18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adbuster -PLAY

straatveger • 2013-01-27, 20:55
Oto kolejny filmik ADBUSTERA,wrzucony 8 sekund temu. 8-)


Spartan78 Kce

2013-01-28, 03:16
Oj znawca. pie**olisz chłopie farmazony. Mam 30mbs net z upc i dwa kompy. jeden słabszy a drugi szybszy. do tego laptop i kazdy jeden na testach wychodzi podobnie. ale gdy cos buforujesz czy przegladasz strony to jest zalezne od sprzetu a nie od neta. Wyobraznia człowieku. Przykład. PentiumIII 128mb ram i powodzenia w przegladaniu czegokolwiek w sieci nawet z 128Mbs internetem.

ma...........we

2013-01-28, 04:42
Nabs napisał/a:

Wszystkie internety mobilne w polsce będą działać praktycznie tak samo, z tego powodu że praktycznie większość usługodawców jedzie na tych samych nadajnikach


Jesteś w błędzie. Jeśli chodzi o przesył danych pakietowych w przypadku internetu mobilnego, operatorzy działają tylko na swoich własnych przekaźnikach. Nie mają tu (usługi data) zastosowania umowy międzyoperatorskie o współdzieleniu przekaźników tak jak w przypadku usług voice. Roaming krajowy jest zablokowany w tych usługach. Więc mogą i będą pojawiać się różnice zasięgu, co za tym idzie w prędkości przesyłu.

DisHonoreD

2013-01-28, 05:39
"Robsajson" zazdrosny sk***ysyn :amused:

ch...........07

2013-01-28, 06:35
Jak ktoś wcześniej napisał w ch*j zmiennych jest w przypadku mobilnego internetu. Po za tym ten człowiek w ogóle nie ma wiedzy dotyczącej sprawdzania tego typu "usług". Wiadomo, że w danych godzinach będzie miał lepszy transfer niż w innych i nie trzeba być geniuszem, żeby mieć takie wnioski. Po za tam jeśli gość coś porównuję to niech za każdym razem robi to w tych samych warunkach, to tak jakby testować jeden parasol podczas deszczu a drugi w słoneczny dzień. A co do stron testujących to w sumie są miarodajne, kiedy faktycznie ma się porównanie np. niech przetestuje teraz Internet w Polsacie... sam mam teraz neta w Orange i idąc drogą kolegów przechodzę do Polsatu bo tam net zasuwa jak miło.

kamlot

2013-01-28, 06:53
Chyba nikt nie obejrzał filmiku do końca bo nie komentuje tego co jest na końcu - czyli prywatna rozmowa Ad bustera z panną :) szkoda że nie bzykali się wtedy :) było by ciekawiej.

ca...........21

2013-01-28, 07:37
Z tą anteną to przyj***ł... Aby antena na 2.4 GHz była dłuższa niż pół długości fali czyli 6cm, trzeba zastosować przesuwniki fazowe, dlatego często tanie anteny po odkręceniu długiego plastikowego korpusu odkrywamy....6cm kawałek drutu...

ch...........07

2013-01-28, 07:37
@kamlot obejrzałem do końca i nie chcę komentować tego co słyszałem...

opossun

2013-01-28, 07:59
Boże co ja włączyłam! Od samego rana ten jełop ... srać mi się zachciało jak go zobaczyłam!

KH...........ER

2013-01-28, 08:16
Ja pierd... strony speedtest pl jak i net są bardzo dobre do sprawdzania swojego łacza.
Te dwie strony pokazują idealnie jaki sie ma aktualnie transfer, mi przynajmniej pokazuje jak należy.

Jak ten taki adbuster taki mądry to mógł w ostatecznosci sprawdzić jak zachowuje sie prędkosć pobierania z nielimitowanego serwera zasysając jakiś plik. Potem małe przeliczenia i mamy wynik.
Np: Dla 1MB przypisane jest 128 kB/s. proporcjonalnie można zwiększać lub zmniejszać. Dla 2 MB jest to 256 kB/s itd.

Niech się zajmie reklamami tam gdzie każdy jełop porafi przeprowadzić testy, a nie za bardziej "fachowe" sprawy, gdyż po prostu mu to nie wychodzi.

Nathaniel_Demerest

2013-01-28, 08:16
Miałem internet z Playa. Gdy go zakładałem, miał najlepszą ofertę w mej małej miejscowości, więc wziąłem pakiet 10 GB. Nie powiem, download zapie**alał ładnie, nie mogłem narzekać ale upload to k***a tragedia. W grach miałem tak zj***ny ping, że szkoda gadać (wahał się pomiędzy 150- 400, czasami nawet 800).
Jedno mnie wk***iło niemożebnie, pani konsultantka mówiła, że jak się wyczerpie ten limit 10GB, to nadal będę mógł spokojnie serfować po internecie, niestety rzeczywistość okazała się inna. Gdy wyczerpał się limit, nawet pie**olone Google ładowało się 10 minut, a czasami w ogóle nie łapało i wyskakiwała strona jakiegoś tam błędu.

Ogólnie internet dobry do sprawdzenia poczty i paru filmików w miesiącu, ale jako główne źródło dojścia do internetu, w ch*j nie do polecenia. Do gier online też się nie nadaje, bo nawet jak będziecie usilnie grać na tak ch*jowym pingu, to was będą wypie**alać z serwerów - bo chora sytuacja ma miejsce, ty innych widzisz w miarę płynie, a inni albo widzą Cie "teleportującego się" (warping), albo wieszającego się w miejscu. Skype też właściwie odpada, przy rozmowach wideo na wyżej jakości.

ch...........07

2013-01-28, 09:23
@opossun kobiety nie srają.

Anders Breivik

2013-01-28, 10:36
Niech to k***a oglądają, edukują się, i obym napotkał w swojej drużynie jak najmniej ludzi z internetem mobilnym/radiówką. Bo ch*j strzela jak taki delikwent 10 razy reconnectuje a potem wychodzi.

ch...........07

2013-01-28, 11:14
@ Anders Breivik nie każdy ma ten fart i stałe łącze.

Zenon Zykfryd

2013-01-28, 12:06
Wybaczcie? ale kim jest ten koles? wypowiada sie na temat o którym nie ma zupełnie pojecia!!!!! k***a mać rece opadaja... AdBuster? w którym momencie? Play ma dostepna predkosc w przypadku karty 2 mbity.... mozna aktywowac wyzsza predkosc odplatnie. ponadto... antena musi dotykać metalu aby sygnal byl odpowiednio wzmocniony. analogicznie jak antena CB. Ponadto koles nie ma pojecia czy korzysta z GPRS EDGE czy 3 badz 4G.... rece opadaja... Taki jest wspolczesny internet....

Promujemy gówna...

Robajson

2013-01-28, 12:18
★R4z0Я★ napisał/a:

"Robsajson" zazdrosny sk***ysyn :amused:


Oglądanie tutaj tego pojeba i jaranie się jego dennymi testami to chyba kwintesencja Twojego życia.