18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adbuster plastry aikido

luki_wch • 2012-10-14, 22:12
Kolejna konfrontacja :)


HotSzot

2012-10-14, 22:16
"pewnie mialem brudne mysli...."

he he he

PiotrTAG

2012-10-14, 22:37
mrsatan napisał/a:

"pewnie mialem brudne mysli...."


he he he



Ale Ty k***a jesteś śmieszny... :fuck-off:

HotSzot

2012-10-14, 22:40
@up
Okej chloptasiu. To teraz Ci powiem ze w miescu "skad:" powinienes napisac "Ze stadionu" umyslowy impotencie, zyciowy analfabeto, potem pozwole Ci sie do siebie odezwac, i mnie oceniac. ;-)

mi...........95

2012-10-14, 22:46
Czyli rozumiem, że teraz aby być na głównej wystarczy ciagle wklejać filmiki tego ad bustera...
Ps.Nie dałem piwa

Sa...........is

2012-10-14, 22:52
Fajny gosc, milo sie go slucha etc, ale na ch*j go na sadola wciskacie? : s Jak lubicie po kolei wsadzac gdzies filmy z jutuba, to zacznijcie wciskac je sobie w dupe, jak skonczycie to zachecam do wrzucania na sadistica... Spieszcie sie, przecietny czlowiek zyje tylko z 75 lat

PiotrTAG

2012-10-14, 22:56
mrsatan napisał/a:

@up
Okej chloptasiu. To teraz Ci powiem ze w miescu "skad:" powinienes napisac "Ze stadionu" umyslowy impotencie, zyciowy analfabeto, potem pozwole Ci sie do siebie odezwac, i mnie oceniac. ;-)



Idioto :lodowka:

Mam powody cię tak nazwać...

Dlaczego o mnie tak piszesz ?,znasz mnie ?,widziałeś mnie ?,wiesz coś o mnie więcej ?,nie,nic k***a o mnie nie wiesz... ch*j ci do tego skąd jestem,ch*j ci do tego kim jestem,w jaki środowisku się obracam.Tam chociaż mam znajomych,kumpli,przyjaciół,którzy pomogą mi zawsze.Jestem kibicem,i się tego nie wstydzę,przeżyje to życie tak jak trzeba,na całego,a nie k***a tak jak ty,nie będę siedzieć ciągle za biurkiem czy co ty tam robisz w życiu.Z fartem palancie.

klopsu

2012-10-14, 23:15
Spoko, dodane kilka konfrontacji, ale przecież każdy ma dostęp do YT, więc śmiało tam oglądać. Nabijać sobie piwa można filmikami, które odpowiadają tematyce tego portalu.

Powiedzmy nie, dla zaśmiecania sadistic!

Godelo23

2012-10-14, 23:16
Up Idź się umów z ziomalami to po napie**alacie jakiś przekrętów. Jak to ma k***a mieć głos wyborczy to trzeb stąd sp***alać...

barto125

2012-10-14, 23:20
Przecież to sadystyczne, jak reklamy robią nas w ch*ja.
Skąd to się w was bierze, zazdrość, że gościu ma na coś pomysł?
Żyjemy w 'smutnym jak p*zda kraju', gdzie każda inwencja twórcza jest mieszana z gównem.

JedzMojLagier

2012-10-14, 23:28
Hhaha zostal ci ciemny slad na czole po tym plastrze ;d

typo

2012-10-14, 23:46
Zaraz zacznie się kolejna wojna czy AdBuster jest spoko czy nie. Abstrah*jąc od tego (ja tam gościa lubię) to argument o zaśmiecaniu jest śmieszny.

Przed chwilą widziałem tutaj kompilacje srajacych zwierząt.

Garbatyx

2012-10-14, 23:54
PiotrTAG napisał/a:



Idioto :lodowka:

Mam powody cię tak nazwać...

Dlaczego o mnie tak piszesz ?,znasz mnie ?,widziałeś mnie ?,wiesz coś o mnie więcej ?,nie,nic (...)


Naucz się k***a jego mać stawiać znaki interpunkcyjne...

HotSzot

2012-10-14, 23:55
@PiotrTAG
Jestes debilem :-D Sprawdz sobie wlasny profil, jakim to jestes D E B I L E M. Potem kozacz przez internet :mrgreen:

juki

2012-10-15, 00:04
Zrobcie na to zbiorczy....