18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - ostateczna konfrontacja Dove

~Sunday • 2013-04-14, 22:49
Bez opóźnień, prosto z YouTube. :mrgreen:

Odżywka do włosów, prostownica i zielone liście. Co z tego wyniknie?


okrężnica

2013-04-14, 22:53
SundayGrill napisał/a:

Bez opóźnień, prosto z YouTube. :mrgreen:



k***a jakby mi tą pizze też tak punktualnie dostarczyli jak wy te adbastery...

LandrynaGFC

2013-04-14, 22:55
wont z tym z sadola, gimbusy

nw4d

2013-04-14, 22:56
ty chamie ubiegłeś mnie... GIŃ!!!!!

emzet

2013-04-14, 23:28
Dalej wierzycie, że ten adbuster, to zwykły człowiek, który robi jakieś tam filmiki i nie ma on nic wspólnego z przekazami podprogowymi czy zwykłym oczernianiem produktów konkurencji? Spójrzcie na sprzęt jaki posiada (oświetlenie, mikrofony), na to ile wydaje na te produkty. Podczas jakiegoś specjalnego odcinka na ileś tam subskrypcji pokazuje jak to wygląda "od kuchni". Widać, że ma nie do końca urządzone mieszkanie (kable pod detektory ruchy wystające z rogów) itp. Czy Waszym zdaniem młode małżeństwo kupowało by specjalnie mikroporty, statywy, specjalne oświetlenie po to, by wrzucać filmiki, które obejrzy ok. 200 tys. ludzi? Cezik kiedyś wspominał, że na yt zarabia się w miarę od ok. 1 mln wyświetleń. Pasją lub hobby też ciężko by to nazwać. Znany "Projekt Grażyna" idealnie pokazuje jak jesteśmy oszukiwani w internecie, niemal jak przez tv.

KamilAW

2013-04-15, 00:14
Przed snem naszła mnie ochota na troche sadystycznego towaru, a tu konfrontacja dove ja pie**ole.

milkyloop1

2013-04-15, 00:33
Cytat:

Dalej wierzycie, że ten adbuster, to zwykły człowiek, który robi jakieś tam filmiki i nie ma on nic wspólnego z przekazami podprogowymi czy zwykłym oczernianiem produktów konkurencji? Spójrzcie na sprzęt jaki posiada (oświetlenie, mikrofony), na to ile wydaje na te produkty. Podczas jakiegoś specjalnego odcinka na ileś tam subskrypcji pokazuje jak to wygląda "od kuchni". Widać, że ma nie do końca urządzone mieszkanie (kable pod detektory ruchy wystające z rogów) itp. Czy Waszym zdaniem młode małżeństwo kupowało by specjalnie mikroporty, statywy, specjalne oświetlenie po to, by wrzucać filmiki, które obejrzy ok. 200 tys. ludzi? Cezik kiedyś wspominał, że na yt zarabia się w miarę od ok. 1 mln wyświetleń. Pasją lub hobby też ciężko by to nazwać. Znany "Projekt Grażyna" idealnie pokazuje jak jesteśmy oszukiwani w internecie, niemal jak przez tv.



wina tuska

vang

2013-04-15, 01:32
Tak jakoś mi się skojarzyło :lodowka:




p.s nie ja podkładałem dźwięk ;P

P(r)OLAND

2013-04-15, 02:44
0:40 "jeden z nich upaćkaliśmy Dovem, because fuck you, thats why" Zartownis :D

fdr

2013-04-15, 07:12
@emzet. sprzet do tego typu filmowania raz ze zarobil z yt, dwa ze dostal z nextupa, trzy ze ma bogatych rodzicow. ch*j sciska ?

rysiek0

2013-04-15, 08:05
zaraz będzie sam wymyślał reklamy i je sprawdzał...

filipsworks

2013-04-15, 09:53
AdShitster właśnie zaprzeczył prawom fizyki! YaY!. Coś co ma więcej wody do odparowania "uschło" szybciej od tego, co miało tej wody mniej!

Prawdopodobnie pajac zapomniał "podglądać" stanu liścia w II części pseudoeksperymentu - zawyżając tym samym średnią temp w II próbie.

Tak samo było z talerzami. Jakość płynu oceniona poprzez umycie jednego talerza -_-.

Gdyby nie intro od P.A.F.F.'a to zgłosiłbym się do SundayGrilla o zwrot kosztów transferu tego gówna.

skwarkomen1

2013-04-15, 10:08
emzet napisał/a:

Dalej wierzycie, że ten adbuster, to zwykły człowiek, który robi jakieś tam filmiki i nie ma on nic wspólnego z przekazami podprogowymi czy zwykłym oczernianiem produktów konkurencji? Spójrzcie na sprzęt jaki posiada (oświetlenie, mikrofony), na to ile wydaje na te produkty. Podczas jakiegoś specjalnego odcinka na ileś tam subskrypcji pokazuje jak to wygląda "od kuchni". Widać, że ma nie do końca urządzone mieszkanie (kable pod detektory ruchy wystające z rogów) itp. Czy Waszym zdaniem młode małżeństwo kupowało by specjalnie mikroporty, statywy, specjalne oświetlenie po to, by wrzucać filmiki, które obejrzy ok. 200 tys. ludzi? Cezik kiedyś wspominał, że na yt zarabia się w miarę od ok. 1 mln wyświetleń. Pasją lub hobby też ciężko by to nazwać. Znany "Projekt Grażyna" idealnie pokazuje jak jesteśmy oszukiwani w internecie, niemal jak przez tv.



on ten cały sprzęt dostał na darmo bo wygrał konkurs na Youtube

fiszer

2013-04-15, 12:35
Do tych którzy uważają, że gościa kupują firmy żeby je reklamował.. jesteście prawdopodobnie totalnymi kretynami.
W listopadzie ubiegłego roku włączyłem opcje "zarabiania" na youtube z czystej ciekawości, od tej pory za 9000 wyświetleń zarobiłem 7,25 euro.. za marne 9k wyświetleń

Teraz kretyni policzcie ile zarobił adbuster za prawie 30 000 000 wyświetleń
zapewne wyjdzie ponad 20 000$ :)

+ wygrał jakiś konkurs w którym nagrodą raczej nie był miś pluszak

Zanim zaczniecie gadać głupoty to przynajmniej dowiedzcie się jak działa partnerstwo youtube...

a i do tego debila filipwroks czy jakos tak
Liść pokryty jest warstwą izolacyjną- kutykulą przez którą woda praktycznie nie paruje, chroni ona też przed szybkimi zmianami temperatury
Może, gdyby wybrał inną roślinę (od razu widac, ze ta ma grubą kutykulę) to byłoby odwrotnie ale w tym przypadku jak najbardziej wiarygodny wynik :)

krem przyspieszył suszenie, bo usprawnił przepływ energii do liścia, przez co temperatura wzrosła tam szybciej