18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ach ten cudowny Apple. Praca jak marzenie.

stopwar • 2022-05-11, 11:26


Chińscy robotnicy szturmują barierki, po tym, jak zostali zamknięci w fabryce iPhone'ów i zmuszono ich do pracy.

Halman

2022-05-11, 11:31
i cyk, pod pretekstem "covidowych" ograniczeń macie napie**alać 24/24 dla komunistycznego kapitału...

alucard321

2022-05-11, 11:36
Współczesne niewolnictwo. Już lepiej traktowano niewolników w starożytności niż teraz.

nowynick

2022-05-11, 11:38
władza robotnicza zamyka niewolników dla kapitału... czego tu nie rozumieć?

htp

2022-05-11, 12:58
nowynick napisał/a:

władza robotnicza zamyka niewolników dla kapitału... czego tu nie rozumieć?



Że to nie jest robotnicza władza, tylko tzw. komunistyczna (realne znaczenie tego słowa od dawna jest niezgodne z jego definicją)

Angevil

2022-05-11, 13:45
I znowu szajsung będzie 1 w sprzedaży :roll:

Rick83

2022-05-11, 14:35
Szajsung po roku kosztuje 40% z tego co w dniu premiery. Iphone nawet 10 letni jeszcze można normalnie używać. Szajsung po 2/3 latach tak zamula że szkoda gadać. Same syfiaste zawirusowane appki.
Angevil napisał/a:

I znowu szajsung będzie 1 w sprzedaży


miedzianek

2022-05-11, 15:05
Rick83 napisał/a:

Szajsung po roku kosztuje 40% z tego co w dniu premiery. Iphone nawet 10 letni jeszcze można normalnie używać. Szajsung po 2/3 latach tak zamula że szkoda gadać. Same syfiaste zawirusowane appki.



true. Kupilem nowke S5 kiedys. Po roku ledwo zipal, tak mulilo. Format, po kilku miesiacach znowu to samo. Kolejny format. Tydzien i muli

Od 2 lat mam Xiaomi. Rewelacja, 0 mulenia, ani jednego formatu nie robilem i nie ma problemu z zamulaniem

Szajsung lubi wrzucac apki, ktorych nie da sie usunac a dzialaja w tle i zamulaja telefon

Figlarz_

2022-05-11, 15:59
Jeeeeebac tam k***a kitajce, ja chce nowego srajfona! Ma być k***a już! Cing ciang ciong!

mesjans

2022-05-11, 16:49
Rick83 napisał/a:

Szajsung po roku kosztuje 40% z tego co w dniu premiery. Iphone nawet 10 letni jeszcze można normalnie używać. Szajsung po 2/3 latach tak zamula że szkoda gadać. Same syfiaste zawirusowane appki.



Mam 3 telefony samsunga, 9 letni, 6 letni, i obecny 4 letni i wszystkie działają normalnie. Co do appla to zarzucono mu zamulanie starszych telefonów poprzez aktualizacje a apple potwierdził mówiąc że to niby dla lepszej wydajności baterii. To że samsung kosztuje po roku 40% to według ciebie to problem? Wolisz jak telefony nie tanieją czy jak?

jan0sik1

2022-05-11, 17:24
mesjans napisał/a:

............. Wolisz jak telefony nie tanieją czy jak?



No raczej. Jak kupiłem nówke za 5k to chciałbym sprzedać po roku za 4200 a nie za 2500. Chyba logiczne no nie?

bialas888

2022-05-11, 21:33
alucard321 napisał/a:

Współczesne niewolnictwo. Już lepiej traktowano niewolników w starożytności niż teraz.



No w starożytności to było, nie to co teraz xD Zdajesz sobie sprawę, że dla wielu tych ludzi praca w takiej bieda fabryce i tak jest najczęściej najlepszą opcją jaką mają?

Thiago83

2022-05-11, 22:15
Rick83 napisał/a:

Szajsung po roku kosztuje 40% z tego co w dniu premiery. Iphone nawet 10 letni jeszcze można normalnie używać. Szajsung po 2/3 latach tak zamula że szkoda gadać. Same syfiaste zawirusowane appki.




miedzianek napisał/a:

true. Kupilem nowke S5 kiedys. Po roku ledwo zipal, tak mulilo. Format, po kilku miesiacach znowu to samo. Kolejny format. Tydzien i muli
Od 2 lat mam Xiaomi. Rewelacja, 0 mulenia, ani jednego formatu nie robilem i nie ma problemu z zamulaniem
Szajsung lubi wrzucac apki, ktorych nie da sie usunac a dzialaja w tle i zamulaja telefon



Zadne true. Od dawna kupuje flagowce od Sasmunga. miałem S4, S6 Egde ( do tej pory moja Mama używa! ), a teraz mam S10 kupiony w dniu premiery i działa nadal świetnie., nic nie zamula i nawet nie myslę o zmianie telefonu. Trzeba tylko dbac o sprzęt, a nie instalowac pierdyliard do niczego nie ptorzebnych apek.



alucard321

2022-05-12, 20:55
bialas888 napisał/a:

No w starożytności to było, nie to co teraz xD Zdajesz sobie sprawę, że dla wielu tych ludzi praca w takiej bieda fabryce i tak jest najczęściej najlepszą opcją jaką mają?



Zdaje. Nie uprawnia to jednak nikogo do takiego traktowania pracowników. Widocznie tobie by to odpowiadało skoro szukasz usprawiedliwienia.

kris1978

2022-05-14, 12:38
jan0sik1 napisał/a:

No raczej. Jak kupiłem nówke za 5k to chciałbym sprzedać po roku za 4200 a nie za 2500. Chyba logiczne no nie?



Ja wolę jak tanieją. Sram na cwe*i, którzy kupują po to, by po roku sprzedać za prawie taką sama wartość. Powinno być jak na zachodzie i USA, rzecz urzywana idzie za grosze.