18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Abelard Giza - Michał

QML • 2012-12-30, 12:12
Abelard Giza o homofobii w Polsce.


maverx

2012-12-30, 16:00
haha spuszczali sie na golebie :D

F-ICE

2012-12-30, 16:28
Nie różowa, nie czerwona, wielka Polska narodowa.

PaQ93

2012-12-30, 16:29
Philosophy napisał/a:

Jest różnica między gejami, a pedałami i ch*j. Najlepsi są kolesie jarający się liżącymi laskami, a pie**olący, że facet z facetem "To niezgodne z naturą". Ja nie mam nic przeciwko jesli jest 2 normalnych facetów nie obnoszących się ze swoją orientacją, po prostu będący ze sobą szczęśliwi, a pedałami w różowych ciuszkach liżących sie publicznie. Nawet pary hetero obściskujące się publicznie i liżące na fociach na fejsie są obleśne. A wątpię, że te normalne pary homoseksualne, na siłę utrudniały by sobie życie, psuło stosunki rodzinne i społeczne.



W sejmie byłby z Ciebie ,,użytek" :mrgreen:

gówniaczek

2012-12-30, 17:10
Sessvisto napisał/a:



Rownie dobrze taki pedal, nie chce widziec jak sie lizesz z jakas brzydka swinia publicznie.


Nie bez powodu człowiek został podzielony na A (kobiety) i B (mężczyzn), tak samo jak nie bez powodu w normalnym człowieku włącza się opcja obrzydzenia jak widzi B i B uprawiających ze sobą seks - tylko iwyłącznie po to, aby gatunek ludzki mógł przetrwać, bo jeżeli by się okazało, że dla mężczyzny seks z mężczyzną jest przyjemniejszy, to gatunek ludzki by wymarł.

A więc tak, przyjemniej jest oglądać obściskującą się jednostkę A i B niż 2x B czy 2x A.

Archeolog

2012-12-30, 17:10
Za kręcenie beki z polskiej ciemnoty zawsze stawiam piwo. :)

xe...........is

2012-12-30, 17:13
Najlepszym i najtańszym lekarstwem na tą straszną chorobę u mężczyzn jaką jest homosekzualizm jest pewna tabletka. Link umieszczam niżej. Najszybciej działa aplikowana przez głowe.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nabój_9_x_19_mm_Parabellum
Homofobia ? Chorobą ? u normalnych ludzi hetero powinno się to nazywać wrodzonym zmysłem jak węch,wzrok,słuch,smak.
Do czego ten świat zmierza... Jeszcze na Sadisticu takie rzeczy ?!

Reincarnation

2012-12-30, 18:36
Co to za cywilizacja, która nie przedłuża gatunku ;)

Earth

2012-12-30, 19:02
PanPaszczak napisał/a:

Jesteście poj***ni, gej czy nie gej... tak czy inaczej człowiek :)
Jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś miał coś przeciwko publicznym pieszczotom lesbijek ale jak chodzi o pedałów to zawsze hejt... Dajcie spokój NIE ZNASZ CZŁOWIEKA TO GO NIE OCENIAJ DEBILU!
a za Abelarda zawsze piwko :)



Czego mam nie oceniać? Jest pedałem to jest pedałem. Nikt tu nikogo nie ocenia tylko nazywamy pedałów pedałami.

Loaloa

2012-12-30, 19:02
Widać, że wszyscy pomstujący tu na gejów dawno dobrego homoseksualnego seksu nie mieli. Rozluźnijcie poślady, usiądźcie wygodnie, oglądajcie i słuchajcie. Panowie specjalnie dla was nagrali ten kawałek. Każdy może być szczęśliwym gejem, nawet wy.



Infit

2012-12-30, 19:18
za bronski beat leci piwko

kawu1

2012-12-30, 19:20

Kaliiak

2012-12-30, 20:21
A jak odniesiecie się do zachowań homoseksualnych wśród zwierząt? Też są chore? Nie postępują według religii?

bz...........ue

2012-12-30, 20:38
xxTurboxx napisał/a:

wypowiedzial bym sie na temat tej pie**olonej, zaj***nej, smierdzacej gownem zarazy jakim jest pie**olone pedalstwo, ale zaraz bana dostane, wiec...niech zyją c*pkI!!!!!



Jak Cię k***a spotkam w realu to Ci prawdziwe piwo postawię za ten kom.

pstPL

2012-12-30, 20:57
@xxTurboxx
najgłośniejszymi hejterami homoseksualizmu są, praktycznie zawsze, ukryci geje...
powodzenia w "kominaucie"!

pozdr
hetero

xxTurboxx

2012-12-30, 21:20
pspl sssssssijjjjjjjjjjjjjjj