18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adam Johnson

RobDeMay • 2023-10-29, 19:32
Adam Johnson były zawodnik malmo umiera po "przypadkowym" trafieniu łyżwa podczas meczu hokeja


UrlichUrwich

2023-10-29, 22:05
Murder on the Dancefloor... tfu... Ice-floor

triball

2023-10-29, 22:32
teRRorysta82 napisał/a:

To żeś się popisał "poprawką" - PZHL to nazwa związku jedynie a PLH to nazwa rozgrywek w Polsce więc chlop napisał jak najbardziej poprawnie



k***a. Sami znawcy się znaleźli. Od dawna rozgrywki są pod szyldem THL (Tauron Hokej Liga).

bobro

2023-10-29, 22:46
Sraj1 napisał/a:

Wiem że kałoskórzy nie grają w hokeja, ale czy przypadkiem tu nie jest czarny?





Mało gdzie piszą o tym kto go zabił, a jak już to bez zdjęcia. To zbyt oczywiste i rasistowskie pokazać jak wygląda sprawca.

szaman1991

2023-10-29, 23:09
RobDeMay napisał/a:

Nie mam, ale reanimowali go jeszcze na tafli, zawodnicy szczelnie otoczyli go kordonem, nic więcej by nie było widać



reanimować typa z rozkuriwoną tętnicą to jak wyciskać pastę do zębów

uzytkownik609

2023-10-29, 23:15
To nie dałoby nic, nic by nie dało. Nawet jakby miał ochraniacze to musieliby w skafandrach jeździć żeby na 100% być bezpiecznym, nic by nie dało i tak.
Nie dało by nic.
Za wysoki kij jest kara, a za wysokie zagranie nogą to powinna być zsyłka do izraela żeby żyć do końca życia wśród tych małp, no ale tu wygląda że tak gościem zarzuciło po zderzeniu że nogą w górę poszła. Raczej nieszczęśliwy wypadek... :oops:


piterpiotrek

2023-10-29, 23:18
ten typ w czerwonym co mu to zrobił bedzie miał przej***ne albo go posadzą lub zostanie zlinczowany i bd musiał wyjechac do innego kraju

Will70

2023-10-29, 23:51
Ta k***a czarna celowo mu przyj***ł nogą. Niech zdycha w celi, bo miejsce czarnych jest w celi.
Tak jak miejsce dziecka jest w domu dziecka.

T0B1

2023-10-30, 00:22
Brak ochraniacza na szyję bo kto k***a mógł pomyśleć, że typowi odjebie i z partyzanta łyżwą będzie kosił rywala :-x BTW ten co kosił to Matt Petgrave, kolor skóry oczywiście "przypadkowy" więc media milczą na jego temat...

el...........ss

2023-10-30, 00:33
galus0 napisał/a:

Zawsze się dziwiłem dlaczego nie mają w hokeju ochraniaczy na szyję. Wszystko chronią oprócz tej części ciała. Głupota xD



Dokładnie to samo mnie zawsze zastanawiało. Ostre jak brzytwa łyżwy, twarda gra, a tętnice szyjne niezabezpieczone

mauser

2023-10-30, 09:14
ehhh , ci sportofcy :-P

Molch

2023-10-30, 12:19
Manolito666 napisał/a:

Pozaskalowy sk***ysyn...



Nie, to tylko czarne gówno.

violetfox

2023-10-30, 23:27
galus0 napisał/a:

Zawsze się dziwiłem dlaczego nie mają w hokeju ochraniaczy na szyję. Wszystko chronią oprócz tej części ciała. Głupota xD



właśnie zdaje się, że są takie ochraniacze, ale nikt nie chce ich nosić, bo "są niewygodne"

help3r

2023-11-15, 01:59
Adrian92 napisał/a:

Gościa trochę poniosło. Ciekawe czy poniesie jakieś konsekwencje, bo sumienie już pewnie daje o sobie znać.
Jakieś zgrzyty pomiędzy zawodnikami na hokeju to żadna nowość ale bez jaj, z całym impetem się w Niego wj***ł i podniósł noge na wysokości głowy..
Ciężko mówić o próbie morderstwa ale na pewno była to próba zrobienia krzywdy. Bo takie wejście nawet w hokeju nie jest normalne.



Nieumyślne spowodowanie smierci, dzisiaj go aresztowali i wlasnie taki zarzut mają mu postawic.