18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ACAB

Flodzia • 2023-04-18, 17:00


murzyn, murzynowi, murzynem :niggasmile:

mynameisgod

2023-04-18, 17:09
murzynka sp***oliła
od razu

po co taka pasożytnicza psiarnia,..?
acab

Siriuz

2023-04-18, 17:11
Fajne te męsko-żeńskie patrole. Kobiety doskonale rozładowują napięcie i konflikty.

~Velture

2023-04-18, 17:18
Dobra możemy sobie śmieszkować i w ogóle ale wyobraźcie sobie, że jesteście policjantem. W mieście gdzie codziennie są strzelaniny.
Atakuje was k***a ktoś i nagle wasza partnerka jest k***a 20 metrów dalej patrząc czy jej fryzury k***a nie zniszczył napastnik a wy walczycie o życie nie wiedząc czy wam sprzeda kosę czy magazynek w brzuch wypie**oli.

Siriuz

2023-04-18, 17:24
@up a wyobraź sobie, że mówisz przełożonemu, że nie chcesz mieć partnera kobiety :)

Kriski

2023-04-18, 17:34
Całe szczęście dla napastnika że zaatakował jakiś rodzaj ochroniarzy a nie policjantów.

Payan

2023-04-18, 17:42
~VeIture napisał/a:

Dobra możemy sobie śmieszkować i w ogóle ale wyobraźcie sobie, że jesteście policjantem. W mieście gdzie codziennie są strzelaniny.
Atakuje was k***a ktoś i nagle wasza partnerka jest k***a 20 metrów dalej patrząc czy jej fryzury k***a nie zniszczył napastnik a wy walczycie o życie nie wiedząc czy wam sprzeda kosę czy magazynek w brzuch wypie**oli.



Nie fryzura, a peruka. Tam co druga nosi plastik na głowie.

mynameisgod

2023-04-18, 17:59
Siriuz napisał/a:

@up a wyobraź sobie, że mówisz przełożonemu, że nie chcesz mieć partnera kobiety



a wyobraź sobie, że mówisz przełożonemu, że nie chcesz mieć partnera kobiety-murzyna/transa/cwe*a/geja/itd




:roll:

Kapsel_21

2023-04-18, 18:03
Ten grubas wygląda jakby się czaił do podpie**olenia telefonu, ale po bójce zmienił zdanie.

Pa...........el

2023-04-18, 19:23
Ten biały co dobiegł pomóc miał na kamizelce sheriff? Jeśli tak to wszystko JASNE.

Skończyłem_z_ekscesami

2023-04-18, 21:47
VeIture napisał/a:

nagle wasza partnerka jest k***a 20 metrów dalej



Oj zazdrość dupe ściska :lol:

kakalos

2023-04-19, 01:47
jakbym mial taka partnerke to bym po 1 dniu zrezygnowal

Atdomcienl

2023-04-19, 07:34
VeIture napisał/a:

Dobra możemy sobie śmieszkować i w ogóle ale wyobraźcie sobie, że jesteście policjantem. W mieście gdzie codziennie są strzelaniny.
Atakuje was k***a ktoś i nagle wasza partnerka jest k***a 20 metrów dalej patrząc czy jej fryzury k***a nie zniszczył napastnik a wy walczycie o życie nie wiedząc czy wam sprzeda kosę czy magazynek w brzuch wypie**oli.



Nie wiem jak tobie ale mi godność by nie pozwoliła być w tej haniebnej formacji mundurowej więc nie potrafię sobie wyobrazić że jestem psem tak jak byś żonie tłumaczył kochanie wyobraź sobie że jesteś k***a ....

rufiqq

2023-04-19, 10:49
O czym wy ślepoty mówicie, dostała czymś w głowe, butelka?
I nie poprawia fryzury tylko nie ogarnia z bólu lub sprawdza czy nie ma pociętej głowy. Policjantów było 4 wiec na ch*j ma sie pchać z rozwaloną czachą.