18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sancho457

2014-08-03, 15:17
@Magik2503
nie "Legia" tylko "legia" a dlaczego to bo to gówno a nie klub, i nie nie kibicuje piłce nożnej ale moi koledzy tak siedzą już w piłce dobre 20 lat

Calatin

2014-08-03, 15:23
Pamiętam to jakby było wczoraj.Mój pierwszy mecz na Legii. Mój tata był Legionistom z dziada, pradziada. Mój ojciec był trochę dziwny bo lubił mnie masować po siusiaku. Nie powiem żeby mi się to nie podobało. Ale mówił że to normalne wśród środowiska kibiców. Zwłaszcza Legionistów. Któregoś dnia miałem wtedy 7 lat. Powiedział \"Synu dziś pójdziesz ze mną i moimi kolegami na mecz. Wielki mecz z Wisłą Kraków, ucieszyłem się ale później tata dodał ale przed wyjściem będziesz musiał coś zrobić. Dochodziła godzina 16 oglądałem właśnie mój własny piękny szalik Legii, czarny z zielonymi i czerwonymi elementami w środku z żyletką i napisem \"Żyleta zawsze z wami\" i charakterystycznym(L) kiedy to do pokoju wszedł tata całkiem nagi i powiedział \"Za ok 1h wychodzimy ale teraz...\" przysunął się do mnie i zaczął wypychać penisa w usta i kazał go lizać. Powiedziałem że nie chce ale tata powiedział że to normalny chrzest każdego kibica Legii i że jemu tak samo robił jego ojciec czyli mój dziadek. Powiedział że mam się rozebrać i założyć szalik który właśnie oglądałem. Zrobiłem tak bo bardzo zależało mi na tym żeby być na meczu z Wisłą ponieważ decydował o mistrzostwie polski. Wiec wziąłem jego penisa do ust ssałem go, lizałem i słyszałem tylko jak ojciec nuci hymn kibiców Legii \"Sen o Warszawie\" i jest mu strasznie dobrze. Po tym trysnął mi na twarz i na spermie której najwięcej miałem na czole wyrysował charakterystyczne(L) i powiedział. Teraz jesteś prawdziwym Kibicem Legii Warszawa. Byłem dumny. Umyłem się, ubrałem i pojechaliśmy na mecz. Niestety Legia przegrała co spowodowało że utraciła w konsekwencji mistrzostwo polski. Po meczu poszliśmy do jego kolegi.

sosikhehe

2014-08-03, 15:35
@Magik2501

Kierwa magik skacz!

Vouriel

2014-08-03, 15:37
Szczam_na_koło napisał/a:

@RoHunter
No i co z tego? Jak mówię to jest tak ch*jowa liga że tu każdy może wygrać z każdym, przykład? TSP oklepało Legie, Lecha po czym przegrało z ogórami. Stary gdyby nie sędziowie to Legia nigdy by mistrza nie miała.


Irlandczycy nie oklepali Legii, tylko zremisowali. Lech przej***ł z ludźmy którzy z 9/11 mają półamatorskie kontrakty, bo studiują.
Najwięcej w tym i poprzednim sezonie decydujących pomyłek na korzyść drużyny miał Lech. Legia dostawała ewentualnie pomyłki ale decydujące o wygranej 1 bramka czy dwoma.
Legia oj***ła Celtic. Lech przej***ł z ludźmi znanymi tylko z cieszynek. jakieś jeszcze pytania?

Murzyn9111

2014-08-03, 15:40
Sprzetu za miliony-umiejetnosci za grosz....

FatboyFat

2014-08-03, 15:43
@brylant1412
Już niektóre to robią z pilotami, w internecie widziałem, Kate Jones, polecam, fajnie dupke jej porobił pilot Dorcel Airlines ;)

krzysiek0213

2014-08-03, 15:56
@Szczam_na_koło
Pewnie Legii pomagają zawsze sędziowie, a przeciwko twojej słabej drużynie wszyscy są w zmowie nienawiści i wam przeszkadzają w wygrywaniu. :) Wasze śmieszne kluby nigdy nie będą tak dobrze zarządzane jak Legia przy Leśnym.

Plecionkarz

2014-08-03, 16:40
lepiej niech wymyślą kibel który mówi ile gówna się wysrało i pokazuje jakie zmiany w diecie powinno się wprowadzić. Bardziej się przyda bo ta piłka to coś takiego jak inteligentne skarpety które same wydzielają smród sygnalizujący że trzeba je wyprać.

Magik2501

2014-08-03, 16:47
@Szczam_na_koło

MA BOLEĆ! ;)

Avalanger

2014-08-03, 17:18
@Calatin - jesteś chory, wiesz? :D I to nieuleczalnie, najlepiej od razu utylizacja... takie sprawy się chowa w kieszeń, a nie obnosi, zwłaszcza wśród sadolowej społecznośći. :) A teraz sp***alaj do proboszcza Twojej parafii, pytał się o Ciebie.
W zaufaniu powiem Ci, że miał bardzo podekscytowany głos, także nie możesz zmarnować takiej okazji. :amused:


Co do Legii.. klub jak klub.
Nie kibicuję nikomu, podchodzę z rezerwą do wszystkiego, co związane jest z rodzimą piłką.

Ale do ciężkiej k***y ze wsi, żeby najeżdżać na cudzy klub w internecie, to już trzeba mieć naprawdę mikropenisa oraz niedoj***nie mózgowe.
Legia zdobyła mistrza? No zdobyła. I ch*j. Za to szacun.

Czy pomogli sędziowie? ch*j mi to oceniać. Jeśli tak, to nie pierwszy i nie ostatni raz. Gdyby sędziowie pomagali Waszym rodzimym klubom, szczalibyście z zachwytu. Także ogarnijcie się i skończcie pie**olić, bo tego czytać się da.

Ogólnie mógłbym jeszcze przyczepić się opraw meczowych, gdzie Legia z Widzewem zdecydowanie prowadzą na polskich stadionach od kilku lat. dlatego też do ich kibiców nic, ale to k***a nic nie mam, a wręcz ich szanuję.

Jeśli tacy z Was kibice - prawdziwi Kibice, to zróbcie k***a patriotyczne oprawy na wzór tego, co odpie**ala ów stołeczny klub. Śmiało. Drzeć mordę na stadionie potrafi każdy, wyzywać i napie**alać na innych. A hymn Polski odśpiewać potrafią nieliczni.

Rzekłem.

Taumantis

2014-08-03, 18:05
jaranie się piłką nożna jest przejawem kretynizmu. Nie wiem czemu nie znam ludzi z elit intelektualnych, którzy oglądali by piłkę (?) to o czymś świadczy

T-Will

2014-08-03, 19:23
Szczam_na_koło napisał/a:



No St.Patrick pokazał nam w pierwszym meczu co jest wart ten mistrz Polski... :roll:
I nie rozjechała wszystkich to raz a dwa sędziowie też jej bardzo pomogli.
W naszej ogórkowej lidze być mistrzem i szczycić się tym, to jak szczycić się byciem najlepszą k***ą w mieście. Ogólnie to j***ć legie.


Kretynie, zobacz sobie tabelę na weszlo uwzględniającą pomyłki sędziowskie, Legia nadal była w niej pierwsza, bo sędziowie wcale nie mniej pomagali Lechowi, tylko o tym się tyle nie mówiło, bo Legia jest po prostu hejtowana w całym kraju.

Szczam_na_Zakrystii

2014-08-03, 19:58
No i się uruchomił ból dupska... :roll: W dupie mam tą ligę ale prawda jest taka że KAŻDA drużuna w polskiej lidzie jest ch*jowa. Boli? Ma boleć idioci!

mewta

2014-08-04, 00:50
piłką nożną jarają się tylko pedały i nieudacznicy polska liga jest tak do dupy ze strzelać jej nie nauczą nawet Marsjanie hahahaha ch*j wam w dupę

Calatin

2014-08-04, 13:27
@Avalancher Właśnie zostałeś strollowany copypastą dziecko, idź bronić swojego ch*jowego klubiku gdzie indziej.
Co do księży to masz jakiś uraz ?
Proboszcz cie bolcował ?
Nie oceniasz, pewnie i nie oglądasz i ch*ja się znasz, to po co się odzywasz ?

Cytat:

A teraz sp***alaj do proboszcza Twojej parafii, pytał się o Ciebie.
W zaufaniu powiem Ci, że miał bardzo podekscytowany głos, także nie możesz zmarnować takiej okazji



A powiedział ci to kiedy klęczałeś po jego stronie konfesjonału pod sutanną ?
Ahaha ciśnięcie po czyjejś religii jest spoko nawet jeśli to religia twojego kraju ? To że zawyżasz wiek w necie nie znaczy że możesz robić co ci się podoba bo nie lubisz chodzić na spotkania do bierzmowania, to przez te spotkania nie lubisz swojego proboszcza ? Smutne.

Cytat:

Ale do ciężkiej k***y ze wsi, żeby najeżdżać na cudzy klub w internecie, to już trzeba mieć naprawdę mikropenisa oraz niedoj***nie mózgowe.



j***ny hipokryto, co teraz ? Mam cie brać na serio czy masz niedoj***nie umysłowe ?
Najeżdżasz na kogoś w necie nie znając tematu i srasz o copypaste nawet nie mojego autorstwa, wypie**alaj na paradę równości szerzyć swoje ideały.

I jeszcze ten tekścik tak bardzo sadolowy, a teraz sp***alaj, hohoh, jaki musisz mieć duży respekt w gimbazie.