18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Abelard Giza - "zakamuflowana wersja turecka"

LuckyNumber • 2013-06-11, 16:20
Stand up Abelarda, moim zdaniem jeden z lepszych
:)


Mojoo

2013-06-11, 18:32
Tak jak Giza jest śmieszny, jak i roasty (to nie jest stand up) też są zabawne. Jednak przyjęcie kolejnego rodzaju show z Ameryki i zrobienie go w tak beznadziejnej atmosferze jest nieco żałosne. Spadkobiercy to było świeże, Polski pomysł ciekawie zrealizowany, aż przyjemnie się oglądało.

Z całym szacunkiem dla niektórych z tych komików, ale to co tu widać, to szajs. Nie ze względu na poziom żartu ala na atmosferę w jakiej się odbywa.

mayday1707

2013-06-11, 18:33
czeski napisał/a:


Wygląda jak by było wyrwane z kontekstu


Bo jest wyrwane

kurabezkosci napisał/a:

gowno tego sie nie da sluchac


to won stąd :!:

Templariusz Mariusz napisał/a:

Jeden z lepszych? To jak h*jowe muszą być te gorsze?


Tak samo won

demo15 napisał/a:

polski stand up leży i kwiczy


to jest roast.

Szerokikarq napisał/a:

ch*jowo, że z kartki czyta... W stanach nie do pomyślenia.


i
Takeya napisał/a:

Wszystko czytane z kartki.~



bo sam se na tej kartce zapisywał kto mu pojechał

TheUniversal92 napisał/a:

to nie stand up tylko roast Urbańskiego


To jest stand up a roast to odmiana ;)

A tak w ogóle o co w tym chodzi!
Konferansjer (w tym przypadku Urbański) nadaje początkowy temat z którego pierwszy występujący musi wpleść pojazd na reszcie która będzie wypowiadać się po nim. Później kolejny który staje jedzie najpierw przedmówce a potem całą resztę i tak do ostatniego który musi jeszcze dodatkowo ostro pocisnąć prowadzącego.
Po co kartki? Na kartkach zapisują sobie co kto powiedział o nich i jak się odgryźć (zapamiętaj co powiedział pierwszy koleś o tobie jak Ty jesteś 7 w kolejce na przykład...). Chyba logiczne co?

Zabawa podobna jest do rapowego freestyle`u z tą samą zasadą jak jechać po kimś, to po całości

TJ1991ELO

2013-06-11, 18:46
dobre w h*j
tyle w temacie

Bloodex

2013-06-11, 19:49
mayday1707 napisał/a:


Bo jest wyrwane


to won stąd :!:


Tak samo won


to jest roast.


i


bo sam se na tej kartce zapisywał kto mu pojechał


To jest stand up a roast to odmiana ;)

A tak w ogóle o co w tym chodzi!
Konferansjer (w tym przypadku Urbański) nadaje początkowy temat z którego pierwszy występujący musi wpleść pojazd na reszcie która będzie wypowiadać się po nim. Później kolejny który staje jedzie najpierw przedmówce a potem całą resztę i tak do ostatniego który musi jeszcze dodatkowo ostro pocisnąć prowadzącego.
Po co kartki? Na kartkach zapisują sobie co kto powiedział o nich i jak się odgryźć (zapamiętaj co powiedział pierwszy koleś o tobie jak Ty jesteś 7 w kolejce na przykład...). Chyba logiczne co?

Zabawa podobna jest do rapowego freestyle`u z tą samą zasadą jak jechać po kimś, to po całości



Ty koleś , mi też odpiszesz ?

kalion83

2013-06-11, 20:21
Ale śmieszne ja pie**ole, ogólnie ma fajnie gadane ale to jest słabe.

mayday1707

2013-06-11, 21:06
Bloodex napisał/a:



Ty koleś , mi też odpiszesz ?



Tak. Idź i upie**ol se łeb tą piłą kretynie, tylko pamiętaj żeby włączyć kamerkę bo materiał na harda się przyda.
Będzie świetne przeciwieństwo do stand up`u

techniczny

2013-06-11, 21:39
mayday1707
jest gdzieś możne full na necie ??

siabadibi

2013-06-11, 22:02
To jest zeszłoroczny "roast" na Urbańskiego. Pochwale sie byłem i lałem w gacie. Chłopaki są z projektu "standup polska" można znaleźć ich funpage i obczajać gdzie występują a jeżdżą już po całej Polsce.

mayday1707

2013-06-11, 22:20
techniczny, właśnie szukałem i nie znalazłem ,ale gdzieś jest bo to widziałem w całości

nRsl

2013-06-11, 23:57
Za opis NASZEJ stolicy piwo ;)
Ogólnie rozj***ł system :-P :mrgreen:

skeczu

2013-06-12, 00:38
Tu macie też kawałek z Kacprem Rucińskim.


StreFaZerO

2013-06-12, 02:27
Roast Ubrańskiego Genialnym, polecam też Roast Szymona Majewskiego ! :D

Wiciu47

2013-06-12, 09:15
Tu macie k***a prawdziwy stan up.



Ogólnie fajnie, że w końcu wprowadzają ten rodzaj humoru do Polski ale w Amerykańskim StanUpie każde przekleństwo jest uzasadnione i nie opowiada się sucharów z kartki w stylu "twoja stara"

Bartosz546

2013-07-11, 18:16
Hacerking napisał/a:

Jedyny brudas którego można lubić :piwo:


Ej stary, ale nie pie**ol.