18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Abstrachuje - Pierwsza Praca

kulpiotr • 2013-11-03, 16:57
Nowy filmik od Abstrach*je. Moim zdaniem jeden z lepszych. :mrgreen:

cenius

2013-11-03, 21:27
Jak sie jest warszawskim szczurem to moze i realistyczne.

nie wiem, u mnie było inaczej.

Dzoyo

2013-11-03, 21:30
Gimbusy nie zrozumieja :roll:

IwanMT

2013-11-03, 21:36
wiesiors4 napisał/a:


Aha, czyli nie można powiedzieć złego słowa o czyichś pupilkach? :roll: no tak, zapomniałem, że teraz negatywna opinia to "hejting" :facepalm: jak ja się cieszę, że ci wszyscy idioci z internetu nie wychodzą na ulice, bo przynajmniej na dworze jest jeszcze jakoś w miarę normalnie.



Pewnie, że można :) Jednak tak debilne posty jak kolegi nade mną to własnie 'hejting', a nie 'normalna' krytyka.
Nie wiem czy wychodzą czy nie, a na dworzu na pewno jest wiele gorszych rzeczy :)

Dzoyo

2013-11-03, 21:42
@up

Tylko stwierdzam fakt ;)

erni13

2013-11-03, 21:45
Cytat:

Codziennie inne kubły opróżniasz ze śmieciami, a teraz jeszcze wprowadzili selekcje to całkiem ci monotonia nie grozi. Początki były fajne pewnie dla tego, że flaszke przyniosłeś jako nowy i Ci nie dopie**alali :mrgreen:


Szczerze to jak bardzo uposledzonym trzeba być, by smiać się ze smieciarzy? Gdyby nie ci ludzie to gimbusie żyłbys w brudzie, syfie i otoczony chorobami. Ciężko pracują na utrzymanie swoich rodzin. A ty gimbie siedź sobie przed komputerkiem za hajsik mamy. Taki smieciarz zarobi ze 3 kafle miesięcznie i ma w dupie smiechy gimbazy.

Sam pracowałem troche przy wywozie papieru w niemczech, ale niestety jedynie pół roku... Chciałbym dłużej, ale ciężko się dostać niestety. 2,5 tysiąca euro, czyli 10 000 złotych w miesiąc. Z napiwkami od uprzejmych ludzi wychodziło nawet 3000 czyli 12 000 zł. Nic nie smierdziało bo to papier a poza tym, smieciarka, więc przez te pół roku smiecia nie dotknąłem. A ty se dalej kręć beke z ludzi pracujących bys mógł żyć.

Plecionkarz

2013-11-04, 01:02
oni nigdy nie pracowali nigdzie, od razu widać że wyobrażenie o pracy mają zbudowane na serialach

Lolo18

2013-11-04, 01:47
pie**olone bogate cioty. j***ć !!

Browaryt

2013-11-04, 09:27
oczywiście że nie pracowali bo studiują dziennie a nawet jeśli nie to k***a robią to dla beki... k***a płakać się chce z tego wiecznego hejtu

orzeszwmorde

2013-11-04, 09:55
Browaryt napisał/a:

oczywiście że nie pracowali bo studiują dziennie a nawet jeśli nie to k***a robią to dla beki


Takie "rozrywkowe" chłopaki kończą studia, dostają się na stołki i są największymi sk***ielami w firmie albo i nawet polityce.
Dlaczego sk***ielami?
Wystarczy się rozejrzeć... życie przyniesie Wam wiele takich przykładów.

Azazel91

2013-11-04, 10:07
Polaczki cebulaczki k***a, co was obchodzi życie prywatne tych osób? Według was każdy musi pracować najlepiej fizycznie i utrzymywać wielodzietną rodzinę na swoim w wieku 18 lat. Mają pomysł na siebie i to realizują, a to że mieszkacie w piwnicy i gówno robicie to już nikogo nie interesuje.

Roozek

2013-11-04, 13:09
Ja bym podziękował za filmiki tej gimbazy na tym portalu.