18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AdBuster - I ♥ cum

cerox • 2013-04-22, 18:24



Felieton nr 7 :D Troche o nazwach firm

loloskolos

2013-04-22, 21:00
maaateeusz napisał/a:

http://www.joemonster.org/art/23078/Nazwy_produktow_ktore_okazaly_sie_pomylka_na_zagranicznych_rynkach Kilka dni temu na JM. Przypadek? Nie sądze...


Jak byś to odpalił na YT to byś zobaczył adnotacje że nie zerżnął...

brojek_88

2013-04-22, 21:01
Pajero w krajach hiszpańskojęzycznych nazywa się Montero, ktoś nie odrobił lekcji..

Glorek

2013-04-22, 21:02
@maaateeusz cytuję adnotację z tego filmiku na jego kanale : "Zanim powiesz, "zerżnął z joemonster!" W moim felietonie jest 21 przykładów i tylko 2 (przypadkowo) wspólne z artykułem JM. Dziękuję za uwagę :) "

Pu...........le

2013-04-22, 21:04
maaateeusz napisał/a:

http://www.joemonster.org/art/23078/Nazwy_produktow_ktore_okazaly_sie_pomylka_na_zagranicznych_rynkach Kilka dni temu na JM. Przypadek? Nie sądze...



kilka lat temu i miesięcy temu na innych portalach z ktrych notorycznie JM podpie**ala treksty.

Rodvigez

2013-04-22, 21:18
Dwa przykłady z jm i już się plujesz mateuszu.

Valeriusz

2013-04-22, 21:30
maaateeusz napisał/a:

http://www.joemonster.org/art/23078/Nazwy_produktow_ktore_okazaly_sie_pomylka_na_zagranicznych_rynkach Kilka dni temu na JM. Przypadek? Nie sądze...




JM to miejsce dla gimbów i plebsu

Smeagol

2013-04-22, 22:15
maaateeusz napisał/a:

http://www.joemonster.org/art/23078/Nazwy_produktow_ktore_okazaly_sie_pomylka_na_zagranicznych_rynkach Kilka dni temu na JM. Przypadek? Nie sądze...



w wyrazie maaateeusz jest 10 liter, w słowach Skok Magika jest też 10 liter, przypadek? nie sądzę 8-)
tyś go wypchał

CookieMonssster

2013-04-22, 22:20
W zasadzie to Sony Ericsson nie ma już ponad rok, jak nie więcej. SONY wykupiło wszystkie udziały Ericssona w firmie - nowe telefony to np. SONY Xperia Z, a nie Sony Ericsson Xperia Z

El Caudillo

2013-04-22, 23:34
w Pajero j wymawiamy jako h pochodzi od hacer la paja czyli męczyć gruchę, a wszytko pochodzi od chłopca od siana/ wiejskiego przygłupa stąd też walikonia.

w hiszpańskim jest jeszcze fajne Colgate jak się rozdzieli to wyjdzie colga te czyli "powieś się" (gdzieś jeszcze trzeba dać kreskę nie pamiętam)

Rollse Royce miał taki model zwany Silver Mist, a der Mist po niemiecku to gnój lub szambo więc nazwa jak dla lansiarskiej limuzyny jak znalazł.

To tyle z rzeczy które pamiętam, nie musicie dziękować :P

carOla

2013-04-22, 23:46
@ nie ma czegoś takiego jak "colga te". "Cólgate" - i owszem, istnieje, ale tylko w krajach, w których koniugacja różni się od tej z Hiszpanii, czyli np. w Argentynie.

A "paja" oznacza również słomę.

El Caudillo

2013-04-22, 23:54
@up dawno nie miałem z językiem do czynienia, na studiach się uczyłem, a że nie miałem okazji wyrwać żadnej panny z Wenezueli na przykład, to nie miałem gdzie poćwiczyć języka (w mowie również :P ).

Chętnie bym się wkręcił na jakieś konwersacje, a że to Sadol boję się proponować spotkanie bo jaka jest kobieta sadola wiadomo :P Pozdrawiam

carOla

2013-04-23, 00:15
Domyślam się, że powiedzenie 'kobieta z jajami' w przypadku Sadistica może nabierać innego znaczenia :P

zyzyryxy

2013-04-23, 10:46
oj tam, pod Barceloną jest firma c**a

osazkokosa

2013-04-23, 11:01
A w Piasecznie jest HOYA ;]


komorowski

2013-04-23, 12:08
czy wy nie widzicie, że ten koles zweszyl kase i wszystko robi na sile? to przegraniec ktory poszedl na polonistyke i dopiero po 2 latach zdal sobie sprawe, ze to gowno kierunek. Zrobil killka dobrych filmow na poczatku, a to co teraz sie odpieprza, polscy celebryci - karierowicze z jutuba. Zalozyl drugi kanal bo wygral nextupa i dalej bedzie trzepal hajs z waszych odwiedzin. Beznadziejne te filmy robi ostatnio, jeszcze jego brat sie wybil na nim i probuje nasladowac zagraniczne odpowiedniki co mu nie wychodzi. Najlepiej zaczac biedny kierunek, potem go rzucic i zostac jutuberem. Ciekawe kiedy urzad skarbowy wskoczy im na garby i zajmie sie opodatkowaniem zarobku z yt bo ludzie, ktorzy zarabiaja 1500zl miesiecznie ciezka praca musza sie rozliczac, a takie zera, ktore pie**ola cos do siebie przed kamera, czasem w ogole mordy nie pokazujac jak np. majnkrafty dla uposledzonych dzieci wyciagaja ponad 10-20 tys. zl na miesiac i nie rozliczaja sie z tego. Pora cos z tym zrobic.