiego syfu gdzie od wielu lat takie zamieszki jak w Słupsku byłby niezauważalne gdybyś był na bieżąco z tamtym syfem.

jesteś niczym poza ruskim trollem taguj #60kopiejekzawpis

Juzwa

2021-11-22, 20:24
Przygłupie Smartghetto, poparzyłeś się gorącym mlekiem rano debilu? Napisałbym ci coś o tym żebyś ewentualnie pospiesznie udał się w inne miejsce, ale nie chcę dostać bananka. Moje zdanie jest moją wyłączną sprawą, a ty z łaski swojej złam ryj na schodach.

mi...........pl

2021-11-22, 21:00
W TV pis: Tusk przejeżdża przez Mławę

Wiewór

2021-11-22, 21:36
minimango.pl napisał/a:

W TV pis: Tusk przejeżdża przez Mławę



Ta. I dlaczego nie myślał o tych dzieciach które mógł zabić z przedszkola co go tam nie ma ale mogło być.

beeveer

2021-11-23, 12:20
do indii go i rozbronować. dziwię się że to czarne ścierwo oddaliło się żywe z miejsca wypadku