18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adamek mówi jak jest

Reginald911 • 2014-04-12, 16:44
Parę dni temu pojawił się post z wywiadu Tomasza Adamka wypowiadającego się na temat Grodzkiej (Bęgowskiego) co o tym wszystkim sądzi,wg mnie ma 100% racje co do tego wszystkiego...







Nagranie wrzucam bezpośrednio bo niebawem film może zostać usunięty przez krzykaczy Debilnego Ruchu PaliDebila








sivyjara

2014-04-12, 17:00
Szkoda chlopa

Płyta_Gnojowa

2014-04-12, 17:00
Ahh, k***a śmiać mi się chce... Kontrowersyjna wypowiedź Tomka Adamka, ale nikt nie powiedział, że ktoś go o to musiał zapytać i ta osoba, która go pytała doskonale wiedziała co robi i doskonale wiedziała co Adamek jej odpowie. I to było do przewidzenia, a teraz robią aferę, a Adamek bidula nawet nie wie, że jest jak pie**olona pacynka i te telewizyjne p*zdy będą wyciągać z niego taką wypowiedź jaką sobie zażyczą. A ja to gówno oglądam bo znowu problem który nikogo nie dotyczy, a wszyscy są ekspertami...

Gdzie ja k***a żyję...

Slavvek

2014-04-12, 17:01
Czekamy na obrazek "wsiadaj, jedziemy na główną" z doklejoną twarzą Adamka.

Reginald911

2014-04-12, 17:07
@Płyta_Gnojowa Po pierwsze Adamek doskonale wiedział co odpowiada bo jest osobą zajebiście inteligentną (polecam Ci obejrzenie wywiadów z nim etc) i nie jest jak napisałeś pie**oloną pacynką a to że jest katolikiem (tudzież katolem jak kto woli...) to mówi jak to wszystko powinno wyglądać wg wiary katolickiej ,po drugie aferę robią jak już wyżej napisałem debile od Palikota... A jak Ciebie ten problem nie dotyczy może też jesteś jednym z nich czyt. gejem,bi,trans..

DunaYek

2014-04-12, 17:15
Adamkowi po tych walkach mózg się wytelepał i pie**oli kocopały.

Ki...........ut

2014-04-12, 17:23
Jest zdeklarowanym katolikiem, ma poglądy katolickie i tyle, gdzie tu kontrowersje? Z resztą, w tym temacie, nawet wielu ateistów, innowierców, pewnie się z nim zgadza. Ani to nowy pogląd, ani kontrowersyjny.

nervous-_-

2014-04-12, 17:24
A wracając do tego śmiesznego tematu "gender", zastanawia mnie jedna rzecz. Osoby, które chcą zmienić płeć zazwyczaj argumentują to zdaniem "bo czuje się kobietą/mężczyzną". Powstaje więc pytanie: skąd oni wiedzą jak to jest czuć się kobietą, będąc mężczyzną, skoro nigdy kobietą nie byli? Czy ja, twierdząc, że czuję się, nie wiem, delfinem, również otrzymałabym ze strony "dżenderowców" wsparcie bo mam prawo czuć się delfinem?

Ki...........ut

2014-04-12, 17:32
@up, a co ty k***a Gerald Broflovski?

Ezoteryk

2014-04-12, 17:39
Rozumiem go że mam zamiar coś zmienić, ale powinien mniej mówić słów "bóg" itp więcej normalnej dyskusji i mniej wkładania w to boga .

Falsum

2014-04-12, 18:13
Nie dlatego gender jest zły bo KK tak mówi... ta ideologia nie jest nawet atrakcyjna na "estetycznym" podstawowym poziomie...

re...........ka

2014-04-12, 18:16
Adamek powinien mieć rzecznika prasowego, takiego w formie Andrzeja Gołoty, który kilkoma wypowiadanymi literkami typu eeeeee, yyyyyyyy, przedstawiał jego program wyborczy i trafi do prostych ludzi. ch*jek mieszka w usa i będzie decydować o prawie obowiązującym w europie w imię dbałości o polski interes, no k***a przecież on nawet w Polsce nie chce walczyć bo mu wypłata nie pasuje.

premium122

2014-04-12, 19:01
Przeciez po begowskim widac (sa jego stare zdjecia do porownania) ze kobiety nie ma w nim nic , zadnej kuracji hormonalnej nie przeszedl bo by wygladal zupelnie inaczej.
To tylko stary zboczuch w damskich ciuszkach a wszyscy jak barany mowia mu per "pani".
Dziwie sie ze faceci ktorzy sa aktualnie w wieku emerytalnym jaki maja kobiety nie zglasza , ze czuja sie kobietami i chca przejsc o te 5 lat wczesniej na emeryture.
Ciekawe co by tusk wtedy zrobil.