18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - konfrontacja Pest Rejec

~Sunday • 2013-03-24, 21:33
Testowanie kolejnego produktu z mango.

Bez opóźnień, prosto z YouTube. :mrgreen:

slaiter

2013-03-24, 21:45
lubię jego filmy, bo pokazuje idiotą, że są idiotami kupując te różne badziewia, rzadko kiedy sam ad buster przyznaje że coś jest tak jak w reklamie.

raf-ret

2013-03-24, 21:47
haha 00:30 najskuteczniejszy system do pozbycia się szczurów,myszy,DZIECI,psów,kotów oraz CAŁEJ RODZINY :D

Jurbek

2013-03-24, 22:22
W sumie zgadzam się z slaiterem, ale w sumie, nie szkoda mu kasy wydawanej na ten syf, aby uświadomić coś bandzie idiotów która wierzy w takie śmieci ? :/

Kakushkin

2013-03-24, 22:23
Nie wiem jakim trzeba być debilem, żeby kupować takie kurestwo z telesklepu.
Już zrozumiem te mopy, maszynki do chleba czy inne krajalnice, bo to po prostu się rozjebie po jakimś czasie, ale takie gówno w zasadzie nie ma prawa działać.
I tak najlepsze w reklamach tego badziewia jest 'zadzwoń w ciągu 2 minut to dorzucimy drugie gratis"

lu...........5z

2013-03-24, 22:44
i po co tu tego ch*jka wrzucasz. rzygam juz tym typem

Skrzatanz12klasy

2013-03-24, 23:09
Jurbek, Zobacz sobie ile gość ma subskrypcji i wyświetleń na YouTube

Bedzial

2013-03-24, 23:11
Jurbek napisał/a:

W sumie zgadzam się z slaiterem, ale w sumie, nie szkoda mu kasy wydawanej na ten syf, aby uświadomić coś bandzie idiotów która wierzy w takie śmieci ? :/



Widze ze jeszcze nie wszyscy ogarniaja o co chodzi na youtube. Kupujac takiego smiecia i pokazujac "bandzie idiotow" ze to nie dziala, zarabia rownowartosc conajmniej 250 takich produktow (biorac pod uwage jego subskrybcje i ogladalnosc)

dodii

2013-03-24, 23:13
Damundo napisał/a:

Nie wiem jakim trzeba być debilem, żeby kupować takie kurestwo z telesklepu.
Już zrozumiem te mopy, maszynki do chleba czy inne krajalnice, bo to po prostu się rozjebie po jakimś czasie, ale takie gówno w zasadzie nie ma prawa działać.
I tak najlepsze w reklamach tego badziewia jest 'zadzwoń w ciągu 2 minut to dorzucimy drugie gratis"



Kupiłem kiedyś blender z bajerami +zestaw noży w prezencie, z 10 lat temu, w Mango i działa do dziś, nie zapłaciłem dużej sumy, mniej więcej tyle ile wtedy w sklepie ;) Noże też mam do dnia dzisiejszego, oczywiście nie raz ostrzone, ale wyszedłem na plus z tej transakcji w sumie. ;-)

@up nie wiem jak teraz, ale kiedyś było 0,14zł za osobę więc nie za dużo

Kraken0

2013-03-24, 23:16
Oj babinka będzie zawiedziona jak jej to pokaże.. A mówiłem jej tyle razy żeby tego nie kupowała, bo to gówno i tak nie przyniesie efektów i lepiej żeby kupiła tańsze i w dodatku skuteczniejsze trutki. Nie chciała słuchać to niech teraz przynajmniej wie, że wyje*ała w błoto 120zł.

Kaef

2013-03-24, 23:29
Oglądacie filmy debila, który się nabra, i próbuje pokazać jaki to on jest fajny i jebie sprzęty sprzedawane w tym gównie. Gratulacje.

Kraken0

2013-03-24, 23:35
@up

Jesteś w błędzie, oglądamy filmy człowieka, który dba o portfele debili.

Morgennes

2013-03-24, 23:41
"Nieokrzesany, rozczochrany zwierz, który ciągle wygląda na niewyspanego" czułem k***a, że podpisywanie tych wszystkich gówien o przetwarzaniu danych osobowych kiedyś się na mnie zemści...

dodii

2013-03-24, 23:43
@Kraken0 Ale co to zmienia dla takiego Kowalskiego który to obejrzy? Zupełnie nic, pójdzie do TESCO i kupi to samo gówno za cenę podobną co w tiviku tylko pod inną nazwą. Weź pod uwagę, że większość jego subskrybentów to nie dorośli tylko gimnazjum i liceum.