18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Absurdy dnia codziennego - komornik

denardes • 2013-11-19, 14:06
Przeglądając dziś zbliżające się aukcje komornicze, na oficjalnej stronie Krajowej Rady Komorniczej znalazłem taki oto zarekwirowany i wystawiony na licytacje przedmiot :

Dość często kupuje po taniości przedmioty z licytacji komorniczych, ale to obwieszczenie mnie rozwaliło... aż taka bida w tym naszym, pięknym kraju żeby jakieś reklamówki po jogobelli sprzedawać ? :ok***a:

Lumpy1

2013-11-19, 20:01
wchodzę na stronę i nie działa.
Daj linka do tych licytacji

Ihsahn

2013-11-19, 20:20
504 Gateway Time-out :) Wyj***liście ich serwis w kosmos :P

ka...........as

2013-11-19, 20:25
@up dokładnie, teraz nie da rady, anonymusy wbiły na serwer

Oshir

2013-11-19, 20:40
Wie ktoś czy po zabraniu przez komornika dysku twardego jest on formatowany ? Bo jeśli nie,to znalazłem nowe hobby...

Ihsahn

2013-11-19, 20:45
@up, nawet jeśli jest formatowany, to nie wierzę, że w taki sposób, żeby nie można było odzyskać danych, raczej nikomu nie chciałoby się w to bawić :)

quartz75

2013-11-19, 21:34
No k***a, każdego akurat interesuje odzyskanie twoich filmów z dziewczyną, pedofilskich zdjęć, haseł do kont bankowych. O formatowaniu to ty...ch*j, nie warto.
No i ch*j że za 750 jak to musisz licytować. Myślisz, że będziesz jedynym wybranym. No to ci się poj***ło.

rafalcio91

2013-11-19, 21:56
Jakie k***a paserstwo ?! Co Ty pie**olisz człowieku ?! Nie płacisz za coś to Ci to zabierają! Proste jak r*chanie! Ale co Ty możesz o tym wiedzieć ?! Komornik nie zabiera, komornik oddaje. (Nie, nie jestem komornikiem - na aukcje jeżdżę.)

Zarammoth

2013-11-19, 22:01
qulanogilewej napisał/a:


denardes

jestes małym ch*jkiem - nie powinno się maczać palców ani niczego innego w licytacjach komorniczych - niczym sie to nie rózni od kupowania od paserów fiutku !


:idzwch*j:

marias

2013-11-19, 22:15
Zapomniałeś kolego dodać, że tych toreb jest 5000szt. Mogłeś wstawić z tej swojej strony jabłko odmiany Champion po 0,25 zł dla większego dramatyzmu. Żenua

Severitus

2013-11-19, 22:46
Myślicie że to jest dziwne?
Panie i Panowie! Przedstawiam!

Oto zapierająca dech w piersiach miejscowość!
SUWAŁKI...CZYLI MIASTO NA SKRAJU MAZOWSZA I PODLASIA!


(Dla niekumatych zaznaczam że Suwałki to miejscowość stykająca się z Rosyjska i Litewską granicą)


Lord_Rzeźnik

2013-11-20, 00:29
Kupiłbym tą torbę, dowiedział się, komu zabrali, pojechał tam i oddał. Sprawę nagłośniłbym, niech wszyscy widzą jakie absurdy się dzieją :p

cobrasnake

2013-11-20, 03:34
Chyba się skuszę... Witać komornik zawitał do konesera^^


Gilznosa

2013-11-20, 09:37
Kto kupuje na aukcjach komorniczych nie różni się dla mnie NICZYM od strzelających z ucha na komendzie kapusiów. Jeszcze żaden komornik nie zlicytował złodzieja, gangstera, wałkarza. Komornicy "gnębią" w 99% ludzi uczciwie płacących podatki i wykazujących swoje dochody, którym w obecnych czasach "coś nie poszło". Takich (tak samo jak rowerzystów i alimenciarzy) najlepiej zlicytować bo mają ich podanych jak na dłoni. Dlatego uważam za płaczki i cioty ludzi robiących zakupy na "komorniczym allegro". Złodziejskich kosztów komorniczych nie nadmieniam....ale raczej normą jest przeciąganie egzekucji do kilku lat żeby wyhodować sobie niezły mająteczek na garbie i tak zadłużonego już dłużnika....WSPIERAJCIE NADAL TEN ZŁODZIEJSKI PADOŁ, bo przecież słoiki z piklami, rasowy pies, 2 butelki wina, reklamówka Jogobelli to majątek jaki powinien zajmować i licytować urzędnik państwowy w majestacie i interesie prawa.....

Prototyper

2013-11-20, 21:22
POZDRO...
z ciekawości wszedłem na stronkę i patrzę co tam u mnie (Białystok) mają na sprzedaż...
ku mojemu zdiwienu okazuje się, że Białystok także leży w województwie mazowieckim.
Dzięki Krajowa Rado Komornicza ! (y)
Człowiek codziennie się czegoś uczy...