18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adblock

Gwele • 2015-10-28, 17:54
Chyba wyłączę mojej dziewczynie AdBlocka, żeby musiała oglądać reklamy na YouTube. Może wreszcie zrozumie, że 15 sekund to jednak jest kawał czasu.

uka_chr

2015-10-29, 09:44
StaraKacapka,

Tobie na klacie.

Dżizas_kurde

2015-10-29, 10:08
Cytat:


U baby nic nie zajmuje 15 sekund.
1. Dojście z punktu od A do B samemu 10 minut, z babą 25-30 minut i ciągłe jej zatrzymywanie się, bo trzeba but poprawić, bo na wystawie w sklepie sukienka, w kolejnym buty, a zobacz czy z tyłu nie ma czerwonych spodni i w ch*j innych.
2. Wyjście z domu samemu ok 10 minut, z babą 30-75 minut.
3. Zakupy... chyba nie muszę mówić.
4. A jak ryj już swój otworzy z samego rana to nie zamknie aż nie zaśnie. Spróbujcie kiedyś złapać na zegarku minutę bez gdakania będą w towarzystwie baby. Nawet podczas seksu ryj się nie zamyka, temu tak lubimy lody, tylko wtedy nie ma jak gadać :) .



Zmień babę , na kobietę , to nie bedziesz miał takich problemów.

LORD_MAJOR_SDMF

2015-10-29, 18:46
jak jedna mi robi loda a druga nie liże akurat jej c*pki albo moich jaj to gada...i tak na zmiane

Loaloa

2015-10-29, 19:34
Cytat:

U baby nic nie zajmuje 15 sekund.
1. Dojście z punktu od A do B samemu 10 minut, z babą 25-30 minut i ciągłe jej zatrzymywanie się, bo trzeba but poprawić, bo na wystawie w sklepie sukienka, w kolejnym buty, a zobacz czy z tyłu nie ma czerwonych spodni i w ch*j innych.
2. Wyjście z domu samemu ok 10 minut, z babą 30-75 minut.
3. Zakupy... chyba nie muszę mówić.
4. A jak ryj już swój otworzy z samego rana to nie zamknie aż nie zaśnie. Spróbujcie kiedyś złapać na zegarku minutę bez gdakania będą w towarzystwie baby. Nawet podczas seksu ryj się nie zamyka, temu tak lubimy lody, tylko wtedy nie ma jak gadać .



Dlatego związki i seks tylko z mężczyznami. Gorąco polecam.