18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adolf Hitler w Dragon Ball'u

AdresatkaNieznana • 2014-03-22, 20:50
Wiem, że może niektórzy nie przepadają za anime, jednak myślę, że ten fragment jest wart uwagi. :mrgreen:



:hitler: :hitler: :hitler:


jak było to nie wiem jak otagowane :roll:

strzelec_

2014-03-23, 12:07
Szkoda, że po angielsku ale za DB i tak piwo:)

zagiel1111

2014-03-23, 12:08
I to gówno oglądaliście zamiast Toma i Jerryego albo Looney Tunes? Zazdroszczę...

Magnic

2014-03-23, 12:32
merh napisał/a:

co to k***a ma być? to tym sie jaracie? to to jest ten wasz DB? no faktycznie,wysokie progi intelektualne stawiają przed widzami.



"progi intelektualne" stawia życie, a nie fikcja. Jeśli szukasz wyżyn intelektualnych w telewizji jesteś skończonym idiotą.

PLaczkons

2014-03-23, 12:46
JesusChytrus napisał/a:

To jest pedalstwo ch*j i p*zda



...i tak zostałem atistą.

MCL

2014-03-23, 12:52
Od kiedy to serial przeznaczony dla rozrywki ma być wyznacznikiem jakichkolwiek wartości? Oh pardon, akurat DB ma ich wiele. Nigdy się nie poddawać, choćby nie wiem jak ch*jowo było, zawsze wspierać swoich przyjaciół i nie skreślać nikogo, bo nawet twój największy wróg może być na dłuższą metę twoim przyjacielem bo walczycie o wspólne cele, uczy poszanowania i miłości do słabszych, uczy jeszcze wielu rzeczy, o wiele więcej niżli tolerancyjne lewactwo chce uczyć dzieciaków każąc małym chłopcom przebierać się za dziewczynki i bawić lalkami. Dlatego DB to piękna bajka, ale zawsze znajdą się jebnięci hejterzy, którzy będą pie**olić o niej z pogardą, a tak naprawdę sami są warci mniej niż gówno psa leżące na trawniku.

Serial uczy również szacunku. Niestety, wasze k***y matki i ch*je ojcowie was tego nie nauczyły, przez co teraz plujecie jadem na wszystko co wam się nie podoba, zamiast zaakceptować, próbować zrozumieć. Gardzę wami, zabijcie się, bo nie przysporzycie się nigdy społeczeństwu.

AressV

2014-03-23, 12:59
MCL masz rację ale w twojej wypowiedzi ciężko doszukać się tych wartości. To że dla kogoś szczytem myślowym jest hejt to ich problem, zawsze będzie hejt i ch*j z tym.

PTX

2014-03-23, 13:03
nie potrafie ogladac anime z dubbingiem angielsim, bo kojarzy mi sie tylko z hentai

szerLucjan

2014-03-23, 13:49
Nie rozumiem fenomenu tej bajki, ale co kto lubi

cibi

2014-03-24, 23:12
angielska wersja okropna, francuska genialna, na szczęście nie ma polskiej ... :D