18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adbuster - Lekarze, łzy i inne wydzieliny

tomek7lol • 2013-10-24, 16:57
Dwa dni temu i nikt nie wrzucił? albo jak zwykle ch**owa ze mnie szukajka :emo:



gryzly123

2013-10-24, 17:04
po prostu nikt nie chciał tego zjeba oglądać

Brzydkionjest

2013-10-24, 17:14
Adbusterowi skończyły się pomysły... Nie wierze, że jakiś nawet debil będzie wlewał sobie szampon do oczów

FloppyBeat

2013-10-24, 17:25
takie ch*jowe ze nie warte wrzucania

quartz75

2013-10-24, 17:33
Nie wrzucił bo widział, że to tak ch*jowe że żal to wrzucać nawet na onet. Tak by gówno umarło samo ale jesteś jednym z wielu, który to gówno promuje. I nie trzeba kanału na YT żeby wiedzieć, że reklamy to ściema.

tepad.no

2013-10-24, 17:58
Eureka, jaki genialny pomysl. Moze w nastepnym odcinku Monia przetestuje te tabletki o których mowa na poczatku? Niech lepiej wezma sie za robienie TubeRaiders.

Damian3k1

2013-10-24, 18:07
czytajac komentarze mam wrazenie ze zyje wśród debili :) czlowiek poswieca swoje oczy zeby sprawdzic autentycznosc produktu a wy hejtujecie. Nie podoba sie to wroccie do nauki religii bo jutro kartkowka z rana.

tomek7lol

2013-10-24, 18:57
Dokładnie, rozumiem odcinek słabszy od reszty ale ludzie dodający komentarze są żałośni. Nie nagrali nigdy nawet 5-sekundowca ale znawcy kinematografii w mordę jeb%ne. Masz lepszy pomysł? to pokaż jaki jesteś kreatywny, bo wpie**alać pizze i tłustymi łapami dodawać komentarze typu "ale ch&jowe" to każdy potrafi.

Venka

2013-10-24, 22:17
Po porostu jest kiepski - dobrych odcinków uzbiera się może 5...

Zaczynam analizę:

Ten odcinek - nikt nie wlewa sobie szamponu do oka tylko jego roztwór ...

Płonące nachos'y - a czego się spodziewał jak nie spalenia wysuszonych jak wióry kawałków ciasta z przyprawami i olejem...

Kamera w zmywarce - po ch*j wsadzać do zmywarki kamerę ? Chyba po to aby gimbaza klaskała jajami jak to zajebiście wsadzić gopro do zmywarki... Niech przypali na dwóch patelniach mięso i wtedy testuje tabletki...

Konfrontacja fastfoodowa - pies wybierze surowe mięso bo nie jest przyzwyczajony do pieczonego/wędzonego tak jak ludzie - czy on wybrałby surowy kawał świniaka czy schabowego ?

I tak prawie z każdym odcinkiem - rozbawiło mnie to jak golił się maszynką Gillette - sam jej używam i potrafię się nią ogolić na samą wodę (bez pianki, bez mydła) i to bez podrażnień... Ale to trzeba mieć pojęcie


Także mamy tutaj do czynienia z syndromem "typowego polskiego vlogera" (a dokładniej youtube'owego showmana - bo vlog ma troszkę inne definicje) któremu skończyły się pomysły, zaś aby utrzymać oglądalność obniżył poziom swoich filmów robiąc z siebie debila tak jak 95% tego typu ludzi na youtube...


A teraz do tych co mówią aby zrobić coś samemu - nie mam czasu ze względu na pracę i szkołę po której będę miał dobry zawód. Aby stworzyć dobre filmy trzeba poświęcić dużo czasu, pieniędzy i serca - chyba że planujesz durne show i masz zamiar robić z siebie debila...

plastikfantastik

2013-10-25, 19:09
Cytat:

Adbusterowi skończyły się pomysły... Nie wierze, że jakiś nawet debil będzie wlewał sobie szampon do oczów


JB to szampon dla dzieci cymbale, nie chciałybyś wiedzieć czy ta CUDOWNA, jak twierdzi producent, formuła doprowadzi do tego, że dzieciak Ci będzie wył pół dnia czy nie? Nie wiesz jak to jest jak się piekący szampon za dzieciaka do oczu dostał? Pewnie nie wiesz bo się k***a nie kąpałeś tak byłeś zajęty pisaniem ch*jowych komentarzy.

Cytat:

Ten odcinek - nikt nie wlewa sobie szamponu do oka tylko jego roztwór


Drugi k***a geniusz. Powiedz mi jaka to jest w praktyce różnica w odniesieniu do tego, co miał sprawdzić ten test? Twierdzisz, że szczypiący szampon gdy użyjesz go pod prysznicem/w wannie jako roztwór nie będzie Cię szczypał? To se to k***a sprawdź.

Cytat:

Konfrontacja fastfoodowa - pies wybierze surowe mięso bo nie jest przyzwyczajony do pieczonego/wędzonego tak jak ludzie - czy on wybrałby surowy kawał świniaka czy schabowego ?


Tu znowu pieprzysz głupoty (jak zwykle).
Wystarczy się troszeczkę zainteresować i poświęcić chwile swojego czasu na coś innego niż pisanie komentarzy o tym, że ktoś jest głupi samemu będąc pie**olniętym żeby znać jeden fakt:
Psiej czy kociej karmy się nie faszeruje chemicznym gównem tak jak faszeruje się nasze mięso (głównie świniaka i kurczaka, bo tego idzie najwięcej) z prostej przyczyny - one tego nie tkną. To im pachnie inaczej i nie ruszy tego mając alternatywę w postaci albo swojego żarcia, albo SWOJSKIEGO żarcia, które nie jest tak naszpikowane wypełniaczami jak to, co kupujemy dla siebie w sklepach.


A teraz konkluzja bencwały:
Ten test ma sens, TAK k***A, MA! Trzeba go tylko umieć dostrzec, a żeby to zrobić trzeba ruszyć głową i się zastanowić - zapewniam, że to nie boli. Zastanówcie się lepiej k***a co piszecie zanim znowu zaczniecie kogoś obrażać. Koleś nagrywa spoko filmy z których dużo można się dowiedzieć.
Może
Cytat:

I nie trzeba kanału na YT żeby wiedzieć, że reklamy to ściema.


Ale ja na przykład nie wiedziałem, że lekarze w reklamach to cieniasy/fikcyjne postaci. Ty pewnie to wiedziałeś, bo jesteś k***a alfą i omegą jak 90% użytkowników tego portalu potrafiących tylko wylewać pomyje.
Radę dla was mam jedną - wyjdź z domu, uklęknij jeden z drugim na chodniku i uskuteczniaj czołonapie**alanie w beton tak długo, aż ci się k***a w tej j***nej makówie poprzestawia a potem zajmij się czymś konstruktywnym. I nie piszcie mi tutaj, że skrytykować można zawsze, bo wy k***a krytykujecie wszystko.

Venka

2013-10-25, 21:50
Cytat:

JB to szampon dla dzieci cymbale, nie chciałybyś wiedzieć czy ta CUDOWNA, jak twierdzi producent, formuła doprowadzi do tego, że dzieciak Ci będzie wył pół dnia czy nie? Nie wiesz jak to jest jak się piekący szampon za dzieciaka do oczu dostał? Pewnie nie wiesz bo się k***a nie kąpałeś tak byłeś zajęty pisaniem ch*jowych komentarzy.



Jakoś jako dziecko (JB to stara firma) byłem myty ja jak i mój młodszy brat i nie pamiętam by któreś z nas ani nigdzie w rodzinie nie słyszałem o sytuacji by dziecko płakało pół dnia przez szampon... ale jeśli jako rodzic wpie**olisz dziecku prosto do oczu szamponu to niestety - nie jesteś gotowy by być rodzicem...

Cytat:

Drugi k***a geniusz. Powiedz mi jaka to jest w praktyce różnica w odniesieniu do tego, co miał sprawdzić ten test? Twierdzisz, że szczypiący szampon gdy użyjesz go pod prysznicem/w wannie jako roztwór nie będzie Cię szczypał? To se to k***a sprawdź.




Cytując komentarz z youtube:

Cytat:

Nar0man: - W szamponie dżonsons bejbi znajdował się środek E243. Środek E243 rozpuszcza się w zetknięciu z wodą lub innym płynem. A ty wlałeś go sobie na hama do oka a ten oto środek podrażnił ci to oko. Inne szampony posiadają w sobie śladowe ilości dwutlenka azotu, co powoduje pieczenie oka.



btw poczytaj o współczynniku Ph w kosmetykach


Cytat:

Tu znowu pieprzysz głupoty (jak zwykle).
Wystarczy się troszeczkę zainteresować i poświęcić chwile swojego czasu na coś innego niż pisanie komentarzy o tym, że ktoś jest głupi samemu będąc pie**olniętym żeby znać jeden fakt:
Psiej czy kociej karmy się nie faszeruje chemicznym gównem tak jak faszeruje się nasze mięso (głównie świniaka i kurczaka, bo tego idzie najwięcej) z prostej przyczyny - one tego nie tkną. To im pachnie inaczej i nie ruszy tego mając alternatywę w postaci albo swojego żarcia, albo SWOJSKIEGO żarcia, które nie jest tak naszpikowane wypełniaczami jak to, co kupujemy dla siebie w sklepach.



brawo - czyli uważasz że lepiej nie faszerować mięsa konserwantami i lepiej zjeść popsute mięso niż zakonserwowane ?

Obejrzyj od 7:25



Jeśli zamierzasz czerpać wiedzę od adbustera to gratuluję...

I teraz tak - to Ty robisz z siebie debila obrażając innych - ja nie zniżę się do Twojego poziomu...

Twoje wywołują u mnie reakcję:




także:



damianek222

2013-10-26, 09:45
Stary chłop, a płacze, jak dziewczynka. Czego to się nie zrobi żeby mieć więcej subskrypcji.

tr3mm0r

2013-10-26, 10:02
tomek7lol napisał/a:

... dodawać komentarze typu "ale ch&jowe" to każdy potrafi.



ale chójopowe

k***a, nawet tego nie potrafie.


Odnosnie tego typka Ad-costam. Debile ogladaja, debil nagrywa...

thewhitestar

2013-10-26, 10:56
tomek7lol napisał/a:

Dokładnie, rozumiem odcinek słabszy od reszty ale ludzie dodający komentarze są żałośni. Nie nagrali nigdy nawet 5-sekundowca ale znawcy kinematografii w mordę jeb%ne. Masz lepszy pomysł? to pokaż jaki jesteś kreatywny, bo wpie**alać pizze i tłustymi łapami dodawać komentarze typu "ale ch&jowe" to każdy potrafi.


Idać twoim (zj***nym) tokiem rozumowania, nie mogę powiedzieć że Bieber jest ch*jowy dopóki sam nie wydam płyty?


plastikfantastik napisał/a:

pierdu pierdu(...)
Ale ja na przykład nie wiedziałem, że lekarze w reklamach to cieniasy/fikcyjne postaci.


Nie wierzę że istnieją takie tępe ch*jki, przyznaj że jesteś adbasterem i bronisz swojego "dzieła" każdym możliwym sposobem!