18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adbuster po raz kolejny - konfrontacja Whiskas

luki_wch • 2012-09-24, 09:56
Kolejna konfrontacja Adbustera :-)


Miranda

2012-09-24, 20:13
Ja też miałam tygrysa Ramzesa, tylko że mój był rudy -.-

Razer

2012-09-24, 20:15
xsound Ja

na...........le

2012-09-24, 20:16
mój kot jest żydem i wpie**ala tylko koszerne jedzenie

grzyb_33

2012-09-24, 20:39
Anders Breivik napisał/a:


jakie to polskie, zamiast dążyć do tego by samemu mieć lepiej to lepiej kogoś gównem obrzucać za to że ma lepsze zajęcie



nie obrzucam gównem lecz mocno krytykuję debilizm ponieważ boli mnie to że na takim gównie on może zarabiać hajs.Ilu ludzi na kasie w biedrze czy k***a w żabce zapie**ala cały dzień żeby utrzymać 2 dzieciaków i żone a on robi jakieś testy i jest fajny? Wg mnie nie, nie jest k***A fajny a moim poprzednim postem wyraziłem swoją krytyke! :evil:

prukla napisał/a:

Grzyb_33 matka i tak juz cie nie pokocha, teraz juz mozesz w pokoju stad wypie**alac


oj oj bo mi sie łezka uroni masz na pocieszenie:
http://www.sadistic.pl/wszyscy-pie**ola-poznan-d-vt139967.htm

Natel

2012-09-24, 20:39
@grzyb_33
Ale Cię k***a boli, że chłop nagrywa sobie durne filmiki i trzepię z tego kasiorę, oj boli... :)

na...........le

2012-09-24, 20:42
grzyb_33,
Jak cię tak boli,że zarabia kasę w tak prosty sposób (głupi a prosty) to dlaczego nie zrobisz tego samego?W Czym problem?

grzyb_33

2012-09-24, 20:44
Boli mnie to dlatego że potem rośnie nam k***a pokolenie które wszyscy teraz nazywają gimbazą i można zobaczyć wszelkiego rodzaju debilizm jaki sieją młodzi ludzie w naszym i nie tylko naszym kraju.

na...........le

2012-09-24, 20:50
grzyb_33,
Ludzie "kupują" to gówno więc są ludzie którzy to gówno produkują,świat i tak schodzi na psy więc co za różnica czy oglądamy gówno o kocim żarciu,czy obrazki z głupimi podpisami? Coś mało inteligentnych i dających do myślenia rzeczy się tu pojawia samo gówno,trzeba powoli chyba przywyknąć do komerchy i tego typu bzdetów takie czasy

hayadechi94

2012-09-24, 21:18
miałem spytać już wczesniej, co on ma na ryju, jakaś narośl na pepach?

wojtek2d1

2012-09-24, 21:25
Ta laska w tle ma śmiech jak świnia kaszel, ale tak to ok.

Mr Dan

2012-09-24, 21:34
Witam wszystkich.
W dzisiejszej konfrontacji pokaże wam, ile razy można wałkować jedną osobę, by dostawać "darmowe" piwa.

Lumpy1

2012-09-24, 22:10
fajny ten pierwszy sam mam takiego dachowego oszczańca a ten rudy całkiem zadbany :)

typo

2012-09-24, 22:20
grzyb_33 napisał/a:

Boli mnie to dlatego że potem rośnie nam k***a pokolenie które wszyscy teraz nazywają gimbazą i można zobaczyć wszelkiego rodzaju debilizm jaki sieją młodzi ludzie w naszym i nie tylko naszym kraju.



Nie mów, że AdBuster ma wpływ na "gimbazę" (nienawidzę tego słowa), a już tym bardziej nie sugeruj, że hoduje idiotów. Pomijając fakt, że gościu robi nieszkodliwe, całkiem ciekawie zrealizowane pomysły (jak na amatorskie filmiki), to debilizm dzisiejszej młodzieży nie bierze się z tego typu produkcji.

Dobra to nie jest rozrywka najwyższych lotów, ale jak włączysz TV, za którą każdy teoretycznie płaci co widzisz? Ja widzę jedno wielkie gówno - paradokumenty (co to k***a ma w ogóle być. Coś jakby ktoś sprzedawał bezalkoholową wódkę), talent show, bezsensowne telenowele, "Fakty" w których kłamią. Jak ostatnio widziałem bitwę na głosy, to przecież ci niby "profesjonaliści" śpiewali straszną kaszanę, słuchać się nie dało.

To jest masakra. Tam dopiero dzieciaki patrzą i widzą te wszystkie gwiazdy telewizji, celebrytów - ludzi nie mających absolutnie żadnych talentów i wartości trzepiących naprawdę duży hajs. Potem się gówno z mózgu robi, skoro taki Dowbor może prowadzić program, to na dobrą sprawę szympans mógłby zrobić lepsze show.

Albo włączą nie daj boże tych farfocli z Wiejskiej. k***a, 10 tys miesięcznie minimum, za nic nie robienie.

Są jeszcze inspirujące filmiki dla młodzieży np. Popka. Gościu sobie wyciął pół twarzy i wytatuował białka gałek ocznych i też robi karierę. Przy okazji jego ziomki napędzają całą machinę marki JP. Sprzedają dzieciakom gównianą ideologie i sk***iałe ciuchy.

Naprawdę, AdBuster, który wypowiada się jak normalny człowiek (nie klnie w co drugim słowie), ma jakieś hobby (nieważne czy dobre, czy nie, każdego osobista ocena, ale na pewno NIESZKODLIWE), poświęca czas na sklejanie filmików i wymyślanie innych rzeczy niż j***nie policji, jest w dzisiejszych czasach nawet wzorem. Jak ja bym chciał, żeby dzieciaki z mojego osiedla zajmowały się takimi rzeczami, a nie stały po klatkach z fajkami, lufkami, browarami z komórkami i muzyką na full, gadając jakieś pierdoły o tym jak oszukały psy (12 latkowie).

haisix

2012-09-24, 23:58
W porównaniu z gejkami, cwe*kami, ludzmi pie**olącymi o źle na ziemi aż do zaj***nia, typkami co opisują każdą minutę swojego życia jakby była czymś nadzwyczajnym i jakby kogokolwiek mialo to k***a interesować prócz ludzi którzy dają /lajki/ na kwejkowych wrzutach o treści /spędziłem wakacje przed komputerem/; adbuster wypada bardzo dobrze. Jak zacznie ubierać popie**olone czapeczki, robić na siłe głupkowate minki i montować filmiki tak że co słowo to /ciach/ to wtedy mu podziękuje.
Puki co niech nagrywa nagrywa.

Marian Pudzianowski

2012-09-25, 05:50
Strasznie słaby odcinek. Aż szkoda było mi to samemu wrzucać w nocy. :D