18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - tajemnica zeszłej niedzieli... (co robiłem)

zapal • 2012-09-09, 11:57
nowy odcinek slynnego juz testera :) tym razem bez testów :(


Plecionkarz

2012-09-11, 11:08
Czasy Big Brothera i innych tego typu bzdet powróciły w nowej formie. Znów ludzie zbierają się przed ekranami żeby oglądać jak ktoś myje zęby, smaruje chleb, gada jakieś bzdety.

elvin

2012-09-11, 11:51
Gość jest mega sympatyczny :) Wymyślił pomysł na biznes i w końcu mu się udało wybić. Sprawia mu to przyjemność, jest naturalny nie robi nikogo w ch*ja, więc się kręci. A chyba o to chodzi w życiu, żeby ułatwiać sobie je pracą która na co dzień to nasze hobby no nie ?! :-P

Czesiek181

2012-09-11, 14:49
Jeżeli będzie następny odcinek to niech moderator zrobi Zbiorczy.Na inne tematy jak na tego vlogera to od razu robią

Ruszka

2012-09-11, 16:24
@Vinewood, no tak, ch*j z tym że był znany i rozpoznawalny zanim pojawiała się jego dziewczyna ;/

Macias17

2012-09-11, 16:42
JA pie**ole co to tu robi? Naprawdę ch*j mnie obchodzi co ktoś robił w niedziele.

kalosz90

2012-09-11, 20:39
k***a, oglądam adbustera, ale do ch*ja po co pojawia się tu odcinek po odcinku, skoro ten konkretny odc. zrozumieją tylko widzowie?

Jest taka jedna fajna stronka, dam wam linka, tam można go oglądać.
http://www.youtube.com/ , spróbujcie.

Ale tak poza tym to gość jest zajebisty, naturalny i ma ciekawy pomysł na kanał, a nie w kółko majnkrafty i inne recenzje gier, jak połowa jutjuba.