18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adbuster pierwszy odc. BJJB i pierwsza zasada.

Pasikoniol • 2012-12-13, 17:17
Pierwsza zasada jak komuś znudzi się internet i najdzie go chęć zrobienia coś z sobą ;)


thoms0n

2012-12-13, 21:46
Uffff... Dorysował ogonek.

Piechur23

2012-12-13, 22:05
Pomijając fakt ze jego filmiki nie zbyt mi się podobają to ma 100% rację.. ilu tu obecnych zaczynało robić pompki w domu i kończyło po miesiącu? Ja osobiście miałem tak już wiele razy. A jak już zacząłem ćwiczyć na poważnie i dobrze mi szło to złamałem rękę :evil:

Parzo

2012-12-13, 23:03
Co mu tak w Polsce mu tak zle ze zdjecia i ujecia z U.K.?

tigerqaz

2012-12-13, 23:59
PanPaszczak napisał/a:

@up szwagier9
po prostu scrolluj dalej...
fajne kręci filmiki z konfrontacjami, ten też nie najgorszy. ma dużo widzów, więc jeśli ktoś przez niego zacznie ćwiczyć to fajnie :)



Jak ktoś przez niego zacznie ćwiczyć, to tylko po to żeby mu naj***ć :D

matiqq napisał/a:

tigerqaz@
hmm... czyli wtedy kiedy mamusia wygania już spać?
ojj... straszne życie gimbusa masz.



Popatrz sobie na moją datę ur. to kapniesz się fajo że nie dało rady żebym był w gimbazie...
Co do twojej daty ur. to powinieneś już gryźć piach a może właśnie gryziesz...

Ty prawdopodobnie już lulasz nie ???

ToPrzeciezJa

2012-12-14, 00:55
Dobra reklama klubu fitness w 1:10

K-...........an

2012-12-14, 07:00
k***a, jak się nie podoba to scroll down, ten jego nowy pomysł jest w odróżnieniu od kryptoreklam całkiem dobry

Tuiq

2012-12-14, 07:03
Gość ma racje. Większość ludzi buja w obłokach przez większość czasu i ich życie to nudna, szara egzystencja. Fajny motywator.

Sz...........jk

2012-12-14, 09:20
@Piechur23

Bo ludzie robią lajtowe treningi i myślą, że cykanie raz dziennie pompeczek im wystarczy. Od sportu trzeba się uzależnić, jak przyzwyczaisz organizm do skoku endorfin to bez ćwiczenia żyć nie będziesz mógł :P . Ja jak zrobie 1 dniową przerwę na regeneracje to mam ciągłe myśli, że może jednak zrobić chociaż drobną rozgrzewkę ;) . Oczywiście z początku ciężko ćwiczyć 6 dni w tygodniu i człowiek rozpoczynający swoją przygodę ze sportem powinien ćwiczyć sporo mniej (3x siłowo w tygodniu plus ewentualne aeroby) i intensywność ćwiczeń powinna być inna. Później treningi wchodzą w nawyk i stają się codziennością, tak jak jedzenie czy mycie zębów. Także polecam wszystkim by zadbali o swoje ciało, siedzenie na dupie spowoduje, że obrośniecie tłuszczem i lenistwo zdominuje chęci, jak się człowiek rusza to ma więcej siły na wszystko.

Piechur23

2012-12-14, 09:52
@up zgadzam się, nie wszyscy mogą jednak chodzić na siłownie. Pompki, drążek, brzuszki i bieganie to i tak dużo o ile ćwiczy się intensywnie. Po samych takich ćwiczeniach bez żadnych obciążeń można zajebiście wyglądać i mieć w k***ę siły. Gorzej jak ktoś zrobi 10 pompek 2,5 brzuszka i pomyśli ale się zmachałem. Pozdro

artiee

2012-12-14, 12:04
tigerqaz napisał/a:


Ty prawdopodobnie już lulasz nie ???



Ależ Ty jesteś twardy. :homer:

KaOeNDeI

2012-12-14, 13:36
on gdzieś pracuje w ogóle ? czy utrzymuje się tylko z YT że ma tyle czasu na wszystko? :)