18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adolf

Lu...........93 • 2013-09-27, 21:10
On się nie dał stłamsić :mrgreen:

Ezoteryk

2013-09-27, 22:41
Wspaniała osoba z pięknym celem i gołębim sercem , zbudujmy mu pomnik w Sosnowcu .

KMD

2013-09-27, 22:51
Jak to kiedyś rzekł Archimedes: "wszystkie cytaty napotkane w internecie są prawdziwe".

Shymeq

2013-09-27, 22:58
Jego marzenia powstrzymała armia czerwona.

Światłocień

2013-09-27, 23:02
Cytat:

on chciał na początku od Polaków pomocy


Wat? Tego jeszcze nie słyszałem. Pewnie przez to, że czytam Wyborczą...

mr.EIMIC

2013-09-27, 23:04
@Światłocień

Poczytaj sobie o pakcie Ribbentrop-Beck

kroplowa

2013-09-27, 23:07
Można by tym obrazkiem podsumować każdą lewacką ideologię.

Mieszkam_w_Murmańsku

2013-09-27, 23:16
@JaRusskij
Jak mieszkasz w Rosji to dawaj do mnie do Murmańska , napijemy się. (Murmańsk wieś jak cholera , ale coś w tym mieście jest).

Vabanek

2013-09-27, 23:20
Fajnie komponuje się jako zdjęcie w tle na facebooku :D

mr.EIMIC

2013-09-27, 23:47
Up up

I tu się ch*ju mylisz!

Zj***nego furera nigdy bym na rękach nie nosił. A od lewaków nikogo nie wyzywam.

Wk***ia mnie tylko, że nie mamy szacunku do niczego, nawet do nas samych. Niemcy, Żydzi i inni od lat zmieniają historię, przeinaczają ją. A my k***a po dupie dostajemy. A jak mamy nie dostawać, jak podchodzimy w tak zj***ny sposób do takich kurew, jaką był bez wątpienia Hitler!

Polnischefuhrer

2013-09-27, 23:54
mr.EIMIC napisał/a:

Up up

I tu się ch*ju mylisz!

Zj***nego furera nigdy bym na rękach nie nosił. A od lewaków nikogo nie wyzywam.

Wk***ia mnie tylko, że nie mamy szacunku do niczego, nawet do nas samych. Niemcy, Żydzi i inni od lat zmieniają historię, przeinaczają ją. A my k***a po dupie dostajemy. A jak mamy nie dostawać, jak podchodzimy w tak zj***ny sposób do takich kurew, jaką był bez wątpienia Hitler!


Dostajemy od wszystkich bo mamy zj***ną mentalność a szczególnie nasi politycy którzy robią laskę żydom i amerykanom tylko po to by im się przypodobać , poza tym dlaczego na lekcjach historii uczy się nas tylko tego że nas atakowali i wszędzie dostawaliśmy wpie**ol a potem wyrastamy na taki naród z kompleksami co widać dobrze na przykładzie takiego zjeba jak ty

mr.EIMIC

2013-09-28, 00:06
No na pewno mamy coś zj***nego pod deklem. Bo kompleksów mieć nie powinniśmy. Możemy być wręcz dumni z naszej historii. Jako jeden z nielicznych narodów nie mieliśmy organizacji kolaborującej z nazistami w czasie IIWŚ. Pytam się co te obrazki z Hitlerem k***a tu robią? Skąd to frywolne traktowanie nazistowskich zbrodni. W głowie mi się to nie mieści! k***a to już powoli przekracza granice.

Polnischefuhrer

2013-09-28, 00:14

To jest czarny humor więc się nie dziw że ktoś możne czuć się urażony/obrażony na tym portalu.
Osoba która to wrzuciła zrobiła co celowo by kogoś sprowokować a ty złapałeś haczyk zamiast to olać lub odpowiedzieć jakimś chamskim żartem obrażającym Niemców.

merh

2013-09-28, 00:15
cholera. znowu uj***li wstawkę z "tymi co leżą i nic nie robią". Ciekawe... Słynny Terrorita z dymem na pierwszym planie ,ktory pobił rekordy piw,takze został usuniety.