18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ach te baby i samochody....

aaaaaaaaaaaaaa • 2021-01-09, 09:35
...a nie, czekaj.

"Do wybuchu samochodu doszło we wtorek około godziny 21:00. Był tak silny, ze zadrżały szyby w oknach okolicznych budynków."







"przyczyną wybuchu były opary środka do czyszczenia kokpitu. Mężczyzna, który czekał na przywiezioną na SOR osobę postanowił wyczyścić sobie kokpit w samochodzie. Zrobił to, a następnie zapalił papierosa. Ze względu na to, że jest zimno, nie otworzył okna, nagromadzone opary środka chemicznego wybuchły w chwili kiedy zapalał papierosa."

https://fakty.lca.pl/legnica,news,82881,Pod_szpitalem_wybuch_samoch_d_z_m_czyzn_w_rodku.html?fbclid=IwAR14ZeX-KKprwjILxJ64YzqRTE3HT_a0SQmqs4FfFnvNodWw1IvWtsSu_-c

35i

2021-01-09, 14:09
Jak tak lubi plakować, to niech sobie VW Polo kupi.


notak

2021-01-09, 15:37
pewnie babę przywiózł do szpitala, a z racji pandemi nie chcieli go wpuścić,
musiał coś wymyślić aby por*chać

Ja...........wa

2021-01-09, 16:25
wyjmi napisał/a:

Zobacz sobie na przykładzie worka na śmieci. Napełni go plakiem i podpal. Koniecznie w domu. Nie będzie efektu samochodu bo nie wytworzy się ciśnienie ale i tak będzie atrakcyjnie.



Wspaniała rada, pycha. Czyli typ wypełnił wnętrze auta plackiem tak, że ledwo oddychał i jeszcze postanowił zajarać fajkę by trochę odetchnąć. Przecież to logiczne, że też nie wpadłem na ten trop.

Nikodem_Szulcc

2021-01-09, 17:55
Wy serio kupiliście temat, że opary plaka tak rozsadziły auto? To jest wstępne podejrzenie polucjantów którzy przyjechali na miejsce.... a Oni jak sami wiecie nie są zbyt "błyskotliwi"
Oficjalnie jestem niemal pewny , że nawet gdyby całe wnętrze było spryskane plakiem , wiadro 20L palaka, zostało by tam wylane, to tak by to nie eksplodowało.

Szparas

2021-01-09, 18:13
Przecież to wygląda jakby gaz wyciekł i eksplodował. Był już na sadolu podobny temat.

Trolik1

2021-01-09, 20:07
Dla speców od plaka - wiecie do czego mechanicy tego używają? Ano jednak nie do czyszczenia desek, tylko awaryjnego ur*chamiania aut. W życiu bym w to nie uwierzył gdybym sam nie zobaczył. Niewiele tego gówna trzeba, żeby mieć naprawdę niezłe fajerwerki. Zresztą, jeśli ktoś nie wierzy.. " nie róbcie tego w domu" ( dobrze radzę) ;p

aaaaaaaaaaaaaa

2021-01-09, 20:19
Trolik1 napisał/a:

wiecie do czego mechanicy tego używają?



Miałem kiedyś dawno w h*j asterkę w gazie. Padła pompa paliwa. Na gazie nie odpalał, trzeba było odpalić na benzynie i po zwiększeniu obrotów wchodził na LPG.
Plak w dolot, odpał na plaku i dodanie gazu wrzucało LPG.
Zawsze to lepsze, niż laweta, lub linka holownicza.
Tak więc... jak debil naj***ł w h*j plaku w zamkniętym aucie, to jestem w stanie uwierzyć w to, co w artykule.

Hollow_Man

2021-01-09, 21:18
Dla niedowiarków, kiedyś w Pogromcach Mitów robili takie doświadczenie, z tego względu że doszło również do wybuchy samochodu jak grupka młodzieży narkotyzowała się jakimś środkiem i później tez zapalili fajkę i rozj***ło pojazd przez opary które się tam nagromadziły i chcieli udowodnić czy to prawda, poszukajcie sobie i zobaczcie czy to prawda czy nie.

St...........on

2021-01-10, 00:05
Hahahhaha nagroda Darwina trafia do..... k***a a ja Plaka używałem do zimnego rozruchu diesela w zimie. k***a co za dzban :amused: I jak można palić w aucie przy zamknietych oknach, j***ny smierdzi później jak popielniczka

sebnysa

2021-01-10, 02:46
U mnie ostatnio jakiś rusek jechał na ryby. Wziął butlę z gazem żeby się ogrzać, ruszył i postanowił faję zajarać. Jak jebło to mi się na ścianach obrazki poprzekrzywiały. Ruski przetrwał, volvo już nie.




Emis

2021-01-11, 19:53


sebnysa napisał/a:

U mnie ostatnio jakiś rusek jechał na ryby. Wziął butlę z gazem żeby się ogrzać, ruszył i postanowił faję zajarać. Jak jebło to mi się na ścianach obrazki poprzekrzywiały. Ruski przetrwał, volvo już nie.



Piła pewnie kradziona ,poza tym jak na butle i tak nieźle wygląda jak to volvo