18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AE86 vs Skyline vs TRD AE86 keiichi tsuchiya

DBstep • 2012-07-16, 18:56


To się nazywa skill :terror:
U nas to tylko mistrzowie prostej...

lg0r

2012-07-19, 12:43
przegazówke stosuje sie w motocyklach przy redukcji, samochody maja synchro juz od ch*ja lat, a corolla ae86 tez juz je miala, chodzi o to, ze w auto w tym momencie delikatnie zarzuca tylem(lekka nadsterownosc), a przednionapedowki nie wykazuja podsterownosci.

wrc1

2012-07-19, 12:57
"U nas to tylko mistrzowie prostej..."

rzad u nas buduje tylko stadiony pilkarskie, ktore beda wykorzystywane tylko kilka razy w roku, abysmy mogli przegrywac u siebie.
o torach wyscigowych tak jak w UK lub Niemczech, czy w Japonii tak jak na filmie mozna zapomniec na tym zadupiu :/

teka86

2012-07-19, 13:23
piwo ! sam jeżdże corollą z '80 roku, ke70 ! :)

S4jm0n

2012-07-19, 15:48
lg0r napisał/a:

przegazówke stosuje sie w motocyklach przy redukcji, samochody maja synchro juz od ch*ja lat, a corolla ae86 tez juz je miala, chodzi o to, ze w auto w tym momencie delikatnie zarzuca tylem(lekka nadsterownosc), a przednionapedowki nie wykazuja podsterownosci.



Czekaj, muszę screena jebnąć tego tłumaczenia, nada się do tematu "Dowcip rewelka" na racingforum :D

DBstep

2012-07-19, 15:51
powoluku napisał/a:

skyline przegral wiec nie kumam komentarza



Skyline jest nowszy i lepszy na papierze od AE86 z... 86 roku. I Keichii prowadził właśnie tę Toyotę a nie Nissana.

S4jm0n

2012-07-19, 16:19
DBstep napisał/a:



Skyline jest nowszy i lepszy na papierze od AE86 z... 86 roku. I Keichii prowadził właśnie tę Toyotę a nie Nissana.



Wypadałoby jednak też nadmienić, że obie Toyki są porobione. Jedna przez TRD (Toyota Racing Development), druga przez Boss. TRD, którą prowadzi Keiichi ma 165 KM, druga jest mocniejsza - 200 KM. Sky z tego co zrozumiałem jest kompletną serią - GT-R Vspec, czyli 332 KM i coś ponad 1,5 tony wagi (Vspec jest generalnie lżejszy o ok. 100 kg od normalnego GT-Ra), gdzie Toyki ważą zapewne w okolicach 900 kg (nie umiem czytać tych znaczków i nie wiem jak je tam odchudzali).

Biorąc więc pod uwagę, że tor nie ma jakichś zajebistych prostych, to mocą dużo nie ugra. Poza tym mocniejsza Toyota ma podobny stosunek mocy do wagi jak w GT-R.

To tak na krótko w razie gdyby ktoś za bardzo się podniecił jak to stara Corolla opie**ala bez masła legendarnego GT-Ra. Co jednak nie umniejsza umiejętności Keiichi'ego bo kręcił najlepsze czasy najsłabszym pod względem mocy autem.

chudy179

2012-07-19, 17:32
Zobaczyłem początek i już piwko leci:)))))