18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

A z kuchni parkuję tak!

~Velture • 2018-01-13, 10:01
Boże kochany... widzisz to i nie grzmisz...

Pani postanowiła sobie zaparkować bo NIGDZIE nie było miejsca :homer:

Płeć, kolor włosów, łódzkie blachy i lokalizacja warszawska mówią same za siebie.
Typowy słoik co z kuchni się wyrwał.


Karpiu94

2018-01-13, 16:19
Moje miasto takie piękne (żadna warszafka) :mrgreen:

kenzol

2018-01-13, 16:33
Heops napisał/a:

@up Ktos tu chyba jezdzi volvo ;D Co maja wogole auta elektryczne do tematu v40 z rozj***na skrzynia.


Skąd ci się wzięła rozj***na skrzynia?

burak008

2018-01-13, 16:45
łódź przeprasza za zmywarkę

holdenz

2018-01-13, 16:47
Tafariel napisał/a:

No k***a z tego filmu nic nie wynika :homer: Jak coś się zj***ło to jasne, że wysiada, co ma go w rękach przenieść?



Awaryjnych tez włączyć w takim razie nie potrafi.

daemon

2018-01-13, 18:43
W V40 jebią się tulejki wybieraka skrzyni i nie idzie wbić wstecznego. Widać, że kilka razy rusza lekko do przodu zamiast do tyłu.

skrent6

2018-01-13, 19:47
Co atakujesz przychlascie ze lokalizacja warszawska jak blachy EL czyli LODZ, wychodzi ze ta tepa lodzka p*zda nie potrafi parkowac a nie warszawska lokalizacja

co za tepy parch -.-

~Velture

2018-01-13, 20:08
skrent6 napisał/a:

Co atakujesz przychlascie ze lokalizacja warszawska jak blachy EL czyli LODZ, wychodzi ze ta tepa lodzka p*zda nie potrafi parkowac a nie warszawska lokalizacja

co za tepy parch -.-


Film nagrany W WARSZAWIE.
Bo w warszawie pełno słoików z łodzi :kawa:
Przyjeżdżają z tego gównianego pseudo miasta do warszawy co poniedziałek robiąc korki na katowickiej a potem w piątek wracają tworząc jeszcze większe korki, zużywają warszawską infrastrukturę, nic nie wnoszą do miasta poza zaniżonymi stawkami płacowymi a podatki płacą w tej zapyziałej łodzi.

mesjasz19

2018-01-13, 23:44
Mi w cieniasie też padła skrzynia w najmniej oczekiwanym momencie. Ruchliwa jednokierunkowa ulica a ja sobie parkuje równolegle tyłem. Tempe dzidy drą jape a ja dumam co tu zrobić, w końcu doszło do mnie że jeżdżę 700kg puszką więc zacząłem się odpychać lewą noga i se wjechałem. Mechanik mówił, że coś z wybierakiem i pozycją lewarka ale nie stać mnie na naprawę, za 50zł to ja się wolę naj***ć a cofać to se mogę jak na chulajnodze.

Gizmolka

2018-01-14, 01:00
Nawigacja jej powiedziała: "jesteś na miejscu" :lol: .

benek161

2018-01-14, 12:19
Velture napisał/a:


Film nagrany W WARSZAWIE.
.


Nieprawda, to Mińsk Mazowiecki.

Karpiu94

2018-01-14, 23:17
Velture napisał/a:


Film nagrany W WARSZAWIE.
Bo w warszawie pełno słoików z łodzi :kawa:
Przyjeżdżają z tego gównianego pseudo miasta do warszawy co poniedziałek robiąc korki na katowickiej a potem w piątek wracają tworząc jeszcze większe korki, zużywają warszawską infrastrukturę, nic nie wnoszą do miasta poza zaniżonymi stawkami płacowymi a podatki płacą w tej zapyziałej łodzi.



https://goo.gl/maps/ei2FPTonJxq

No chyba jednak swoje miasto potrafię rozpoznać, jak ktoś ma W na rejestracji do od razu musi być krawaciarz z Warszawy?

Hasacz8

2018-01-15, 04:16
Od kiedy rejestracja to EL to warszawskie blachy?

wonsky008

2018-01-15, 11:43
Velture napisał/a:


Film nagrany W WARSZAWIE.
Bo w warszawie pełno słoików z łodzi :kawa:
Przyjeżdżają z tego gównianego pseudo miasta do warszawy co poniedziałek robiąc korki na katowickiej a potem w piątek wracają tworząc jeszcze większe korki, zużywają warszawską infrastrukturę, nic nie wnoszą do miasta poza zaniżonymi stawkami płacowymi a podatki płacą w tej zapyziałej łodzi.



Ty chyba warszawe to widziałeś jedynie na zdjęciach lub google maps, ten film jest nagrany w mińsku mazowieckim....