18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

xDSx

2013-04-19, 07:18
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozj***ł nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pie**olenie.



Rozj***ł pół kraju... Ciekawa sprawa szczególnie jeśli chodzi o tory i drogi, nie jestem do końca pewny informacji ale jeśli dobrze kojarzę to plany autostrad mamy jeszcze po nim ;)
Więc pompuj rower dla szatana, Hitler był w pyte !!! :P

sinjids

2013-04-19, 07:59
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozj***ł nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pie**olenie.



Mimo wszystko zapisał się wielkimi literami na kartach historii. Haniebnymi, prawda. Lecz wielkimi.

piotrekpiotrek

2013-04-19, 08:01
Tusk to taki współczesny Adolf, w tym że na większą skale prowadzi rozbiór Polski

togi

2013-04-19, 08:33
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozj***ł nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pie**olenie.



Gdybyśmy mu nie odmówili pomocy to by tego nie zrobił i historia Polski była by całkiem inna - podejrzewa że lepsza. Poucz się matołku troszkę historii, a będziesz wiedział o co chodzi.

Leginek

2013-04-19, 08:56
k***a autor tematu jest bezlitosny ... Zwaliłem wcześniej :c

Nikloon666

2013-04-19, 10:57
Tak płaczecie na inne kraje,a tak patrząc na historie to Polacy najczęściej sami siebie zdradzali dla własnych korzyści i sp***alali z kraju (lekcja historii: Szczęsny Potocki, Ksawery Branicki i Seweryn Rzewuski sami przyszli do Katarzyny II się rozj***ć na konstytucje 3 maja i sfałszowali jej datę,co dało pretekst na zaatakowanie Polski,Druga sprawa to taka że podczas 2 wojny światowej Polacy mieli od zaj***nia Volksdeutsche'ów i zamiast się wspierać wzajemnie to się dali wyj***ć(gdyby nie ruskie to byśmy po piździe dostali)

Rzeziu

2013-04-19, 11:03
Gość to z niego moze nie byl, ale k***y mial na najwyzszym poziomie :)

sebbar1991

2013-04-19, 12:37
Gdyby nie on to nasz kraj byłby zaj****y żydami, i wcale nie było by dobrze. Spójrzcie na to logicznie!

pumba

2013-04-19, 12:50
Rottensparrow napisał/a:



Od kiedy żydzi to ludzie ?



O Polakach nie słyszałeś? A swoją drogą, żydzi którzy walczyli np. w powstaniu warszawskim, czy ogólnie o wolną Polskę są dla mnie takimi samymi ludźmi jak każdy inny.

togi napisał/a:



Gdybyśmy mu nie odmówili pomocy to by tego nie zrobił i historia Polski była by całkiem inna - podejrzewa że lepsza. Poucz się matołku troszkę historii, a będziesz wiedział o co chodzi.



O narodach słowiańskich Hitler wypowiadał się jako o podludziach, którzy mieli służyć rasie aryjskiej. Pomoglibyśmy mu w wojnie, a potem zrobiłby sobie z nas przydupasów. Fakt alianci nas wyr*chali, ale moim zdaniem lepiej było układać się z nimi niż ze zbrodniarzami. Nie wyzywaj ludzi od matołów, bo każdy ma prawo do innego zdania.

antym

2013-04-19, 13:40
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozj***ł nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pie**olenie.



Mnie też wkurza twoje pie**olenie.

baranqu

2013-04-19, 16:02
Pomyslcie, ze moze gdyby nie on to Polska mogla by byc panstwem zydowskim. Nie zebym popieral takie okrutne traktowanie czlowieka ;;

Ji^HaD

2013-04-19, 18:41
spinajcie dalej dupska , zrobil co zrobil ale nie bylo jeszcze i dlugo nie bedzie takiego oratora i meza narodu jakim byl dla niemiec .

Frezee88

2013-04-19, 18:43
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozj***ł nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pie**olenie.



Może nie był "gość" ale pie**olenie że rozj***ł pół Polski to nie powinieneś kierować do niego tylko do Tuska. Za hitlera podatek dla polaka wynosił 49%, Za tuska blisko 80% hehe
Policz podatek od dochodu dodaj podatek od codziennych zakupow, wyzywienie ciuchy itd przez akcyzy na paliwo 50%, papierosy alkohol i inne... Szczerze? zyjemy dzis w gettcie stworzonym przez tuska.

pizdacznica

2013-04-21, 01:09
pumba napisał/a:



No prze typ z niego. Rozj***ł nam pół kraju i wymordował miliony ludzi. Sorry, ale musiałem spiąć dupe, bo wkurza mnie takie pie**olenie.






On ? sam ?


Mnie też wkurza takie j***ne polaczkowe pie**olenie -.-


:idzwch*j: