18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Afganistan: Daj kamienia

~Angel • 2020-09-23, 09:40
Ukamienowanie (lapidacja) – wraz z rozszarpaniem najstarsza forma kary śmierci. Polega na obrzucaniu skazanego kamieniami przez grupę ludzi uczestniczących w egzekucji.
Ukamienowanie wywodzi się z czasów przed wyodrębnieniem ze społeczeństwa instytucji władzy. Grupowy charakter egzekucji chronił biorące w niej udział osoby przed zemstą ze strony krewnych kamienowanego[4] oraz prawdopodobnie przed niesławą wynikającą z udziału w krwawych obowiązkach scedowanych później na kata.
Obecnie kamienowanie jest dopuszczalne w krajach muzułmańskich, takich jak Iran, Somalia, Nigeria, Arabia Saudyjska, Sudan i Zjednoczone Emiraty Arabskie.


Grzechuj

2020-09-23, 13:59
Już tłumaczę : gościu obrywa kamieniami, trafiają w różne części ciała , kamienie te to nie otoczaki , gosciu walczy o życie wiec wyrzut adrenaliny i innych amin jest ogromny i dlatego od razu nie krwawi. Cała akcja trwa około 5 minut. Jeśli trafią w głowę kilkadziesiąt razy w ciągu 2 minut to facet traci powoli przytomność i już tylko leży. Jeśli dalej rzucają to uszkodzenia czapy (krwiak pod , nadpajęczynówkowy) oraz uszkodzenia ciała prowadzą do wstrząsu kardiogennego albo wstrząsu z uszkodzenia mózgu , przestaje oddychać i tyle go widzieli. Ukamienowanie nie jest przyjemne ale u tych barbarzyńców to taki rytuał z dziada pradziada za ich zdaniem obrazoburcze , bulwersujące przewinienia.
Ludzkość to po prostu porażka - biały człowiek to istota postępu społecznego i technologicznego. A reszta tej ciemnoty tylko z tego korzysta a zachowują się jak j***ne zwierzęta. Co za bydło ... :evil: :-x

gall-kg

2020-09-23, 14:33
a oni tom ciemnote do europy wpuśćili!!!

niemamskarpet.

2020-09-23, 14:41
W Iranie taka kara czeka każdego kto chce odejść od Islamu, jest to ustawa państwowa tak samo jak babiszon się sk***i to też ma legalną karę śmierci, co w sumie nie jest głupie jakby to u nas wprowadzili. Po kilku takich publicznych egzekucjach trochę by to utemperowało takie baby z wścieklizną macicy .
Oczywiście formalne kurewki były by wyłączone bo są oficjalnie k***ami i to jest ok..... więc albo jest baba żoną albo k***ą .

Umiem_modować

2020-09-23, 14:56
Najwięksi zbrodniarze powinni mieć przyjemną śmierć, a najlepiej to powinni dożywotnio być zamknięci w jakiejś wygodnej celi z pełną opieką tak jak w naszej Unii Europejskiej czyli najwyższej formy cywilizacji na świecie.

Kisieleisik napisał/a:

Ja pie**ole co za umysłowe k***y.
Urodzić się w takim zj***nym kraju to faknia
Tych co rzucają bym przywiązał do czegoś i wydłubywał im oczy śrubokrętem



Kamieniowanie złe.
Wydłubywanie oczu srubokrętem cacy i jaknajbardziej cywilizowane.

Haha ale ty k***a jesteś żałosny człowieku to nawet nie zdajesz sobie sprawy.

Magint

2020-09-23, 15:07
Trochę się zawiodłem ,myślałem że będzie rozszarpanie.

Mesjaszowaty

2020-09-23, 15:10
Przeżył? Masaż niczego sobie :lol:

DonKutassinio

2020-09-23, 15:11
Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że to podludzie i powinno się dzięki kilkuset głowicom jądrowym utworzyć tam wielki ocean arabski? przy okazji można też się zastanowić nad morzem izraelskim i zatoką azjatycką.

Adae

2020-09-23, 16:17
Jesli np. brutalnie zgwalcil i zabil komus dziecka, to i tak kamieniowanie jest litosciwe. Formy kary smierci jeszcze w XVIII wiecznej Europie byly znacznie brutalniejsze.

Seavitia

2020-09-23, 16:26
Kisieleisik napisał/a:

Ja pie**ole co za umysłowe k***y.
Urodzić się w takim zj***nym kraju to faknia
Tych co rzucają bym przywiązał do czegoś i wydłubywał im oczy śrubokrętem



Adrenalina powoduje między innymi zwężenie naczyń krwionośnych, a im więcej obrywa, tym bardziej skóra staje się organem, który najmniej krwi będzie dostawał. Do tego też kwestia, że głównie obrażenia tępe się przy tym trafiają - więc to co faktycznie dzieje się tu z ciałem widoczne po prostu nie jest, bo dzieje się pod skórą.

Jeśłi chodzi o przyczyny zgonu - moga być tak naprawdę dwie - uduszenie się po tym jak płuca zostaną odbite (powolne...) albo obrażenia głowy. Głównym problemem skazańca jest tu to, że w momencie gdy leży - spada prawdopodobieństwo oberwania w łeb - stara się więc podnosić, co musi konkretnie napie**alać, biorąc pod uwagę, że pod skorą pleców ma mielonkę.

SM0KEtatum

2020-09-23, 16:50
kraj z tradycja, nie to co tu

gr3go

2020-09-23, 18:31
dzicz w dupę j***na...

ProVVe

2020-09-23, 18:35
Bourbonable napisał/a:

Legenda głosi, że rzucają w niego do dzisiaj.



Ja słyszałem, że na 3 zmiany chodzą rzucać

Ps. Zeby było więcej frajdy powinni im linie narysować zza której maja napie**alać

justincase999

2020-09-23, 18:59
Lezy już truchło, a ci dalej niewyżyci.