18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Absurdalny spacer czy..?

Halman • 2017-07-19, 14:59


Nie, nie zobaczycie tu nic sadystycznego dopoki nie przeczytasz:


Cytat:

Kilkusekundowe nagranie przedstawia turystkę przechadzającą się po wąskiej ulicy miasteczka Ushayqir w Arabii Saudyjskiej. Film, który zamieściła na Snapchatcie wywołał ogromne emocje wśród Saudów, a w tamtejszych mediach społecznościowych ludzie domagają się nawet ustalenia przez władze jej tożsamości i doprowadzenia przed oblicze sądu.
Odpowiedź jest prosta. Kobieta, którą widać na filmie ubrana jest w krótką, zwiewną spódnicę i koszulkę z odsłoniętymi ramionami. Dla wielu miejscowych takie zachowanie jest poważnym naruszeniem prawa. Wioska Ushayqir położona jest w prowincji Najd - jednym z najbardziej restrykcyjnych rejonów w całej Arabii Saudyjskiej. Obowiązujące tu prawo szariatu szczególnie dotyka kobiet, które wychodząc do miejsc publicznych muszą zakładać hidżab, abaję lub inne części garderoby zasłaniające twarz i resztę ciała...cały art. tutaj
prosimy o łapki w górę na YT dla tej Pani.

Pa...........ć

2017-07-19, 18:48
Uwaga, wypuścili ją bez zarzutów, możecie przestać k***ić na arabów i lizać sobie wzajemnie fiuty :amused:

ar15

2017-07-19, 19:30
Ciapate walą do takich filmików ???

Radbug

2017-07-19, 21:35
Ta cenzura >.<

Loaloa

2017-07-19, 22:24
Cytat:

Ty jak na 67 latka strasznie lubisz być r*chany w dupę przez kolegów i j***ć po naszym kraju więc zakończyłbym tę licytację w tym miejscu.Uwielbiam to wasze zainteresowanie moim życiem seksualnym. Co do j***nia waszego kraju - aż żal nie j***ć, choć zdaję sobie sprawę, że to trochę jak kopanie leżącego dziecka z porażeniem mózgowym.

adamZjeb

2017-07-19, 23:19
lBrudasy tacy jak ten jeden co tu sra ryjem pedalskim, powinni mieć zakaz wstępu tutaj.

jednoręki-ujeżdżacz

2017-07-19, 23:34
janlew napisał/a:

Dla czego łapki w górę? Arabia to królestwo islamu, i jeśli prawo, tradycja i ludzie chcą i mówią że tak nie wolno, to nie wolno. Tak jak żaden muzułmanin, chazar czy inny euro-marksista nie będzie nam mówił co mamy sobie mieć w Katolickiej Polsce, tak my nie chcemy nikomu mówić co on ma robić. W Polsce, szmaty z głów drogie Arabki, i majtki na dupy drogie Francuski.Arabia nich sobie będzie Islamska, Francja czy Szwecja laicka. A jak jesteś w Polsce, to masz Polskie reguły. I pod sąd tych co chcą to zmieniać wbrew woli narodu, wbrew historii i tradycji. Np. takiego Sorosa, co bana ma nawet na wjazd do Izraela czy Rosji, a u nas ma 80% Polskich mediów.

Nie tak do końca. Jeśli jakikolwiek kraj na świecie jest opresyjny wobec swoich obywateli to my, jako ludzie z kraju "cywilizowanego" powinniśmy reagować. To co się dzieje w tamtych krajach jednak podpada pod...hm, paragraf. Nie wynika to z obopólnej zgody czy niepisanej umowy pomiędzy państwem a społeczeństwem, więc można stwierdzić, że takie zasady społeczne uderzają w ludzi bez ich aprobaty. Takie kwestie powinny być podnoszone i czasem nawet piętnowane ze strony tych "trochę mądrzejszych" w sytuacji społeczeństw osaczonych przez kraj. P. S. Chodzi mi tylko o Twoją wypowiedz w odniesieniu do tematu.

styx38

2017-07-19, 23:48
Nawet zgrabne te nogi ma.

Maślak

2017-07-20, 00:27
@janlew
Dobrze, że w Polsce zasady katolickie nie stanowią prawa i mam nadzieje, że nigdy tak nie będzie. Nawet jeśli większość narodu chce żyć jak bydło nie znaczy jeszcze, że wszyscy muszą to szanować i się z tym zgadzać. Obywatele Polscy po pierwsze powinni być Polakami a dopiero później katolikami.

sh...........ns

2017-07-20, 00:28
Żadnego piwa dla feministka i ni stoi ale krata dla tego co wrzuci tu film ze zbiorowego gwaltu i mordobicia tej baby co myśli ze może mieć prawa jak ludzie

voidinfinity

2017-07-20, 00:49
Dajcie rzydzykom rządzić to będziecie mieli zaraz to samo :amused:

Ve...........ek

2017-07-20, 06:12
Loaloa napisał/a:Uwielbiam to wasze zainteresowanie moim życiem seksualnym. Co do j***nia waszego kraju - aż żal nie j***ć, choć zdaję sobie sprawę, że to trochę jak kopanie leżącego dziecka z porażeniem mózgowym.


Wracaj na tą swoją zj***ną ukrainę czy inną białoruś z której przylazłaś.

ksionisław

2017-07-20, 06:58
@Velture
Ja nie wiem skąd się biorą takie osobistości jak twój rozmówca. Lewactwo aż kipi hipokryzją, u araba to szanuj ich kulturę i zwyczaje "bo są u siebie i mają swoje prawa", następnie przychodzi na polską stronę i pluje na Polskę i Polaków. Ale czego się spodziewać po kimś takim? Dziwi mnie ilość takich "elementów" na różnych stronach oni to robią odpłatnie? A może wujek narodowiec wchodził im do wanny stąd ta nienawiść do ONR i wszystkiego co polskie?

werther

2017-07-20, 07:18
janlew napisał/a:

Dla czego łapki w górę? Arabia to królestwo islamu, i jeśli prawo, tradycja[...]Tyle pie**olisz o tradycji, a wg polskiej tradycji powinno się pisać DLACZEGO.

Pu...........re

2017-07-20, 11:21
Ale pie**olenie. W Arabii Saudyjskiej dużo dziewczyn ubiera się normalnie. Tak samo w Kuwejcie, Bahrajnie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy Egipcie. W szmatach chodzą praktycznie tylko w tych biednych krajach i rejonach, gdzie edukacja kuleje, czyli np. Iran (chociaż w Teheranie można spotkać normalnie ubraną Arabską dupeczkę), Afgan, Pakistan i w większości islamskiej Afryki.